Автор Тема: Националистически организации и партии  (Прочетена 5917 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ГордАриецTopic starter

• Registered user
  • Junior Member
  • *
  • Публикации: 15
Здравейте , патриоти. Да ви попитам дали знаете някакви читави организации или партии в България , в които има смисъл да се членува към днешна дата ?
« Последна редакция: Юли 05, 2018, 13:15:44 от Hatshepsut »

Неактивен генерал Жеков

• Adviser
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 1,458
  • Интереси: История, Философия, Политика
  • Зодия: Aries Aries
  • Religion: Paganism-Tangrism Paganism-Tangrism
Re: Националистки организации и партии
« Отговор #1 -: Юли 05, 2018, 11:28:53 »
Oт излизането на Расате от БНС-няма вече такана организация.Семейната партия "Атака" е пълен цирк,водача и е луд русофил,а последователите-в голяма част са регионални бандити,нмащи понятие от национализъм.За тях това е просто бизнес.Втората в "списъка" е Национална Съпротива-имат няколко добри идеи,членовете в голямата си част са идеалисти,млади хора.В тази организация проблема,според мен е лидера на организацията,който според това което съм чул и видял от "изявите" му,той просто няма поняние от идеята и по-скоро дори служи като лоша реклама пред обществото.ВМРО също не ги харесвам-според мен,не правят правилните неща,за да заслужат доверието на народа,а точно това им "изяде главата"в последно време.Последната партия в редицата е на тези от СКАТ-там даже няма и какво да се коментира...
ϟϟ|СВОБОДЕН-СОЦИАЛЕН-НАЦИОНАЛЕН| lYl 
БЪЛГАРИЯ ЗА БЪЛГАРИТЕ!
БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО И ВСИЧКО ЗА БЪЛГАРИЯ!

• Registered user
  • Junior Member
  • *
« Отговор #2 -: Юли 05, 2018, 12:02:47 »
То за Атака ясно , за мен всички русофили и въобще -фили са национални предатели , освен ако не са българофили. Явно въпросът ми е бил неправилен. Тогава в кои организации и партии членувате или наблюдавате пасивно какво се случва. Последното май не е много хубаво , имайки предвид възможностите , които ни дава „ великата ни демокрация” , но явно нещата отиват на по - зле.

Неактивен генерал Жеков

• Adviser
  • Hero Member
  • *
« Отговор #3 -: Юли 05, 2018, 12:14:31 »
В миналото съм членувал само в БНС.Когато се случиха нещата около Расате-напуснах организацията,както и много хора на регионалните нива.В много градове дори не останаха симпатизанти,защото знаехме какво представлява новия лидер,но не му е времето да обяснявам сега...Наблюдавам странично всички по-големи националистически организации,техните изявления,лидерите им и т.н.Смея да твърдя,че имам добър поглед върху такъв ип партии и движения.Великата демокрация трябва да бъде съборена,разбира се.Много пъти съм казвал,че това е политическа система,успяваща да работи правилно САМО в гръцките полиси,но не и в държави с население от милиони души.Просто днешния тип политика е интерпретирал този тип политика грешно,но нека не се отклоняваме от темата
БЪЛГАРИЯ ЗА БЪЛГАРИТЕ!

Неактивен HighVoltage

• Moderator
  • Senior Member
  • *
  • Публикации: 749
Re: Националистически организации и партии
« Отговор #4 -: Юли 05, 2018, 15:45:33 »
Здравейте , патриоти. Да ви попитам дали знаете някакви читави организации или партии в България , в които има смисъл да се членува към днешна дата ?
Сигурно, смисъла от какво ще дойде, какво имаш предвид да се издигнеш в такава организация или да  работиш активно? За работа навсякъде ще те вземат, ако отидеш и нямаш минало, което да ги смути.  А ако имаш харизма и умееш да говориш може и да се издигнеш.
Сега тази тема много ме умисли. Изникват ми в съзнанието много организации, но пък ако съм на мястото на ГордАриец не бих отишла току-тъй където и да е, сякаш малко затворени изглеждат такива сдружения, едва ли не някой трябва да те хване, да те представи.
---------------
Ген. Жеков, защо СКАТ/НФСБ да не заслужават дори да го коментираш? :laugh-1: Направи един коментар.

Неактивен генерал Жеков

• Adviser
  • Hero Member
  • *
« Отговор #5 -: Юли 05, 2018, 15:55:14 »
БИЗНЕСМЕНА-ИНТЕРНАЦИОНАЛИСТ от СКАТ няма нито ума,нито качествата да бъде политик.Той се представя за националист,а се НАДУПИ на боко.Той само окарикатурява национализма.Относно типа затворени организации-мисля,че вече не си заслужават усилието.Не са от типа конспиративни,както беше при Елтимир или при Кавхана.Най-вероятно са палячовци от рода на квартални скинари и подобни.Тези също са срам за идеята-чупят,бият старци,пият и друсат редовно.Ако Хитлер беше жив,щеше лично да ги бие с пръчка  :laugh-1:
БЪЛГАРИЯ ЗА БЪЛГАРИТЕ!

Неактивен Франкист

• банкетен революционер
  • Premium user
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 2,406
« Отговор #6 -: Юли 05, 2018, 16:40:38 »
БИЗНЕСМЕНА-ИНТЕРНАЦИОНАЛИСТ от СКАТ няма нито ума,нито качествата да бъде политик.Той се представя за националист,а се НАДУПИ на боко.Той само окарикатурява национализма.Относно типа затворени организации-мисля,че вече не си заслужават усилието.Не са от типа конспиративни,както беше при Елтимир или при Кавхана.Най-вероятно са палячовци от рода на квартални скинари и подобни.Тези също са срам за идеята-чупят,бият старци,пият и друсат редовно.Ако Хитлер беше жив,щеше лично да ги бие с пръчка  :laugh-1:

Доста мога да кажа по въпроса, но не знам дали е добре да плюя и по себе си, защото бях в ръководството на нфсб.
Факт е, че това се оказа поредната партия-балон. Факт е, че имаше много националисти в нея, но всички се махнахме още през 2014, когато се черкезкото лайненце се одупи на боко, а разпада тръгна още от слави бинев и прегръдката с МВРО. В Софийската организация имаше 550 членове на всякаква възраст, сега може и да има 15 човека...ама само от персонала на скат. та от тогава си ми остана обица на ухото с политика да не се занимавам щото ми е останал само вкус  на лайна в устата.

Неактивен генерал Жеков

• Adviser
  • Hero Member
  • *
« Отговор #7 -: Юли 05, 2018, 16:51:55 »
Всичко се знае в тези среди,няма как.Сигурен съм,че имаш доста да кажеш и за НС,но там работата е друга.Моето мнение за тях го написах вече-харесвам инициативите и идеологията,но не харесвам лидера им.За мен този човек е просто поредния дивак в тези среди.За скат смятам въпроса за затворен,дори незнам дали в момента имат дейност извън партийния секс с боко,който за пореден път им свърши на гърба,а те си мислят,че някой им се връзва на глупостите.
БЪЛГАРИЯ ЗА БЪЛГАРИТЕ!

• Registered user
  • Junior Member
  • *
« Отговор #8 -: Юли 05, 2018, 19:49:17 »
Става въпрос не за болни амбиции и издигане в някаква партия. Аз съм българин и живея в България. Това е моята държава и на всички българи. Просто не искам да ни управлявт ДПС и комунистите. Без да бъдем по активни политически и икономически не виждам как ще стане. Ако вие знаете как споделете. Защото ако не започнем да работим заедно за общите си интереси пак ще робуваме.

Неактивен генерал Жеков

• Adviser
  • Hero Member
  • *
« Отговор #9 -: Юли 05, 2018, 19:57:58 »
Hикой не иска да бъде управляван от турчеещите се ибрикчии на ердоган.Писаното преди теб,предполагам,нямаше за цел да те провокира по никакъв начин,но реакцията ти е обяснима.Политическите интереси на националистите,обаче,все още не са обединени и точно затова трябва да се направи разграничението,за което става дума по-назад в мненията.Директния отговор към въпроса ти е:Не,към момента няма такава организация или партия,в която да има смисъл от участието на ИСТИНСКИ националист,който няма за цел да превърне политическите си пристрастия в бизнес.За такива хора-има партии колкото искаш,но те НЯМАТ ПРАВО да се наричат НАЦИОНАЛИСТИ,наричат се мекерета,ибрикчии и продажници.Избора какъв иска да бъде даден човек,зависи само и единствено от него и това дали е БЪЛГАРСКИ НАЦИОНАЛИСТ или политически педераст,готов да продаде своя народ и неговите интереси на първите срещнати боклуци
БЪЛГАРИЯ ЗА БЪЛГАРИТЕ!

Неактивен Петкан

• Banned
  • Veteran
  • *
  • Публикации: 8,664
  • България преди всичко!
  • Religion: Christianity-Orthodox Christianity-Orthodox
« Отговор #10 -: Юли 05, 2018, 20:35:53 »
Цитат на генерал Жеков
« -: Днес в 19:57:58 »

Цитат
Директния отговор към въпроса ти е:Не,към момента няма такава организация или партия,в която да има смисъл от участието на ИСТИНСКИ националист,който няма за цел да превърне политическите си пристрастия в бизнес.За такива хора-има партии колкото искаш,но те НЯМАТ ПРАВО да се наричат НАЦИОНАЛИСТИ,наричат се мекерета,ибрикчии и продажници.Избора какъв иска да бъде даден човек,зависи само и единствено от него и това дали е БЪЛГАРСКИ НАЦИОНАЛИСТ или политически педераст,готов да продаде своя народ и неговите интереси на първите срещнати боклуци
...
...
Мутиралите комунисти, които управляват България почти 30 години, направиха така, че в страната ни да няма нито една истинска националистическа партия.
Причината за това е, че комунизъм и национализъм не могат да съществуват заедно.
Има или едното или другото.
Средно положение няма и не може да има!
Засега национализмът в България успешно е смазан и му е отредена ролята на "обслужващ персонал".
Продажните представители на уж националистическите партии в политическия живот на страната имат единствената задача да обслужват властимащите в България, които са с доказан комунистически произход.
Бъдещето на България се определя засега от тези тримата.

Не членувам в никаква партия и не съм членувал.
Ad honores

Неактивен Франкист

• банкетен революционер
  • Premium user
  • Hero Member
  • *
« Отговор #11 -: Юли 05, 2018, 21:19:39 »
Всичко се знае в тези среди,няма как.Сигурен съм,че имаш доста да кажеш и за НС,но там работата е друга.Моето мнение за тях го написах вече-харесвам инициативите и идеологията,но не харесвам лидера им.За мен този човек е просто поредния дивак в тези среди.За скат смятам въпроса за затворен,дори незнам дали в момента имат дейност извън партийния секс с боко,който за пореден път им свърши на гърба,а те си мислят,че някой им се връзва на глупостите.

Ми да ти кажа, не искам да се превръщам в Лалов или Костадин Костадинов или още много хора, които са обиколили много партии. Не казвам, че сред тях няма свестни. Ясно е - човек иска да направи нещо - като види че при едните не става - пробва при другите,но и кариеризма си е вродена бг черта. Предпочитам да съм си чист пред себе си, а не някои хора да ме разнасят - 'мани го тоя, обиколи 10 партии'.

НФСБ е минало, партия с идеи и огромен,ама наистина огромен потенциал, който собствения и лидер я затри.
Ако трябва да съм честен - ако не беше Каракачанов, още преди 10 години да съм във ВМРО. 

Неактивен Петкан

• Banned
  • Veteran
  • *
  • България преди всичко!
« Отговор #12 -: Юли 05, 2018, 21:34:05 »
Ми да ти кажа, не искам да се превръщам в Лалов или Костадин Костадинов или още много хора, които са обиколили много партии. Не казвам, че сред тях няма свестни. Ясно е - човек иска да направи нещо - като види че при едните не става - пробва при другите,но и кариеризма си е вродена бг черта. Предпочитам да съм си чист пред себе си, а не някои хора да ме разнасят - 'мани го тоя, обиколи 10 партии'.

НФСБ е минало, партия с идеи и огромен,ама наистина огромен потенциал, който собствения и лидер я затри.
Ако трябва да съм честен - ако не беше Каракачанов, още преди 10 години да съм във ВМРО.

Сигурен съм, че има и честни хора в НФСБ и ВМРО, но щом не могат да свалят самозабравилия се вожд, означава, че са по-малко от нечестните, които го подкрепят.
По-скоро иде реч за страх или нагаждачество, защото няма опити да бъдат свалени Каракачанов и Симеонов, които заслужават това заради сътрудничеството си с партии, които нямат нищо общо с национализма.
Ad honores

Неактивен Франкист

• банкетен революционер
  • Premium user
  • Hero Member
  • *
« Отговор #13 -: Юли 05, 2018, 21:45:07 »
Сигурен съм, че има и честни хора в НФСБ и ВМРО, но щом не могат да свалят самозабравилия се вожд, означава, че са по-малко от нечестните, които го подкрепят.
По-скоро иде реч за страх или нагаждачество, защото няма опити да бъдат свалени Каракачанов и Симеонов, които заслужават това заради сътрудничеството си с партии, които нямат нищо общо с национализма.

Във МВРО преди няколко години имаше сериозен опит. Той и Костадин за това вече не е зам-предстедател.
А в НФСБ - до 2014 всичко си беше ок, след като Валерката се подложи на Боко , 70 % да не кажа повече от членовете, се махнаха и останаха само гъзолизците ( които и те се махнаха около година-две след това). Та сега реално погледнато няма и кой да направи преврат. А и той човека сам си я направи тази партия, как да го свалиш от власт. Все едно Марешки да го изкараш от ВОЛЯ.
Конкретно НФСБ е оставена на доизживяване. Даже  и познатите лица от екрана ги няма за едни следващи избори.

Но не се заблуждавай - това са лидерски партии - в тях преврати не стават,защото загиват.
« Последна редакция: Юли 05, 2018, 21:47:55 от Франкист »

Неактивен Петкан

• Banned
  • Veteran
  • *
  • България преди всичко!
« Отговор #14 -: Юли 05, 2018, 21:52:53 »
Цитат на Франкист
« -: Днес в 21:45:07 »
Цитат
Но не се заблуждавай - това са лидерски партии - в тях преврати не стават,защото загиват.
...
...
Загиват, загиват, ама пак ще влязат в НС.
Поне така показват социологическите проучвания.
Ad honores

Неактивен HighVoltage

• Moderator
  • Senior Member
  • *
« Отговор #15 -: Юли 05, 2018, 23:02:11 »
Става въпрос не за болни амбиции и издигане в някаква партия. .......... Без да бъдем по активни политически и икономически не виждам как ще стане. Ако вие знаете как споделете. Защото ако не започнем да работим заедно за общите си интереси пак ще робуваме.
:smile-1:
Тактично ти обръщам внимание, че по-вероятно е ентусиазма ти да бъде употребен. Ако имаш харизма и идеи може да се опиташ да намериш съмишленици и да пробваш нещо сам.
Например, ако Джамбазки е имал сили и възможност да беше си направил пария щеше да е много интересно, защото свежите, емоционални хора, който имат дар слово са рядкост. Така де, шефа му е много хитър, много добре се е сетил да го слага на 'топа на устата'.

Неактивен генерал Жеков

• Adviser
  • Hero Member
  • *
« Отговор #16 -: Юли 05, 2018, 23:12:40 »
Има и такива дяволи,така е.Не е добър пример ВМРО,точно за тяхната организация бях виждал и чувал,че става въпрос точно за такова употребяване на ентусиазъм.В БНС,обаче,ставаше въпрос за точно обратното-ентусиазма се поощряваше и беше ценен високо,но вече няма организация от този вид
БЪЛГАРИЯ ЗА БЪЛГАРИТЕ!

• Registered user
  • Junior Member
  • *
« Отговор #17 -: Юли 06, 2018, 09:52:41 »
Искате да кажете , че всеки млад българин , който напълно естествено мрази комунисти , либерали , неоосманисти и др. привърженици на подчертано небългарски идеологии трябва просто пасивно да наблюдават как се унищожава българската държавност и култура или да гласуват за ГЕРБ , защото нямали алтернатива , за да не дйде БКП на власт в пакет с ДПС.

Неактивен HighVoltage

• Moderator
  • Senior Member
  • *
« Отговор #18 -: Юли 06, 2018, 11:41:29 »
Разбира се, че не. Сам можеш да си решиш на кого можеш да гласуваш доверие. Независимо кой какво пише тук или другаде по време на избори аз си гласувам за някоя от нашите партии, като пример го пиша това. Като се появи нещо по-добро, добре дошло! Всеки българин, който живее в България, който опита да създаде семейство, направи поне 1-2 деца  е полезен  за себе си и за държавата. Човек може и без да е войнстващ националист (аз съм привърженичка на по-прикритите неща) да е много полезен. С какво? Като помага смо на себе си и свойте, които заслужават със и във всеки един аспект на живота.

Неактивен генерал Жеков

• Adviser
  • Hero Member
  • *
« Отговор #19 -: Юли 06, 2018, 16:06:15 »
Искате да кажете , че всеки млад българин , който напълно естествено мрази комунисти , либерали , неоосманисти и др. привърженици на подчертано небългарски идеологии трябва просто пасивно да наблюдават как се унищожава българската държавност и култура или да гласуват за ГЕРБ , защото нямали алтернатива , за да не дйде БКП на власт в пакет с ДПС.

Към момента политическата сцена наистина не предлага ДОСТОЕН националисхически кандидат,зад който да няма купища черен капитал,взет на заем от ГЕРБ и покровителите им.Нали е ясно,че парите за изборите на същата партия,привидно националистическа,ще трябва да бъдат върнати на благодетеля?Това би станало бързо и лесно чрез изпитания метод-кражба от народа.Точно за това,към момента положението е такова,че за да не давиш таланта си в алкохол и други вещества-каквото е положенето при скинарите,защото 90% от тях са ПОЗЬОРИ,нямащи понятие от идеята си и правят точно това-пият,дрогират се и т.н-примери има стотици.Единствения вариант е просто да стоиш,разучаваш и търпеливо да изчакваш момента,в който ще дойде тази организация,която да изразява това,което ти искаш за народа си,а не това което чуваш от речите на измислените им вождове-агенти на ДС.Ако обаче,излезем от рамките на политическата сцена и погледнем в конспиративните или полу-военните организации,ще видим,че те са предимно финансирани от путин,следователно са необолшевики,облечени в "дрехата" на български национализъм.В ума ми сега изниква идеята,че към момента конспиративни движения съществуват,но днешната "демокрация"направи така,че ако не познаваш точните хора,няма как да отидеш на място и да питаш,системата е малко по-различна от тази в партиите,затова там нещата са по-сложни.Не искам да стопявам твоя ентусиазъм,защото той е най-важен в борбата,но към момента-единственото твое "оръжие" може да бъде търпението.Това да бъдеш търпелив и да изчакваш точните моменти се определя като важен АРИЙСКИ благодетел,непознат за нисшите раси.
БЪЛГАРИЯ ЗА БЪЛГАРИТЕ!

• Registered user
  • Junior Member
  • *
« Отговор #20 -: Юли 08, 2018, 12:17:27 »
Има някаква партия „Възраждане”. Някой нещо за нея да каже?

Неактивен HighVoltage

• Moderator
  • Senior Member
  • *
« Отговор #21 -: Юли 11, 2018, 16:11:13 »
Има някаква партия „Възраждане”. Някой нещо за нея да каже?

Има, има може да се каже, че тук ги определят като русофилски настроени, но трябва сам да разбереш кое как е и какво е.
http://vazrazhdane.bg
Оф, като им погледнах сайта само от първата страница и острието срещу Султанка Петрова, и ми стана лошо. А заглавието: "Крадливите Обединени „патриоти” задминаха по корупционна наглост дори ДПС " кърти от простотия.
Направо съм разочарована от написаното.  Лоши и конспиративни мисли ме нападат покрай този случай, не че от Възраждане да имат нещо общо, те просто се възползват от създалата се ситуация, но колко му е в България да се случи нещо такова. :cry-1.gif: ако ме разбираш

• Registered user
  • Junior Member
  • *
« Отговор #22 -: Юли 11, 2018, 17:20:20 »
Разгледах сайта на  „ Възраждане ”. Май имат доста утопични представи за политиката. Намаляне на депутатите на половина в стил „ Слави чалгаря ” - по малко депутати по - лесно се маниполират и подкупват , заплатата на депутатите колкото средната - още по - голяма корупция и злоупотреби с властта и т.н. А относно новата партия „ Независимост ” някои нещо да знае - лидери , участници и т.н. Доколкото пише са някакви скинари или ултраси май.

Неактивен генерал Жеков

• Adviser
  • Hero Member
  • *
« Отговор #23 -: Юли 11, 2018, 22:00:34 »
Личния ми съвет е никога да не се занимаваш с русоРОБСКИ движения и партии.От тях има стотици-всичките на хранилка при Путин и сателитите му тук.Второто общо между всички тези партии и движения е,че лидера им СЪС СИГУРНОСТ  е шпионин на бившата ДС/КГБ.Третото,най-видно чрез техните изказвания са откровенните АНТИ-БЪЛГАРСКИ призиви,разпространявани от същите идиоти.Имат "велики идеи" като нео-СССР,разбира се доминиран от вожда Путин,те не се имат за български националисти,а за българи с про-руско самосъзнание  :lol:  Същите,биха подкрепили с две ръце "инициативата" на СВИНЯТА,която се изпика над БЪЛГАРСКИЯ флаг,защото за тях на света има едно знаме-червено със сърп и чук върху него.Просто не ти трябват такива движения,всичките трябва да излязят от политическия живот,през комина.Интересен факт:лидера на Православна Зора,откровенно РУСОРОБСКА организация,пишеща се за патриотична,има топли връзки с нарко-трафиканти МАНГАЛИ.

Относно "Независимост"-не е никак нова партия.Това е ШИЗОФРЕНИКА Б.Асенов,предрешен като политик. :lol: Същите идиоти,с малоумен лидер и ръководство,но с добри идеи.Двамата с Йоло Денев може да се състезават за приза "Най-луд националист",но Йоло поне е стар и на това се дължи ИЗКУФЯВАНЕТО му.От лидерите на националистически партии и движения,със сигурност като най-подходящ мога да посоча Боян Расате,на другите все още има неща,които не са им ясни,а точно тези неща липсват на политиката в този момент,но никой от тях не се усеща.
« Последна редакция: Юли 11, 2018, 22:12:39 от генерал Жеков »
БЪЛГАРИЯ ЗА БЪЛГАРИТЕ!

Неактивен FELDMARSCHALL

• Moderator
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 2,913
  • АРИЕЦ
  • Зодия: Scorpio Scorpio
« Отговор #24 -: Юли 20, 2018, 17:56:44 »
Тия лекета от "Възраждане" наскоро бяха на митинг на БСП и държаха речи (Костадин Костадинов и Велизар хЛЕнчев), като между тях беше кУрнелия Нинова ! Изроди абсолютни чакащи да им пуснат някоя троха от Кремъл ! :lol: :D/

П.П. Боян Расате още ли е дружка с онзи комуноид Милен Илиев (Миленин) ?
« Последна редакция: Юли 20, 2018, 17:58:20 от FELDMARSCHALL »

Неактивен Петкан

• Banned
  • Veteran
  • *
  • България преди всичко!
« Отговор #25 -: Юли 22, 2018, 21:09:48 »

Alternative für Deutschland, AfD

Алтернатива за Германия (съкратено AFD) е дясна популистка политическа партия в Германия с десни тенденции.

Тя е представена в Европейския парламент, в германския Бундестаг и в 14 от 16-те парламента на германските области. Благодарение на образуването на голяма коалиция  AFD е най-голямата опозиционна партия в 19-ия германски Бундестаг.

https://www.bundestag.de/parlament/plenum/sitzverteilung_19wp

В AFD съществува етническо-националистически, расистки, анти-ислямска и антисемитски тенденции, свързани с новите десни групитакива като  крайно дясното движение  Identitäre Generation и ксенофобска организация Pegida (Патриотични европейци срещу ислямизацията на Запада).

Партията е основана през 2013 г. като европейска и дясня партия. За първи път тя спечели надрегионални мандати на европейските избори през 2014 г.
На общите избори през 2017 г. това беше третата най-силна сила с 12,6% от гласовете.
https://de.wikipedia.org/wiki/Alternative_f%C3%BCr_Deutschland#Wahlergebnisse

AFD защитава традиционното семейство на мъж и жена и се противопоставя на квотата на жените, и на анулиране на половата идентичност.
AFD изисква ясни критерии за имиграцията. Само тези, които плащат вноски за социално осигуряване, могат да получават обезщетения за безработица и обезщетения за деца.

В отговор на рязкото увеличение на броя на бежанците федералната изпълнителна комисия представи стратегически документ за политиката в областта на миграцията и убежището в началото на септември 2015 г. В него партията призовава за повторно въвеждане на контрола на германските граници, 48-часовата процедура за предоставяне на убежище на границата и премахването на така наречените "джобни пари" за търсещите убежище. В допълнение, хората от държави, които са класифицирани като сигурни страни повече не трябва да кандидатстват за убежище. [43]

През ноември 2015 г. Федералната партия прие резолюция, в която се призовава за подчинение на Закона за предоставяне на убежище на сигурността на държавата и нейния народ, както и за ограничаване приемането на бежанци и премахването на събирането на семейството.
Външната политика на партията може да се нарече популистка, защото тя отхвърля елитите и постулатите за  "криза на собствената национална идентичност и суверенитет".

Според основната програма на АFD, одобрена през 2016 г., ислямът не принадлежи на Германия. По-специално, партията призовава за забрана на минаретата, призива за молитва на мюезина и закриването на лицето.
АFD  признава свободата на вярата, но според програмата на партията, това трябва да се извършва в съответствие с правните норми за правата на човека. Мюсюлманите, които са законни и интегрирани, трябва да се считат за приети членове на обществото.  На противоконституционните сдружения следва да забрани  изграждането и експлоатацията на джамии, както и външното финансиране от страна на ислямски държави или частни дарители.
Обучението на имами в Германия  трябва да бъде извършвано  в университети на немски език.
https://de.wikipedia.org/wiki/Alternative_f%C3%BCr_Deutschland
...
...
За разлика от българските националистически партии, германската АFD не участва в управляващата коалиция на Ангела Меркел. :thinking:
« Последна редакция: Юли 22, 2018, 21:47:11 от Петкан »
Ad honores

Неактивен Мишок

• Banned
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 4,519
« Отговор #26 -: Август 03, 2018, 07:24:38 »
Тия лекета от "Възраждане" наскоро бяха на митинг на БСП и държаха речи (Костадин Костадинов и Велизар хЛЕнчев), като между тях беше кУрнелия Нинова ! Изроди абсолютни чакащи да им пуснат някоя троха от Кремъл ! :lol: :D/

П.П. Боян Расате още ли е дружка с онзи комуноид Милен Илиев (Миленин) ?
Комунистите са навсякъде.

Неактивен HighVoltage

• Moderator
  • Senior Member
  • *
« Отговор #27 -: Август 12, 2018, 21:32:21 »
Без определения, какво ви е мнението за Росен Миленов?

Tags:

Кой от националистическите водачи одобрявате?

Започната от Nordwave

Отговора: 168
    Прегледи: 26251
    Последна публикация Август 08, 2013, 22:27:04
    от Франкист
    Всякакви други партии

Започната от Франкист

Отговора: 55
    Прегледи: 11115
    Последна публикация Декември 01, 2016, 20:42:46
    от Rakovski
    Националистически прояви!

Започната от OnlyBG

Отговора: 14
    Прегледи: 3102
    Последна публикация Юли 09, 2012, 10:35:39
    от Dux
    Националистическите движения и отношението им към Русия

Започната от генерал Жеков

Отговора: 14
    Прегледи: 1480
    Последна публикация Май 24, 2018, 22:28:45
    от Петкан
    Българските след 10-то Ноемврийски, т.нар.фашистки и националистически движения

Започната от Siegfried

Отговора: 11
    Прегледи: 1884
    Последна публикация Май 18, 2018, 15:20:27
    от генерал Жеков