Автор Тема: Валери Божинов  (Прочетена 10693 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Балкани

• Hero Member
  • Публикации: 1,076
Re: Валери Божинов
« Отговор #15 -: Октомври 12, 2008, 12:39:04 »
Ей ама много сте изкуфяли сичките!  :-[

Значи за вас човек щом е футболист, певец, или е от друга прослойка, то той е тъп, прост, книга не е отварял,  а това, че има повечко пари от вас, означава, че не е човек! Щом не живее в България е предател, тоест можете да го наричате циганин, щото нали е предател, значи не е от нашите!!!! :-[ 

Фолк певиците са най-тъпите същества на света, щото са се продали като к**ви, и пеяг само гръцки, сръбски и турски песни щото и те са предатели! 

Какви националисти сте в случая, щом отвърляте всичко което не допада на изкривеното ви виждане??!! Божинов сигурно ще влезе в форма, ако  облече черно яке, убуе кубинки, вземе бухалка, и си обръсне главата до 0!!!  И всичко това по НЕМСКИ модел, а не по Български!!!

Някой тук каза - Божинов не прави разлика между патриот и националист!!!!???? В такъв случай щом ги делите нещата, означава ли, че щом сте националисти, не сте патриоти?? ??????????????????????????????????   

И да стане Европоид по възможност :-P
« Последна редакция: Септември 14, 2016, 14:45:21 от Hatshepsut »
Тежко, тежко! Вино дайте!
Пиян дано аз забравя
туй, що, глупци, вий не знайте
позор ли е, или слава!

....

Ще да пия на пук врагу,
на пук и вам, патриоти!
Аз веч нямам мило, драго,
а вий... вий сте идиоти!

Неактивен makebulgarTopic starter

• Forum Member
  • **
  • Публикации: 465
  • Зодия: Aquarius Aquarius
  • Religion: Atheism Atheism
« Отговор #16 -: Октомври 12, 2008, 12:51:49 »
Тогава нека всеки който се смята за по-българин от останалите, да даде снимка да го видим, да каже колко пари печели, и да каже какво е направил за България, че да се посмеем едно хубаво и по каталога на расите и уменията да изхвърлим не-българите!!!   :-[
Зороастър и Буда били атеисти! Невероятно, но факт!

Неактивен Балкани

• Hero Member
« Отговор #17 -: Октомври 12, 2008, 13:05:00 »
Аз лично недоволствам за това,че очевиден мелез се пише националист и че други, уж много пищящи че българите в продължение на почти век ни изкарваха какви ли не монголи, го приемат за голямата работа.
А снимка няма да си пускам на ляво и на дясно, ти макебългар имаш рег. в ПАА и можеш да я намериш там,въпреки че е малко стара...стига да пуснат форума скоро де.
Пиян дано аз забравя
позор ли е, или слава!

....

Ще да пия на пук врагу,
на пук и вам, патриоти!
а вий... вий сте идиоти!

Неактивен Бай Иван

• Hero Member
  • Публикации: 1,280
  • Зодия: Scorpio Scorpio
  • Religion: Christianity-Orthodox Christianity-Orthodox
« Отговор #18 -: Октомври 12, 2008, 13:09:35 »
Аз съм на мнение, че всеки който прославя Бългярия по един или друг начин, работи за Отечеството е Български националист.
Той може и да не се афишира пряко като такъв, може даже и да не го осъзнава, но действията му са повече от достатъчни.

Неактивен Севар Вананд

• Senior Member
  • Публикации: 856
  • Борете се!
  • Зодия: Leo Leo
« Отговор #19 -: Октомври 12, 2008, 13:09:57 »
Фолк певиците са най-тъпите същества на света, щото са се продали като к**ви, и пеяг само гръцки, сръбски и турски песни щото и те са предатели! 
Добре си го разбрал.

Цитат
Значи за вас човек щом е футболист, певец, или е от друга прослойка, то той е тъп, прост, книга не е отварял,  а това, че има повечко пари от вас, означава, че не е човек! Щом не живее в България е предател, тоест можете да го наричате циганин, щото нали е предател, значи не е от нашите!!!!
Футболистите са 95% поп-фолк манияци, а ако в графата певци слагаш и чалгарите, значи отговора е ДА.
Не пречи човек да живее извън България и да й помага. Голяма част от революционерите ни са били емигранти, ама Божинов какво е направил? Като има пари, да вземе да ги дари за борбата.

Не мразя Божинов. Харсва ми, че е известен Българин, минал през големи отбори. Но той е нещо много далечно от националист. Проблема е че доста хора не знаят какво е това националист. Божинов си е обикновен патриот. Няма лошо, не може всички да са националисти.

Между патриот и националист има разлика. Патриота обича Родината, националиста го доказва.
Ако и ние не успеем, за България няма бъдеще!

Неактивен logx

• Senior Member
  • Публикации: 931
  • Обичайте Родината си!
    • Български националисти
« Отговор #20 -: Октомври 12, 2008, 13:17:02 »
а това, че има повечко пари от вас, означава, че не е човек!
Това за парите не мисля, че е вярно! Всеки да има колкото си е изкарал с потта си! Дори ще се радвам, ако всеки Българин е по-богат от мен. /със законни пари/

Цитат
Щом не живее в България е предател, тоест можете да го наричате циганин, щото нали е предател, значи не е от нашите!!!!
По-горе написах, че точно с това не съм съгласен - не е задължително да живееш в България! Но има значение какво правиш!

Цитат
ДА ! Тук 100% истина.

Цитат
Какви националисти сте в случая, щом отвърляте всичко което не допада на изкривеното ви виждане??!! Божинов сигурно ще влезе в форма, ако  облече черно яке, убуе кубинки, вземе бухалка, и си обръсне главата до 0!!!  И всичко това по НЕМСКИ модел, а не по Български!!!
Не знам на кой пост казваш, че са изкривени вижданията, освен на Wulko88, който аз лично наистина не знам какво прави тук... Но не е изкривено едно мислене, което прави разлика от НАЦИОНАЛИЗЪМ и от една лека, може би и сполучлива, рекламка като тази. Да, радвам се, че прославя България, както и Бербатов, да речем! Но има РАЗЛИКА.
И така животът продължава
вечният си мъдър кръговрат.
Някой постоянно оцелява,
защото други срещу бурята, стърчат.

Неактивен Балкани

• Hero Member
« Отговор #21 -: Октомври 12, 2008, 13:33:54 »
Гени могат да избиват и след 10 поколения,така че за да намеря кой от дядовците му е не-българин трябва да се ровя поне 10 поколения назад в родословното му дърво. Аз познавам мулатки,чиито родители нямат на външен вид нищо негърско,ма децата им са си мулати...стари гени избиват.
Изобщо си нямаш понятие от антропология май. Божинов има явен не-европоиден примес.
Пиян дано аз забравя
позор ли е, или слава!

....

Ще да пия на пук врагу,
на пук и вам, патриоти!
а вий... вий сте идиоти!

Неактивен logx

• Senior Member
  • Публикации: 931
  • Обичайте Родината си!
    • Български националисти
« Отговор #22 -: Октомври 12, 2008, 13:37:12 »
Не мога да бъда напълно убеден в заключенията си, прав си. Но от всичко, което съм видял, усетил и разбрал - това са факти.
И така животът продължава
вечният си мъдър кръговрат.
Някой постоянно оцелява,
защото други срещу бурята, стърчат.

Неактивен makebulgarTopic starter

• Forum Member
  • **
  • Публикации: 465
  • Зодия: Aquarius Aquarius
  • Religion: Atheism Atheism
« Отговор #23 -: Октомври 12, 2008, 13:37:18 »
Гени могат да избиват и след 10 поколения,така че за да намеря кой от дядовците му е не-българин трябва да се ровя поне 10 поколения назад в родословното му дърво. Аз познавам мулатки,чиито родители нямат на външен вид нищо негърско,ма децата им са си мулати...стари гени избиват.
Изобщо си нямаш понятие от антропология май. Божинов има явен не-европоиден примес.

А ти тогава от къде си сигурна в себе си? Знаеш ли си родословието 10 поколения назад?  ???
Зороастър и Буда били атеисти! Невероятно, но факт!

Неактивен Балкани

• Hero Member
« Отговор #24 -: Октомври 12, 2008, 13:38:25 »

А ти тогава от къде си сигурна в себе си? Знаеш ли си родословието 10 поколения назад?  ???
Знам го до средата на 17 век,ако имам възможност и по-назад ще го проуча.
От средата на от 17 до 21 век в рода ми нема един не-българин и аз самата не проявявам не-европоидни белези :)
« Последна редакция: Октомври 12, 2008, 13:40:10 от Балкани »
Пиян дано аз забравя
позор ли е, или слава!

....

Ще да пия на пук врагу,
на пук и вам, патриоти!
а вий... вий сте идиоти!

Неактивен Севар Вананд

• Senior Member
  • Публикации: 856
  • Борете се!
  • Зодия: Leo Leo
« Отговор #25 -: Октомври 12, 2008, 13:41:32 »
И това ли е огромния проблем? Какво от това? И да е такъв човек, не пречи да работи за България. Важното е че е Българин по произход и самосъзнание. Сега, че преди 10 поколение може да е имал баба от Казахстан, не означава, че не е Българин. Щеше да е така, ако всички Българи бяхме абсолютно чист етнос, без чужди примеси. Ама няма такъв етнос. Сигурна ли си, че ако си върнеш родословното дърво 1 000 години назад няма да намериш нито един чужденец? Да не говорим за 3-4 000 години, защото Българите сме стар народ.
Ако и ние не успеем, за България няма бъдеще!

Неактивен Балкани

• Hero Member
« Отговор #26 -: Октомври 12, 2008, 13:45:20 »
Преди хиляди години няма значение какво е имало...май съм забравила да уточня че съм расист и че не търпя хора с явни не-европоидни черти :)
Иначе Божинов да си обича България,родина му е все пак...и братовчедите ми,които са 1/2 бангладешци я обичат(и за разлика от Божинов живеят тук), но това не ги прави чисти българи.
Пиян дано аз забравя
позор ли е, или слава!

....

Ще да пия на пук врагу,
на пук и вам, патриоти!
а вий... вий сте идиоти!

Неактивен Болгардингезе

• Senior Member
  • Публикации: 979
  • mąθran
    • http://www.geocities.com/bulgarian_aviation/Aviation/Bulgarian.htm
« Отговор #27 -: Октомври 12, 2008, 14:59:50 »
Божинов е на всичкото отгоре и много тъп.
Освен да си мечтае да е националст ,друго не съм видял.
Вълко88 отдавна се чудя какво прави тук.Най-ограниченият човек във форума.
Иран ,Армения - вечни приятели с България.
Както и горе ,тъй и долу!

Неактивен Android_Swarm

• Banned
  • Forum Member
  • *
  • Публикации: 224
  • Зодия: Libra Libra
« Отговор #28 -: Октомври 12, 2008, 15:30:30 »
Освен това да има дете чалгарче от малко е по-лошо от колкото да нямаш деца.

Е с това изказване вече се изложи.  :(

По принцип ми харесват постовете ти, явно си буден българин, но това което написа е просто смешно.Как може да кажеш за едно дете, че е чалгарче при положение че е в невръстна възраст и хабер си няма от музика.Това, че майка му е чалга певица не го прави такова.Аз като съм израстнал в среда в която се слуша поп,народна музика и чалга да не би да съм такъв?
Винаги съм харесвал рок музиката, по-късно и някои електронни стилове.
А и музикалните или религиозните предпочитания не те правят повече или по-малко българин.
Наистина храктерът на човек е свързан с музиката, която слуша.Пусни ми любимият му албум, трябва ми да го изслушам целия и ще ти кажа какъв е даденият човек като тип характер.
« Последна редакция: Октомври 12, 2008, 15:34:25 от FFF »

Неактивен Балкани

• Hero Member
« Отговор #29 -: Октомври 12, 2008, 15:33:44 »
ААА, аз като бях на 5-6 бях дива фенка на спайс гърлс, после като станах на 7 прослушах метъл.
Пиян дано аз забравя
позор ли е, или слава!

....

Ще да пия на пук врагу,
на пук и вам, патриоти!
а вий... вий сте идиоти!

Tags: