Анкета

Феминист/ка ли сте? (анкета)

Против феминизма съм
45 (81.8%)
Феминист съм
3 (5.5%)
Феминистка съм
1 (1.8%)
Нямам мнение
2 (3.6%)
Не познавам феминизма
4 (7.3%)
Против крайния феминизъм, донякъде подкрепям умерения
0 (0%)

Общ брой гласове: 47

Автор Тема: Феминист/ка ли сте? (анкета)  (Прочетена 22744 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен omerzen

• Hero Member
  • Публикации: 4237
  • R.I.P. 2015
  • Religion: Christianity-Orthodox Christianity-Orthodox
Re: Феминист/ка ли сте? (анкета)
« Отговор #45 -: Декември 14, 2010, 16:35:16 »
Дай още де.   :-)
За да разберат европейците поведението на циганите, първо европейците трябва да разберат че циганите не са европейско население.

Неактивен Absinthia

• Forum Member
  • **
  • Публикации: 239
  • Зодия: Cancer Cancer
« Отговор #46 -: Декември 15, 2010, 09:47:46 »

Скарлет Йохансон също е еврейка...
И все пак нито Скарлет нито тези момичета, които ми показа не са изцяло еврейки. Не е природно възможно, не може улична котка да роди персийка... :-D
Ето вижте моята "любима" еврейка например!!

Красавица един път!! И леко очудена малко трудно този сурикат с огромен нос да има нормално русокосо и синеоко дете освен ако мъжът и не е бил лийбщандарт! И само при мисълта направо ми се.... :&
« Последна редакция: Декември 15, 2010, 10:08:14 от Absinthia »

Неактивен omerzen

• Hero Member
  • R.I.P. 2015
« Отговор #47 -: Декември 15, 2010, 10:24:54 »
Благодаря Абсинтия.   :-)

За да разберат европейците поведението на циганите, първо европейците трябва да разберат че циганите не са европейско население.

Неактивен BulgarianBlood

• Forum Member
  • **
  • Публикации: 271
  • Зодия: Capricorn Capricorn
« Отговор #48 -: Декември 16, 2010, 23:46:53 »
Absinthia е права в това, че феминизма е идеология, задвижвана от еврейки. Първите феминистки са били еврейки. Основната залегнала идея е да се разлага християнското семейство като се настройват типичните за патриархалното семейство полови роли една срещу друга. Феминизмът е най-добре рафиниран през периода на съществуването на Франкфуртската школа(група евреи-марксисти, които се чудят какви идеологии да измислят, за да унищожават християнските ценности).

Това, естествено, е и идеята в марксизма(което също е предимно еврейска идеология, както знаете) - да се настройват отделните групи от хора една срещу друга, за да се унищожава и променя статуквото по начина, по който е желан.

Поради това имаме и гей движението(LGBT freedom и прочие тъпотии, настройване на хомосексуални срещу хетеросексуални), комунизма(настройване на работници/пролетариат/ срещу работодатели/експлоататори/) и така нататък...

Неактивен Absinthia

• Forum Member
  • **
« Отговор #49 -: Декември 17, 2010, 22:45:58 »
Ммхм, аз и за това бях постнала снимка на красавицата Роза Люксембург... :-D

Неактивен Skarlet

• Hero Member
  • Публикации: 1812
  • хуманистка
  • Зодия: Sagittarius Sagittarius
« Отговор #50 -: Декември 20, 2010, 20:09:06 »
Дай още де.   :-)

Ищар Алабина - певица

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=P7KqNiJK1nk[/youtube]
Ishtar Alabina - yalla beena yalla

Редактирано от модератор: Подмяна на невалиден линк с валиден.
« Последна редакция: Август 12, 2012, 10:39:22 от Hatshepsut »

Неактивен omerzen

• Hero Member
  • R.I.P. 2015
« Отговор #51 -: Декември 21, 2010, 13:35:02 »
Едно наше момиче - Нина Чилова.    :-)

Неактивен Absinthia

• Forum Member
  • **
« Отговор #52 -: Декември 21, 2010, 22:14:54 »
Даа и на колко от девойките и двамата родителя са евреи? :-D На николко! Тва са глупости, все едно българка и българин да си направят дете негърче... Дори е смешно! :-D

Неактивен april_z

• Premium user
  • Senior Member
  • *
  • Публикации: 759
« Отговор #53 -: Август 12, 2012, 10:06:45 »
По тая тема изглежда нищо не е писано. и аз пак четох нещо.  :mad:

Какво е феминизм?

Феминизм е идеята жената да профитира от силовите структури на държавната власт. А мъжа да му се възложи ролята на роб, за величието на жената на децета си и на държавата си.

Заради това има и особен език между жените. Те казват аз му родих ! дете.
И така той ми е длъжен роб.

Модерния хитлер е феминизма облечен в орвелски приказки.

Държавната жена, неспособна да живее самостоятелно е новия хитлер и новото робство за мъжа. Жените търсят и професии които да им правят кеф независимо дали ще могат да се издържат от тях, нали имат за издръжката своя роб мъжа. жените учат журналистика култура и прочие.. Независимо дали някой ще им плаща заплата.

Мъжете учат това което се заплаща.

Жени които си изкарват парите сами искат и те да са в предимство в системата държава и изискват да им се предоставят повече високо платени позиции без да се борят за тях. друг вид феминизм.

Мъжете в системата държава са от всякаде набутани. и жените знаят как да профитират от тази ситуация и да не позволят да има дискусия по тези въпроси.

Неактивен Петкан

• Banned
  • Veteran
  • *
  • Публикации: 8675
  • България преди всичко!
« Отговор #54 -: Август 12, 2012, 10:21:05 »
Цитат
Какво е феминизм?
Ad honores

Неактивен ewig_stolz

• Junior Member
  • *
  • Публикации: 5
« Отговор #55 -: Август 13, 2012, 01:46:25 »
Може да се каже че подкрепям феминизмът когато става въпрос за времената когато жените не са имали право да гласуват Или са били дискриминирани по какъвто и  да е начин, това модерното е пълна простотия. Това което се изброи по горе, онази арогантност с която съвременните феминистки се смятат за по Велики от мъжете, които видите ли са едва ли не непотребни, та като стигнем до по тривиални неща като "Аз няма да готвя и да си поддържам къщата, не съм задължена да се оправя той!" Еми и да не си, какво от това! Аз пък бих вършила тея неща и даже би ми доставяло удоволствие щом ги правя за себе си и Него.
Като заключение ще кажа че всичкият смисъл който е имал или можел да има Фвминизма е крайно изхабен и се е превърнал в някаква женска радикална идеология въплърила в себе си нищо разумно, която би трябвало да бъде изкоренена.

Неактивен april_z

• Premium user
  • Senior Member
  • *
  • Публикации: 759
« Отговор #56 -: Август 15, 2012, 22:51:53 »
пак четох нещо и само тука може да го кажа  :mad:

само мъжете са креативни и създават нови продукти и идеи и разрушават стари навици. креативност е типично за мъжа а не за жената. жените които след това се наместват в организирането на работата в дадена фирма не са иновативни. напротив щомто жените се наместят в фирмата иновативноста умира и фирмата се превръща в предприятия за удоволетворяването на женските угоди а не в конкурентна машина, защото жените убиват всеки който иска да въведе новации.

най често те си търсят права чрез съдии и адвокати.
но ако ги изгониш те веднага те съдят и законите са направени на тяхна страна защото те винаги могат да се оправдаят че са тормозени сексуално.

Hire a woman, hire a lawsuit.

а номерата на жените да изгонят някого от работното място са безбройни. изкарват го че мирише, плюят го по всякакви начини. жените са майсторки по мобинг защото са некадърни да създават нещо ново и иновативно и се нуждаят да се прекачат към някого и да му смучат кръвта.

Неактивен Горски Пътник

• Junior Member
  • *
  • Публикации: 32
« Отговор #57 -: Август 16, 2012, 09:52:01 »
пак четох нещо и само тука може да го кажа  :mad:

само мъжете са креативни и създават нови продукти и идеи и разрушават стари навици. креативност е типично за мъжа а не за жената. жените които след това се наместват в организирането на работата в дадена фирма не са иновативни. напротив щомто жените се наместят в фирмата иновативноста умира и фирмата се превръща в предприятия за удоволетворяването на женските угоди а не в конкурентна машина, защото жените убиват всеки който иска да въведе новации.

най често те си търсят права чрез съдии и адвокати.
но ако ги изгониш те веднага те съдят и законите са направени на тяхна страна защото те винаги могат да се оправдаят че са тормозени сексуално.

Hire a woman, hire a lawsuit.

а номерата на жените да изгонят някого от работното място са безбройни. изкарват го че мирише, плюят го по всякакви начини. жените са майсторки по мобинг защото са некадърни да създават нещо ново и иновативно и се нуждаят да се прекачат към някого и да му смучат кръвта.

В момента всичко се е изродило, не можеш да си правиш заключения от някакви такива корпоративни ситуации.
Жената, както се вижда през последните десетилетия, може да върши почети всичко, което може да върши и мъжа.
Въпроса е, че тя не трябва да го прави, защото така се обърква естественият ред.
Възприемането на идеите на феминизма е една от основните причини светът да представлява това което е в момента.

Неактивен Горда–91

• Junior Member
  • *
  • Публикации: 32
  • България над всичко!
« Отговор #58 -: Декември 24, 2012, 20:06:02 »
Аз съм жена и бих казала,че с този феминизъм и тази еманципация си вкарваме страшен автогол.Някой по-умен от мен е казал,че силата на жената е именно в нейната слабост.Аз съм против феминизма!Да,обичам да ми отварят вратата,да ми вземат торбите от пазар,ако ми тежи,да ме глезят.
"Една страна във края на Европа - разкъсана отвсякъде е тя... Оставена на турци и мангали - това е днес България. На власт са комунисти и евреи, но малко осъзнават днес това. Че българи да сме е наша гордост, и нашата едничка свобода..."

Неактивен Горянин

• Forum Member
  • **
  • Публикации: 261
« Отговор #59 -: Декември 25, 2012, 23:48:34 »
Против, естествено. Нали сме консервативни, каква е тая тема?? :mad: :police: