Poll

Коя националистическа организация е сърбоманска?

АТАКА
13 (65%)
БНС
0 (0%)
ВМРО
1 (5%)
БНРП
1 (5%)
Не знам?
5 (25%)

Total Members Voted: 18

Author Topic: Коя националистическа организация в България е про-сърбоманска?  (Read 4282 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Bulgarian Orthodox

• Junior Member
  • *
  • Зодия: Aries Aries
  • Religion: Christianity-Orthodox Christianity-Orthodox
Кой служи на сърбо - руските интереси? ::) Съюз със сръбските българофоби може да има само след връщането на Западните покрайнини и изплащането на подобаващи обезщетения! :devil:

Offline Инжинер Донев

• Hero Member
  • Religion: Paganism-Tangrism Paganism-Tangrism
Ти ли си Цар_Симеон от панславянския форум и от стромфронт?

Иначе - поздрави за позицията ти относно сърбоманите. Гледам че си се осъзнал :)

Offline Nikster

• Junior Member
  • *
Някой ще си обоснове ли гласа ? Виждам 5 гласа за Атака и нито 1 мнение а ми е интересно кой какво мисли и защо ?
ДО ПОСЛЕДЕНЪ ДЪХЪ ЗА БЪЛГАРИЯ !

Offline Nordwave

• Webmaster
  • Founder
  • Hero Member
  • *
  • R.I.P. 2017
    • Български националисти
  • Интереси: История
  • Зодия: Capricorn Capricorn
  • Politics: Bulgarian Nationalist Bulgarian Nationalist
Някой ще си обоснове ли гласа ? Виждам 5 гласа за Атака и нито 1 мнение а ми е интересно кой какво мисли и защо ?
Симпатизирам на АТАКА, но не и на про сърбоманската и политика! Погледни тази тема - http://www.vestnikataka.com/forum/index.php/topic,10996.30.html Яка сърбомания ги тресе... :-k

Offline Георгиев

• Banned
  • Junior Member
  • *
Мне, това не е точния пример. Това да мислиш, че независимо Косово е по-голям проблем от "цяла"  Сърбия, според мен не е сърбомания. Ако някой каже "Косово е сръбско, западните покрайнини са сръбски, половината балкани са сръбски" тогава вече може да се говори за сърбомания. Това, че си против независимо косов, не значи, че си ЗА идеята за "Велика Сърбия" нали?

А един български националист не може да е сърбоман, понеже докато турците си гледат изгодата в България сърбите реално ни мразят.

Offline Ванадий

• Hero Member
Прав е... Атака е по скоро против косово защото е против ислямизацията, което е донякъде и моята позиция.

Offline Ванадий

• Hero Member
Аз съм все още на позицията че ислямизацията трябва да бъде спряна колкото се може по-бързо, Косово трябва да остане в Сърбия, зада може и Родопите да останат в България. Тази нова сепаративна разпокъсаност ще доведе до новото ни поробване, човечеството не трябва да си повтаря грешките, но го прави...

Offline Георгиев

• Banned
  • Junior Member
  • *
А сърбите така или иначе ще бъдат разпокъсани и ще си останат в реалните нищоцни размери, само, че Косово трябва да остане колкото се може по-дълго в Сърбия, за да не могат албанците да посегнат и на други земи.
« Last Edit: 07 Nov 2021, 06:17:11 by Hatshepsut »

Offline генерал Вазов

• Banned
  • Hero Member
  • *
  • Religion: Atheism Atheism
  • Politics: None None
Симпатизирам на АТАКА, но не и на про сърбоманската и политика! Погледни тази тема - http://www.vestnikataka.com/forum/index.php/topic,10996.30.html Яка сърбомания ги тресе... :-k

Много ми е интересно как така преценихте каква е позицията на АТАКА само като четохте форум в който от 2000 потребители едва 3-ма са членове на тази партия и само един изразява мнение което е просръбско.Останлите са някакви анонимни писачи, като вас.Обаче вие се оляхте да пишете колко велики са били албанците и да ги величаете....явно и вие сте българи точно толкова , колкото онези от форума на АТАКА, които величаят сърбите.Само че вие величаете другите, иначе не сте по рзлични. България над всичко, България на българите.

Offline Nordwave

• Webmaster
  • Founder
  • Hero Member
  • *
  • R.I.P. 2017
    • Български националисти
  • Интереси: История
  • Зодия: Capricorn Capricorn
  • Politics: Bulgarian Nationalist Bulgarian Nationalist

Много ми е интересно как така преценихте каква е позицията на АТАКА само като четохте форум в който от 2000 потребители едва 3-ма са членове на тази партия и само един изразява мнение което е просръбско.Останлите са някакви анонимни писачи, като вас.Обаче вие се оляхте да пишете колко велики са били албанците и да ги величаете....явно и вие сте българи точно толкова , колкото онези от форума на АТАКА, които величаят сърбите.Само че вие величаете другите, иначе не сте по рзлични. България над всичко, България на българите.
"анонимни писачи".. ??? Името ми е - Калоян Харалампиев от град Пловдив.

Offline Бай Иван

• Hero Member
  • Зодия: Scorpio Scorpio
Иван Димитров Иванов от Сливен.
« Last Edit: 07 Nov 2021, 06:18:25 by Hatshepsut »

Offline Bulgarian Orthodox

• Junior Member
  • *
  • Зодия: Aries Aries
Дража Стойнески - Република Македонија

Offline FELDMARSCHALL

• Moderator
  • Hero Member
  • *
  • АРИЕЦ
  • Зодия: Scorpio Scorpio
Относно Атака. За съжаление несърбофилските елементи един по един се махнаха!
Сега остана главно хора на възраст 60+ и болни русофили и сърбомани!! :-[ Станаха като
филиал на партията на Жириновски в България - т.е. ултраруски и ултрасръбски шовинисти!! :down:

Offline Инжинер Донев

• Hero Member
  • Religion: Paganism-Tangrism Paganism-Tangrism
Ясно е че АТАКА се осраха на генерално ниво! Волен Сидеров на 3 март се изцепи че сме славяно-траки и щял да махне "пра"българите от учебниците!

Също Сидеров за 20 дена не е обелил една дума за Българите в западните покраинини, и за НОВИТЕ реалности! А поне в 8 интерв=та каза че "Косово JE Сервия!

Голям резил за Сидеров! Много хора се разочараваха... съседи, познати!
Македония не даваме!

А за дер щумер

Кол в Гъза на Българина Сърбоман!

Ако има други сърбомани които да прочетат това - нека и те да се самоасоциират с горното изречение!

:devil:

Tags: