Анкета

Вярвате ли в плурализма на парламентарната демокрация?

ДА
НЕ

Автор Тема: Има ли демокрацията алтернатива?  (Прочетена 24425 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Мишок

• Banned
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 4,525
  • Religion: Christianity-Orthodox Christianity-Orthodox
Re: Има ли демокрацията алтернатива?
« Отговор #70 -: Април 02, 2011, 19:56:03 »
Демокрацията е ташак.
Евтин сандвич за малоумни глупаци.
Евтин сандвич, ма като го платиш на демократичната 5-ти по висока цена и не е евтин. А цената е такава , защото има бюрократичен апарат за издържане, а и треба данъци да се плащат та да има какво да крадат финансиралите кампаниите на демократите.

Неактивен Tiesto

• Hero Member
  • Публикации: 1,306
« Отговор #71 -: Април 03, 2011, 05:27:32 »
Дядото на Буш младши (той одъртя вече и той) умря от ядене на американска junk food Хамбургери и му правиха байпас на сърцето !

Какво ли нарежда сега Обама на Американските телевизии, рекламирайте Бъргър Кинг и Кока Кола и ги правете идиоти, то не че тука не е по-различно.

Българска телевизия вече не гледам, Euronews, CNN, Al Jazeera English и бай ти Жеков !

Нека през 2011 изчистим България от комунисти ! Георги Жеков обяви, че ще е президент

и ще върне Царство България !

Край на Нова Година с Първанов !

Георги Жеков - Иван Ланджев - за президнет !

Георги Жеков 15.01.2011 1 част
« Последна редакция: Април 03, 2011, 05:32:53 от Tiesto »

Неактивен Мишок

• Banned
  • Hero Member
  • *
« Отговор #72 -: Април 03, 2011, 10:22:40 »
Тиесто Бушови бяха глупаци и то всепризнати. От сандвичи и кока-кола само се дебелее и после се затъпява. не може да станеш 200кг. и да продължаваш кока-колата и хамбургерите.
То май това е и символа на съвременната доста пошла демокрация.
А колкото до комунистите : те са завзели вече света и най-вече демократичният запад.

Неактивен Tiesto

• Hero Member
  • Публикации: 1,306
« Отговор #73 -: Април 03, 2011, 18:49:54 »
В това спор няма, в Америка в момента командорят тамошните жидовски комуняги Републиканците, а Обама от демократическата партия е само Президент и прави това което му кажат !

На изборите в СЕЩ, последните:

54% Републиканци
46% Демократи

Неактивен Мишок

• Banned
  • Hero Member
  • *
« Отговор #74 -: Април 03, 2011, 18:57:58 »
В това спор няма, в Америка в момента командорят тамошните жидовски комуняги Републиканците, а Обама от демократическата партия е само Президент и прави това което му кажат !

На изборите в СЕЩ, последните:

54% Републиканци
46% Демократи
В САЩ има една статуя- на свободата. Подарена е от френските илюминати и масони на американските такива. Илюминати и масони са бащи на комунизма. Та такава е тази твоя демокрация - сатанинска.

Неактивен орикс

• Forum Member
  • **
  • Публикации: 362
« Отговор #75 -: Април 04, 2011, 16:12:50 »
Дядото на Буш младши (той одъртя вече и той) умря от ядене на американска junk food Хамбургери и му правиха байпас на сърцето !

Какво ли нарежда сега Обама на Американските телевизии, рекламирайте Бъргър Кинг и Кока Кола и ги правете идиоти, то не че тука не е по-различно.

Българска телевизия вече не гледам, Euronews, CNN, Al Jazeera English и бай ти Жеков !

Нека през 2011 изчистим България от комунисти ! Георги Жеков обяви, че ще е президент

и ще върне Царство България !

Край на Нова Година с Първанов !

Георги Жеков - Иван Ланджев - за президнет !

Георги Жеков 15.01.2011 1 част
Тая шматка президент  :lol: :lol:

Неактивен Нестор

• Senior Member
  • Публикации: 865
« Отговор #76 -: Април 04, 2011, 22:22:58 »
Напълно си е добре човекът,бил е близък с Илия Минев,затова е повече от сигурно че е антикомунист.Докъде стигнахме,облъчени от комунистическа пропаганда,да не можем да разпознаем малцината радетели за народни правдини.

Неактивен Атакиста

• Banned
  • Senior Member
  • *
  • Публикации: 507
  • Religion: None None
« Отговор #77 -: Април 05, 2011, 22:18:17 »
..човекът,бил е близък с Илия Минев..

Убеден си ли?
Аз - не.
Истината има качеството да бъде винаги сурова. Може и да не е най-доброто, което ти се иска да чуеш. Но тя си е истина.

комунист = интернационалист = глобалист = евроатлантик = боклук

Неактивен Нестор

• Senior Member
  • Публикации: 865
« Отговор #78 -: Април 05, 2011, 22:44:16 »
Един българин,ти още атакист ли си? Ако да ,това ми обяснява неверието ти.

Неактивен Мишок

• Banned
  • Hero Member
  • *
« Отговор #79 -: Април 06, 2011, 19:46:40 »
От свои наблюдения заключавам че демокрацията е добра само за: сектанти, негри, евреи, цигани, швестери и тем подобни изроди, за нормалният човек е ад.

Защо за мене демокрацията е тъпа? А също и гласуването!!!
 В древноста не всеки е можел да гласува и прави демократичен избор - нещо за което демократичните медии си мълчат.
 Макар сега хората изпаднали в свинска гордост да се имат за по- умни от всички хора живели до сега : днешният човек си е глупак, с много знания но глупак за прости неща.
 Някога за хората е било ясно че: без специални познания за политиката, историята и въобще много неща - човек е неспособен да направи свестен избор. Макар демокрацията тогава да е действала доста по-добре от сега - накрая на всички им е омръзнало от нея и Гай Юлий Цезар я е закрил и е станал единовластен управник.
 Ето някои от основанията ми демокрацията да ми изглежда смешна и тъпанарска.

Изборите :това е върха на тъпотията. Могат да гласуват всякакви и тъпи и умни, и не знаещи за какво става дума и педерасти и извратеняци и всякакви.
 Кажете ми как един циганин може да направи някакъв нормален избор, та той е толкова тъп че не знае и в коя година живее.
 Ами българин как може да направи избор. Тези дето гледат Листопад и подобни сериали са хора оглупяли.
 Казват да: имало образователен ценз при гласуването . Тука коментара е ха-ха-ха. Нима за Ж. Желев не гласуваха хора с вище образование, ами за Б. Борисов само с 8-ми клас ли гласуваха ?
 Избирането на тези двама дебила показва че образованието няма никакво значение.
 Номера с гласуващите цигани е страшно прост.
 Гласували били за кебабчета !!! И кой ви казва че после пускат която бюлетина са им казали почерпилите ги ? Кой циганин пусне, кой не пусне - циганските гласове не са важни. Важни са гласовете на българите, за това ги лъжат от медиите : гласувайте че иначе циганите и турците, като гласуват и ала бала.....
 Абе за да може човек да направи правилен избор трябва много години да е чел специализирана литература и да знае купища неща на купища теми.
 Е да , но обикновенните нормални хора нямат това време за четене на какви ли не книги. Те трябва да работят, да гледат деца и да подържат къщи, а не да забиват носа в книгите и нета. И така и правят и съответно не могат да имат необходимите познания за един смислен избор.
 Нека обаче приемеме че: цигани, старци гледащи сапунки, тъпанари и нормални хора могат да направят правилен избор и знаят как да го направят.
 И така явявам се за президент.
 За да чуете за мене ми трябва реклама, а за нея купища пари да платя на медиите. Тука вариантите са два. Да похарча няколко милиона, ако ги имам защото съм ненормален, или пък с цел да си ги върна после 10-кратно, или и за двете.
 От идеализъм никой не пръска пари за политика. Идеалистите ги дават на бедните и църквата паритеси.
 И така " гласувате за мене, а аз после ви окраждам , защо - за да си избия парите.
 Ако не съм имал мои пари съм взел от някого и после пък той си ги избива.
 Какво се получава : демокрацията произвежда - генерира корупция.
 Да предположиме обаче че аз и спонсора ми сме ненормални, тъпи, наивни и залухави. Даваме си парите, печелиме изборите и управляваме. Да но само 4г. и след това да ни няма. Дори и да не крадеме, ние знаеме че сме временно и после си отиваме. Е дали ще се грижиме, като за бащиния а ? Не вярвам, колкото и да съм луд.

И така изложих трите слаби места на демокрацията:
 - способноста на гласоподавателите да гласуват.
 - генериращатасе още при предизборната кампания корупция
 - и временното заемане на власта.
 С една дума спокойно мога да кажа - демокрацията е за глупаците и те да вярват в нея и изборите.
 В реалноста въобще няма никаква демокрация . Определени хора по света държат големите пари и те диктуват нещата и в политиката и в икономиката.
 Да не си мислите че запада е демократичен и свободен ?
 Вече дори кафене не може да си отвори човек тука: изискват се толкова разрешителни че край нямат. Не можете да работите и такси, патента струва куп пари. Въобще частната инициатива е сведена до минимум. Там където е останало нещо от миналото: кризите го поправят. С една дума имаме истински народни републики, пред които някогашните бяха направо свободни.
 Демокрацията се превърна в жестока диктатура на свръх-богатите над нормалните хора.
 Абе тя демокрацията , ако беше убава , нямаше медиите да ви надуват главите да гласувате на всяка цена.
 За разнообразие обаче пускат и палячовци от рода на алтернативният кандидат Св. Витков : пънкар, тъпанарин с голямо самочувствие, каратист естествено и другар на другаря Б. Аспарухов.
 Айде бегом към урните че: цигани турци и китайци, както и извънземни ще гласуват.
« Последна редакция: Март 29, 2018, 15:05:09 от Hatshepsut »