Обща категория > Общи дискусии

Почивка на морето къде?

(1/1)

vankata:
Здравейте, предложете ми хубаво местенце за 3 нощувки на морето? С добра гледка към морето да е хотела :)

HighVoltage:
С кола ли ще пътуваш, от къде и до къде, в смисъл до северното или южното Черноморие?

генерал Жеков:
Ако не те привличат алкохола и наркотиците или си с деца,по-добре отиди на Северното Черноморие.Там,като цяло няма да имаш грешен вариант,ако изключим Варна-според мен,в по-големите градове е невъзможно да се почива.

HighVoltage:
Еха, как ни изключи от добрите възможности ............ :laugh-1:
сега наистина Кранево е добър вариант - хем не си във Варна, хем по всяко време можеш да дойдеш.
За децата има доста интересни места Морската градина, Обсерваторията, Аквариума, Археологическия музей и т.н.

Петкан:

--- Цитат на: vankata в Август 01, 2018, 15:50:13 ---Здравейте, предложете ми хубаво местенце за 3 нощувки на морето? С добра гледка към морето да е хотела :)

--- Край на цитат ---

Хотел: Complex Saint Nikola
Категория: Ваканционно селище
Курорт: гр. Черноморец, България
База: закуска
http://queentours.bg/page.php?n=150485&SiteID=631

Караш за Созопол и като преминеш база "Атия" има един прав участък, който започва леко да се издига, стигаш до един надлез и завиваш надясно за Черноморец, после пак надясно в локалното и стигаш до "Св. Никола". Има паркинг, а плажа е добър-заливче, северно от къмпинг "Градина". В далечината се вижда Созопол.

Навигация

[0] Списък на темите

Премини на пълна версия