България и българите > Българският медиен портал

Предаването "Хванати в изневяра"

<< < (5/6) > >>

Ванадий:
и то 100-годишнината...

Севар Вананд:

--- Цитат на: MACOH в Септември 11, 2008, 22:23:11 ---Толкова ли е трудно да превключите на друг канал или просто да изключите телевизора?
И аз не ги харесвам. Съответно не ги и гледам. ;)

--- Край на цитат ---
Как така успяваш да ме подразниш с невежеството си във всяка една твоя публикация?

Разбира се, че аз не го гледам това предаване, но някои подрастващи го гледат и не само това, а и са луди по предавания от този сорт. Ако ги няма тези предавания, децата няма да ги гледат и може да насочат вниманието си към нещо по-добро. Не може ли поне веднъж да се опиташ да помислиш над някой от разискваните въпроси и да спреш да приемаш това, което ти кажат по медиите, за чиста монета? Има неща, върху които трябва човек да се опита да помисли.

Mасон:
Все се чудя къде си ти, за да насочиш вниманието на подрастващите в "правилната" посока...
То понякога не е нужно да мислиш много. :)

Севар Вананд:

--- Цитат на: MACOH в Септември 12, 2008, 14:25:16 ---Все се чудя къде си ти, за да насочиш вниманието на подрастващите в "правилната" посока...

--- Край на цитат ---
Сам не мога. Признавам си.

--- Цитат ---То понякога не е нужно да мислиш много
--- Край на цитат ---
Понякога, но за теб е май винаги.

Генерал Колев:

--- Цитат на: MACOH в Септември 12, 2008, 14:25:16 ---Все се чудя къде си ти, за да насочиш вниманието на подрастващите в "правилната" посока...
То понякога не е нужно да мислиш много. :)

--- Край на цитат ---
Не виждам в какво Севар не е прав... Слагаш думата правилна в кавички- защо? Нима това е правилната посока- предавания от рода на биг брадър??? Прав си за това, че не е нужно да мислиш много- ти си пример на отсъствие на мисъл отвреме навреме.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия