България и българите > Политическа партия АТАКА

Форумът на АТАКА пред провал?

<< < (2/80) > >>

Индивидуалист:

--- Цитат на: Sirena в Май 28, 2010, 02:28:16 ---Пълен крап е форума там на тези ........и....

--- Край на цитат ---

И оттам има какво да научиш.Само че трябва да търсиш.Зависи какво те вълнува.

Amenhotep:
Цензурата във форума на АТАКА наистина често е доста грозна ...

Най ме е яд, че много свестни хора напуснаха форума заради тая безумна цензура, а и много хора бяха баннати ... и докато банват националисти и патриоти, другарите админи със пълен гьонсуратлък не пипа няколко турски индивида, които постоянно цапат, както и един ИЗРОД (с бивш профил Нелегален), който беше нарекъл жертвите на Баташкото клане "жалки мизерабли, които си заслужавали да ги изколят, защото нае*али бея" ...

А най-тъпото е, че не се търпи критика (дори и да е градивна),..

И все-пак форумът на АТАКА е един от най-посещаванети политически и националистически форуми, в който ежедневно влизат много потребители и се водят доста интересни дискусии.

Петкан:

--- Цитат на: Amenhotep в Май 28, 2010, 10:17:23 ---Цензурата във форума на АТАКА наистина често е доста грозна ...

Най ме е яд, че много свестни хора напуснаха форума заради тая безумна цензура, а и много хора бяха баннати ... и докато банват националисти и патриоти, другарите админи със пълен гьонсуратлък не пипа няколко турски индивида, които постоянно цапат, както и един ИЗРОД (с бивш профил Нелегален), който беше нарекъл жертвите на Баташкото клане "жалки мизерабли, които си заслужавали да ги изколят, защото нае*али бея" ...

А най-тъпото е, че не се търпи критика (дори и да е градивна),..

И все-пак форумът на АТАКА е един от най-посещаванети политически и националистически форуми, в който ежедневно влизат много потребители и се водят доста интересни дискусии.

--- Край на цитат ---
Нелегалният беше психар,който презира собствения си народ от "висотата" на пребиваването си в САЩ.Алеко Константинов отдавна е написал "Пази Боже сляпо да прогледа!"
Не мога да съдя никой от форума на АТАКА и нямам това право,но "интересът" към тази партия е меко казано...необясним,защото идеята национализъм при малкия "фюрер" е изпразнена от съдържание.
Сидеров е осъден на забвение заради съглашателското си поведение и политическия си  аутизъм.
А тезата,че който не подкрепя АТАКА е симпатизант на БСП и ДПС е издържана на ниво "махленска скамейка" и напомня за времената на Джугашвили-Сталин.

omerzen:
Ще внеса само един допълнителен нюанс към коментара на уважаемия колега Петкан.
Мисля че интереса не е към партия Атака (изцяло компрометирана от сем.Сидерови) , а към форума. Аз също изпитвам приятелски чувства към стария форум , но не към онези хайвани партийните цензури а към свестните момичета и момчета дето останаха там. Прадължавам да ги уважавам и се радвам когато ги срещна тук. Каня ги всички да участват и тук , където партийна цензура няма. Иначе Нелегалния не беше толкова черен колкото изглежда. Човека имаше забележително чувство за хумор , макар често преливащо в сарказъм. Мисля че вътре в него стоеше една голяма болка. Не зная каква. Но в интерес на истината винаги беше кавалер с дамите от форума. Имаше лошия навик и да пробутва провокации. Такава беше напримери тази с Баташкото клане. Тук Нелегалния наистина пресоли манджата. И наистина на тази провокация се хванаха почти всички. И пак наистина с тези работи шега не бива. Кощунство е да се шегуваш с паметта на изкланите от турците българи. Така не бива!
Иначе можеш да се майтапиш с политиците на днешния ден както и аз с удоволствие го правя понякога. Те си го заслужават. А как да направим този форум по често посещаван и с повече публикации , вече имам някои идеи и някой ден ще ги предложа на уважаемата администрация.

Sirena:
Атакистите не са това което бяха. Остана само политическата линия по която те неумело танцуват и припкат по перваза, водени за носа от един пожарникарски елемент....

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия