За Форума и сайта > За Форума

Предложения за форума и сайта

<< < (2/45) > >>

Nordwave:
Започва процеса на реконструкция на заглавната ни страница - Сега е момента да излагате как искате да е БГ Националисти? Поздрави!

Инжинер Донев:
Някои неща които съм споделял и които не съм споделял...
Ето какво съм виждфал и чувал по чужди и родни интернет пространства и ето какво имам като предложения:

Например... Функцията "карма" - досега на всеки човек се виждаше какво му е съотношението между добри и лоши постинги. Аз предлагам тази функция да се дооформи и разшири с следната добавка която съм виждал в други форуми:
Да може да виждаш в профила си кои за кои постинг каква карма е поставил:
пример

Виждате как пише кои е човека които е дал кармата, за кои постинг, и кратък коментар от този които е дал кармата(не задължителен)

второ - видео... Много е полезно да се добави функция с която да се вижда видеото ето така:

това става като се добави към функциите, код [youtube]link kum videoto[/youtube]

за галерията

може да се направи на началната страница да се въртят снимки. И на сайта на воините имаше нещо такова само че отдясно и с по 1 картинка.

Раздел "Хърватия"

Заслужава си според мен да се направи една секция в която да е разрешено да се пише на "Шлиокавица" защото много хървати са се оплаквали че нищо не разбират от нашата кирилица и това ги спира.

Модерация/... Или още го наричат ръчно одобряване на всеки един постинг на потребители с кофти поведение, или чужденци и прочие. Тоест всеки един постинг да се появява само след одобрение от модератор, че постинга не нарушава правилата.

Бай Иван:
"Модерация/... Или още го наричат ръчно одобряване на всеки един постинг на потребители с кофти поведение, или чужденци и прочие. Тоест всеки един постинг да се появява само след одобрение от модератор, че постинга не нарушава правилата"

Това е хубаво, но трудно изпълнимо - просто модераторския екип върши работата  в свободното си време. Иначе е добра идея.

Иначе за останалото съм съгласен. Нашият стремеж сега е изграждане на страница където да се публикуват новинарски коментари/авторски/, както и исторически материали. Като съответно на вас ще бъде оставен изборът кое да се обсъжда във форума.
С Божията помощ мислим проекта да стартира до 10 дни.

Инжинер Донев:
Също предлагам да баннате цяла Сърбия. Яко ни шпионират и ни клеветят където ни падне. Не че като ги баннете няма да шпионират пак, но поне ще знаят че са нежелани.  :D

Nordwave:

--- Цитат на: ташко-фадромата в Декември 03, 2007, 22:00:55 ---Също предлагам да баннате цяла Сърбия. Яко ни шпионират и ни клеветят където ни падне. Не че като ги баннете няма да шпионират пак, но поне ще знаят че са нежелани.  :D

--- Край на цитат ---
Ако хвана сърбин ще разберат колко са желани....

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия