Author Topic: Греховете на съвременните садисти в България - от футбола до ДДС  (Read 905 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Петкан

• Banned
  • Veteran
  • *
  • България преди всичко!
  • Religion: Christianity-Orthodox Christianity-Orthodox
http://dnes.dir.bg/2010/03/23/news6080003.html
Футболисът от ЦСКА Орлин Орлинов е задържан заради жесток побой над жена, събощи bTV. Моделът и репортер в телевизия Мсат Катрин Вачева е със счупен нос, множество охлузвания и сътресение на мозъка.
...
""До последно си мислех, че нищо няма да направи. Казах, че искам да си ходя. Той се обърна и ме удари ужасно силно. Още в първия момент ми счупи носа. Опитах се да бягам, той ме настигна, повали ме, удари ме още няколко пъти. Започна да ме удря в корема, в гърба, да ми къса дрехите. Влачи ме по корем до входа му, после у тях, заключи и извади ключа”, разказва младата жена”,  допълни жената..."
...
http://dnes.dir.bg/2010/03/23/news6078709.html
"...
По-рано днес директорът на Столичната дирекция на полицията комисар Валери Йорданов обясни, че Лечков не спрял на подаден от пътен полицай сигнал и карал с превишена скорост. По думите на Йорданов Лечков е показал и неприлични знаци на служителя на МВР.

"Хвърля документите на колегите, затваря вратата и им показва среден пръст, след което потегля с автомобила. Има свидетели на неприличните жестове и на хвърлянето на документите. Автомобилът и нарушителят са обявени за издирване", разказа пред Дарик радио полицейският началник..."

http://www.pari.bg/a/2010/03/22/DDS_stava_22?readcomment=1
"...Около 540 млн. лв. допълнителни приходи очаква Дянков от увеличаването на налога
Данъкът върху добавената стойност да стане 22% от 1 април за срок от една година. Това е записано в последната редакция на предложенията на правителството до Националния съвет за тристранно сътрудничество. Днес пакетът от антикризисни мерки ще бъде обсъден на заседание на тристранката. От вдигането на ДДС с 2 процентни пункта държавата очаква допълнителни приходи от 540 млн. лв..."
...
...
Защо българите трябва да плащат за кражбите на ДДС и какви са гаранциите,че при новата ставка отново няма да се пълнят гуши за сметка на българските деца?
Кой ще накара съдиите,"номирани" от някакъв си Красьо да съдят тези,които ни ограбват всячески?
Има ли друга европейска държава,в която да се краде толкова много и кражбите да се прикриват от държавните институции,а високоплатени хрантутници в тоги и високопоставени политици да се правят на непорочни девици?
В коя европейска държава е увеличен ДДС за да покрива дупки в бюджета?
В коя европейска държава има такъв повсеместен грабителски подход и нравствен садизъм?
Кога българският футбол няма да е собственост на мутри в костюми?
Може би след 540 дни ще чуем,че съществуващата повсеместна мизерия  е необходима заради особеностите на поредния "преход"?

http://dnes.dir.bg/2010/03/23/news6077292.html
""Не можем да се отнесем равнодушно към критики в междинния доклад към съдебната система, но много важен е годишният доклад, където ще има и оценка на България като цяло. Всички, които наблюдават процесите в съдебната система, им прави впечатление, че това, което става не удовлетворява обществото, както и нашите партньори"..."

Горкото българско общество!!!Какво ли още му е съдено да преживее?
« Last Edit: 20 Sep 2013, 13:08:38 by Hatshepsut »
Ad honores

Offline Хитлер

• Вечното присъствие
  • Registered user
  • Senior Member
  • ! Смърт за всички предатели !
    • SS GROUP
  • Зодия: Aries Aries
Какво ли още..още много неща има да преживява..но силно се надявам накрая всичко да се оправи-да имаме политици,които да се интересуват от народа,престъпниците да си получават наказанието...но кога..само времето ще покаже..
Всеки има право да изразява мнение и да го разпространява чрез слово - писмено или устно, чрез звук, изображение или по друг начин. - Член 39 от Конституцията на Република България

Offline omerzen

• Premium user
  • Hero Member
  • *
  • R.I.P. 2015
  • Religion: Christianity-Orthodox Christianity-Orthodox
Колегата задава много въпроси на които трудно се намира отговор.
Най щекотливите проблеми на днешния ден.
Дали положението не е безизходно?
За да разберат европейците поведението на циганите, първо европейците трябва да разберат че циганите не са европейско население.