Author Topic: Жириновски: България и българите трябва да пълзят в краката на русия ?!?!?!?!  (Read 3252 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Siegfried

• Premium user
  • Hero Member
  • *
  • Religion: Christianity-Catholic Christianity-Catholic
Жириновски: БългАРИЯ и Българите трябва да ни пълзят в краката:
http://flip.bg/forward/1559031/zhirinovski-kam-plevneliev-balgariia-triabva-da-ni-palzi-v-krakata

Най - много ми е интересно как тукашните червени ”националисти” ще се справят с този тест по родолюбие и патриотизъм !

По този начин, че: трябвало да пълзим в краката на русия и руснЯците мисли не само всеки руски политик, но и всеки обикновен руснЯк и докога ще търпим това.

Ама като се замислим не е ли напълно прав жириновски, какъв народ и държава освен ПРИСЛУЖНИЧЕСКИ/А към русия е тази/този пред чийто Национален Парламет има паметник НЕ на БЪЛГАРСКИ цар, или владетел, а има паметник на РУСКИ цар/ОКУПАТОР  !

Да не говорим че както и жириновски споменава(с множество грешки за местонахождението на определени руски и СЪВЕТСКИ паметници) във ВСЕКИ БЪЛГАРСКИ град и село има поне по един паметник на руският окупатор, или на ОКУПАЦИОННАТА СЪВТСКА АРМИЯ !

БългАРИ ДОКОГА ще търпим това УНИЖЕНИЕ, кога някой БЪЛГАРСКИ държавник, или партия ще излезне с предложение за ДЕМОНТИРАНЕТО на АБСОЛЮТНО ВСИЧКИ СРАМНИ и ПОЗОРНИ за БългАРИЯ и българския народ руски и съветски паметници на територията на БългАРИЯ ?

Докато всичко това НЕ се случи в България,  в целия свят ще ни се подиграват, а руснЯците ще ПРОДЪЛЖАВАТ ни смятат за техни СЛУГИ и ЛАКЕИ !
Да ЖИВЕЕ 9-ти ЮНИ, да ЖИВЕЕ Цанков !
Истинският БългАрски Химн Шуми Марица;

"Аз" - Дарий, Цар Велик, Цар на Царете, Цар на много народи, син на Хистасп, Ахеменид, Персиец, син на Персиец, Ариец от Арийския род !

Българио, за тебе тѣ умрѣха, една бѣ ти достойна зарадъ тѣхъ, и тѣ за тебъ достойни, майко, бѣха !

Offline Siegfried

• Premium user
  • Hero Member
  • *
Не само Тъжно,  СРАМНО е, че в столицата на БългАРИЯ София НЯМА паметник на БЪЛГАРСКАТА ВОЙСКА(комунистите РАЗРУШИХА Пантеонът - Войнишкият паметник, който се е намирал в градината пред НДК),  но на съветската и руската ОКУПАЦИОННА армия в София(и в ЦЯЛА БългАРИЯ), комунистите и родоотстъпниците-русофили построиха ДЕСЕТКИ ОГРОМНИ и МЕГАЛОМАНСКИ ПАМЕТНИЦИ ?!?!?!?!?

Редактирано от администратор: Премахване на невалиден линк.
« Last Edit: 11 Sep 2016, 23:16:17 by Hatshepsut »

"Аз" - Дарий, Цар Велик, Цар на Царете, Цар на много народи, син на Хистасп, Ахеменид, Персиец, син на Персиец, Ариец от Арийския род !

Българио, за тебе тѣ умрѣха, една бѣ ти достойна зарадъ тѣхъ, и тѣ за тебъ достойни, майко, бѣха !

Offline Крум Страшний

• Junior Member
  • *
Жириновски не е казвал, че българите трябва да лазят в краката на руснаците. Не беше насочено към българите, а към подобието на президент, който с антибългарските си изказвания провокира тази реакция на Жириновски. Няма ли българин, който да каже, че Плевнелиев предава народа си и се опитва да ни направи плацдарм за война срещу Русия. Защо народът не се вдигне и продължава да търпи унижение?
"Свестните у нас считат за луди,
глупакът вредом всеки почита..."

Offline Siegfried

• Premium user
  • Hero Member
  • *
Жириновски не е казвал, че българите трябва да лазят в краката на руснаците. Не беше насочено към българите, а към подобието на президент, който с антибългарските си изказвания провокира тази реакция на Жириновски. Няма ли българин, който да каже, че Плевнелиев предава народа си и се опитва да ни направи плацдарм за война срещу Русия. Защо народът не се вдигне и продължава да търпи унижение?

1). Българският президент, независимо какъв е......., е президент на БЪЛГАРИЯ, и на ВСИЧКИ БЪЛГАРИ,  ако и ти беше БЪЛГАРИН, трябваше да подкрепиш президента на държавата си, а НЕ да защитаваш някакъв руски капут, който ОБИЖДА ПРЕЗИДЕНТА на БългАРИЯ, БългАРИЯ и българския народ !

2).Ти лично,  кой подкрепяш, българския президент, или руския президент ?

3). НЕ ЛЪЖИ........, защото има на запис,  какво точно е казал жириновска и то е - цитат: Те(БЪЛГАРИТЕ) трябва да ни пълзят в краката, а вместо това и в Първата, и във Втората световна война бяха против нас, а днес са в НАТО..................
Сега ще се ИЗВИНИШ ли, че ИЗЛЪГА(за да защитиш славянските си братя руснЯците и в случая боклука жириновски) както казва ИДОЛЪТ ти шпионина на русия Волен СидеровИЧ  ?

4). Искам да осъзнаеш че БългАРИЯ е НЕЗАВИСИМА ДЪРЖАВА, а не 16-та република на СССР, пардон русия, и ПРЕЗИДЕНТА, както и правителството на БългАРИЯ правят ПОЛИТИКИ които са изгодни за БЪЛГАРИЯ, а НЕ политики които да са ИЗГОДНИ на русия ! 

В бъдеще  се надявам да има все повече и повече държавници, които ще се интересуват и ще се борят ПРЕДИ ВСИЧКО за БЪЛГАРСКИТЕ ИНТЕРЕРСИ, а не за ИНТЕРЕСИТЕ на русия, както последните 70 години правеха; комунистическите, ПРОруските правителства и политици и платените ШПИОНИ на русия в България !

5) За едно си МНОГО прав и аз чакам кога на народа най - накрая ще му се отворят очите и ще разбере че НЕ друг, а ТОЧНО -  РУСИЯ (последните 70 години с помоща на КРАДЛИВИТЕ комунисти-русофили, семействата им и платените си ШПИОНИ в БългАРИЯ) доведе БългАРИЯ и българския народ до ПРОСЕШКА ТОЯГА !

И аз чакам българския народ да се вдигне и да измете от БългАРИЯ всички ПРОДАЖНИ руски мекерета и шпиони на русия в посока - русия,  за да се ОСВОБОДИМ най - накрая от вековното РУСКО РОБСТВО  !   
« Last Edit: 15 Oct 2014, 18:34:59 by Siegfried »

Offline FELDMARSCHALL

• Moderator
  • Hero Member
  • *
  • АРИЕЦ
  • Зодия: Scorpio Scorpio
Това говедо Жириновски е назначен от другаря ПуТкин да се прави на ултранационалист, а всъщност това животно (с баща евреин) е прикрит комуняга!

Offline Siegfried

• Premium user
  • Hero Member
  • *
Това говедо Жириновски е назначен от другаря ПуТкин да се прави на ултранационалист, а всъщност това животно (с баща евреин) е прикрит комуняга!

Ти пък "прикрит",  :laugh-1:,  истинска руснЯшко-чифутска болшевишка свиня !

Offline Крум Страшний

• Junior Member
  • *
Аз съм българин и като такъв държа на българските интереси.
Не знам Жириновски какво точно е казал, но ако е казал българите да му лазят в краката, не съм съгласен. Естествено, че няма морално право да говори по тоя начин, след като именно ние сме дали на руснаците писменост и религия.
Но ако е казал такова нещо за Плевнелиев - честно казано Плевнелиев така и така пълзи в краката на ЦРУ.
Ако наистина е казал, че българите трябва да му лазим в краката, се извинявам за предишното си изказване.
"Свестните у нас считат за луди,
глупакът вредом всеки почита..."

Offline Sturmmann

• Senior Member
Жириновски е шут, кой го взима него на сериозно. :)
Боян Расате:
Ние сме национални социалисти и се борим за силна и етнически чиста България.

Offline Индивидуалист

• Premium user
  • Hero Member
  • *
  • Не бойте се!
  • Зодия: Virgo Virgo
  • Religion: Christianity-Other Christianity-Other
Май излезе наяве,че го е казал за Плевнелиев,който излезе уникално недоразумение. Нали сега е модно за всичко да се обвинява Русия.
Скоро чух,че 5 украински кокошки са изчезнали и е заподозряна Русия. Щяло да има нови санкции.
Който може да помогне, да отскочи с информация до най-близкото поделение на НАТО.

За Плевнелиев кога разбрах лично аз,че и той е далече от шосето.
Събитията в Катуница и чета Плевнелиев ,че се среща предизборно с хора из България.
И цитат:
Хората не се интересуват какво става в Катуница а искат само да ми стиснат ръката.................................................
« Last Edit: 21 Oct 2014, 09:50:38 by Индивидуалист »
Има Бог, значи има и надежда!
Пазете се от лъжливи пророци, които идват при вас с овчи кожи, а отвътре са вълци грабители.

Offline Sturmmann

• Senior Member
Май излезе наяве,че го е казал за Плевнелиев,който излезе уникално недоразумение.

Май ама нъц. За българите го казва, като соли ту президента, ту българите за ПСВ, ВСВ, ЕС и НАТО. :)
Боян Расате:
Ние сме национални социалисти и се борим за силна и етнически чиста България.

Offline Горянин

• Forum Member
  • **

1). Българският президент, независимо какъв е......., е президент на БЪЛГАРИЯ, и на ВСИЧКИ БЪЛГАРИ,  ако и ти беше БЪЛГАРИН, трябваше да подкрепиш президента на държавата си, а НЕ да защитаваш някакъв руски капут, който ОБИЖДА ПРЕЗИДЕНТА на БългАРИЯ, БългАРИЯ и българския народ !

По-голяма глупост не бях чел през живота си. Значи ти подкрепяш Плевню като ходи в синагогата с кепе на кривата чотурица, тъй ли? :mad:

Offline Siegfried

• Premium user
  • Hero Member
  • *
Нека ти задам и аз подобен на твоя олигофренски за тази тема въпрос ........., както е известно пУткин също е чифут и също ходи в синагогата с еврейската си шапчица, само че пУткин е президент на русия, а Плевнелиев е президент на България,  ти като (надявам се) Българин, кой подкрепяш, Българския, или руския президент ?

По-голяма глупост не бях чел през живота си. Значи ти подкрепяш Плевню като ходи в синагогата с кепе на кривата чотурица, тъй ли? :mad:
« Last Edit: 22 Oct 2014, 10:51:50 by Siegfried »

Offline Горянин

• Forum Member
  • **
Така като гледам, май еврейският :mad: :mad: :mad:

Offline Петкан

• Banned
  • Veteran
  • *
  • България преди всичко!
  • Religion: Christianity-Orthodox Christianity-Orthodox
Нека ти задам и аз подобен на твоя олигофренски за тази тема въпрос ........., както е известно пУткин също е чифут и също ходи в синагогата с еврейската си шапчица, само че пУткин е президент на русия, а Плевнелиев е президент на България,  ти като (надявам се) Българин, кой подкрепяш, Българския, или руския президент ?
Доброто е това, че пУткин си е в Русия, а нашия пУтьо е тук.
Някой път като гледам, мисля, че Евгени Минчев щеше да е по-добър президент от пУтьо.
Ad honores

Offline Вагабонтин

• Junior Member
  • *
Яй  на какво попаднах http://prehoda.bg/bg/1993/jirinovski-poseshtenie.html .
Като гледам  през 1993   не са му падали на краката  .

Tags: