Българска култура и духовност > Православие

Сайт "Бъди верен"

<< < (7/7)

Мишок:

--- Цитат на: генерал Жеков в Юни 08, 2018, 19:56:31 ---.Обикновенно,когато очиташ старите,изконни традиции не би трябвало да си нечие мекере.Ти си мекере,с църквата ти,с интернет-хайдутството ти и другите ти глупости

--- Край на цитат ---
Разкажи ни за старите традиции , ако знаеш нещо.

генерал Жеков:
Знам,и то много,но на теб няма какво да ти казвам.Да не съм на изпит?

Мишок:

--- Цитат на: генерал Жеков в Юни 08, 2018, 20:14:34 ---Знам,и то много,но на теб няма какво да ти казвам.Да не съм на изпит?

--- Край на цитат ---
Не бе да ги празнуваме и ние че не знаем нищо за тях. :mad:

генерал Жеков:
Ти не би ги празнувал.За теб е удачно да отидеш да запалиш свещ в храма с име на чалма,и след това да се помолиш за здраве на евреина

Индивидуалист:

--- Цитат на: генерал Жеков в Май 16, 2018, 19:21:06 ---Въпросния сайт съм го преглеждал много бегло.Путино-болшевишки глупости в 99%,другия един процент е името на сайта-добро е за пропаганда

--- Край на цитат ---
За да разбираш дадено нещо, първо трябва да си му повярвал. Така е и с хората. Разбираш тези, на които си повярвал и тогава са ти станали приятели. С Божиите неща е същото. Даже е писано "С вяра разбираме,че световете са създадени с Божието Слово и видимото стана от невидимото". Първо е вярата. Тя е врата, крачка към разбирането. Необходима.

Предполагам сайта има общо с издателството "Верен", което предлагаше доста добри книги. Е, не всички, но мнозинството са добри. Купувах си преди време.

Навигация

[0] Списък на темите

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия