България и българите > Политическа партия АТАКА

Никола Григоров,водещ на Сите българи заедно: Атака е сръбско-болшевишка партия!

(1/7) > >>

FELDMARSCHALL:
В последното си предаване "Сите българи заедно" по ЕврокомБГ, водещият Никола
Григоров заяви, че Атака е сръбско-болшевишка партия обслужваща руско-сръбските антибългарски
интереси у нас!

Който е изпуснал предаването повторението е в сряда и четвъртък по ЕврокомБГ/с емблема жълта сателитна чиния/.

сряда - 19.50ч.
четвъртък – 14.00ч

Редактирано от администратор: Премахване на невалиден линк.

JKL:
Че Атака са си такива е прав. Но и Григоров не е по-добър. Този псевдонационалист съм го гледал как играе кючеци на маса. Даваха го по една телевизия. Лично аз не му гледам предаването. Често му гостува ония енергиен вампир Б.Д.  :down:Изводите следват сами...

Инжинер Донев:
фелд можеш ли да го запишеш? Ще е интересно да се види а аз нямам техническта възможност да направя запис.,

Валентин:

--- Цитат на: JKL в Април 29, 2008, 08:27:34 ---Че Атака са си такива е прав. Но и Григоров не е по-добър. Този псевдонационалист съм го гледал как играе кючеци на маса. Даваха го по една телевизия. Лично аз не му гледам предаването. Често му гостува ония енергиен вампир Б.Д.  :down:Изводите следват сами...

--- Край на цитат ---
Ако  Григоров  не  е  националист и  патриот,то  значи  такива  в  България  няма! :down:

JKL:
ако смяташ проява на национализъм да щракаш с пръсти спокойно можеш да му се радваш.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия