Автор Тема: Валери Божинов  (Прочетена 10611 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен logx

• Senior Member
  • Публикации: 931
  • Обичайте Родината си!
    • Български националисти
Re: Валери Божинов
« Отговор #30 -: Октомври 12, 2008, 17:35:08 »
Малко са онези, които се осъзнават на време! Ако това дете до 15 годишна възраст си остане тъпо чалгарче, каквато е майка му - отпишете я като човек.

Промяна...

Между другото, така и така сме подхванали темата, да вмъкна, че ако някой ден имам власт в нашата Родина чалгата ще се наказва със закон! Не налагам на никой да слуша метъл или рок! Има МНОГО стилове, но за чалгата бой и затвор!

П.П. Сериозен съм.
« Последна редакция: Октомври 12, 2008, 17:36:45 от InvPwb IYI »
И така животът продължава
вечният си мъдър кръговрат.
Някой постоянно оцелява,
защото други срещу бурята, стърчат.

Неактивен Валентин

• Adviser
  • Forum Member
  • *
  • Публикации: 260
  • Мизия, Тракия, Македония!
  • Зодия: Leo Leo
« Отговор #31 -: Октомври 12, 2008, 18:25:07 »
Ей ама много сте изкуфяли сичките!  :-[

Значи за вас човек щом е футболист, певец, или е от друга прослойка, то той е тъп, прост, книга не е отварял,  а това, че има повечко пари от вас, означава, че не е човек! Щом не живее в България е предател, тоест можете да го наричате циганин, щото нали е предател, значи не е от нашите!!!! :-[ 

Фолк певиците са най-тъпите същества на света, щото са се продали като к**ви, и пеяг само гръцки, сръбски и турски песни щото и те са предатели! 

Какви националисти сте в случая, щом отвърляте всичко което не допада на изкривеното ви виждане??!! Божинов сигурно ще влезе в форма, ако  облече черно яке, убуе кубинки, вземе бухалка, и си обръсне главата до 0!!!  И всичко това по НЕМСКИ модел, а не по Български!!!

Някой тук каза - Божинов не прави разлика между патриот и националист!!!!???? В такъв случай щом ги делите нещата, означава ли, че щом сте националисти, не сте патриоти?? ??????????????????????????????????   
:-P
Съгласен!
Мълчи! А вместо тебе всеки дол, пътека,
дъбрава, езеро, река, рид, планина
ще викат с глас през всички времена:
"Тук българи са, българи от памтивека!"

Неактивен Android_Swarm

• Forum Member
  • **
  • Публикации: 224
  • Зодия: Libra Libra
« Отговор #32 -: Октомври 12, 2008, 19:11:29 »
Малко са онези, които се осъзнават на време! Ако това дете до 15 годишна възраст си остане тъпо чалгарче, каквато е майка му - отпишете я като човек.

Промяна...

Между другото, така и така сме подхванали темата, да вмъкна, че ако някой ден имам власт в нашата Родина чалгата ще се наказва със закон! Не налагам на никой да слуша метъл или рок! Има МНОГО стилове, но за чалгата бой и затвор!

П.П. Сериозен съм.

Ще бъде обявена за "изродено изкуство" и забранена със закон.  ;D

Неактивен Болгардингезе

• Senior Member
  • Публикации: 979
  • mąθran
    • http://www.geocities.com/bulgarian_aviation/Aviation/Bulgarian.htm
« Отговор #33 -: Октомври 12, 2008, 19:11:44 »
Не задължително нищо да прави Божинов ,само да бъде националист.А той горкият е толкова тъп ,че за него България може да бъде пари или още пари.
Иран ,Армения - вечни приятели с България.
Както и горе ,тъй и долу!

Неактивен Android_Swarm

• Forum Member
  • **
« Отговор #34 -: Октомври 12, 2008, 19:15:37 »
Не задължително нищо да прави Божинов ,само да бъде националист.А той горкият е толкова тъп ,че за него България може да бъде пари или още пари.

Откъде тази злоба против Божинов? Разбирам неприязънта ти към чалга-културата, но само това ли е причината да го мразиш в червата.

Или може би просто мъжка завист, поради това, че всяка жена си мечтае да бъде с него (почти всяка, няма как да не са ви казвали колко го харесват), че е известен и има пари.  ;D

Ами евала на човека, постигнал е нещо а да не забравяме че е доста млад.Колко хора на възрастта му могат да се похвалят с неговите постижения?

Неактивен Севар Вананд

• Senior Member
  • Публикации: 856
  • Борете се!
  • Зодия: Leo Leo
« Отговор #35 -: Октомври 12, 2008, 21:31:49 »
Освен това да има дете чалгарче от малко е по-лошо от колкото да нямаш деца.

Е с това изказване вече се изложи.  :(

По принцип ми харесват постовете ти, явно си буден българин, но това което написа е просто смешно.Как може да кажеш за едно дете, че е чалгарче при положение че е в невръстна възраст и хабер си няма от музика.Това, че майка му е чалга певица не го прави такова.Аз като съм израстнал в среда в която се слуша поп,народна музика и чалга да не би да съм такъв?
Винаги съм харесвал рок музиката, по-късно и някои електронни стилове.
А и музикалните или религиозните предпочитания не те правят повече или по-малко българин.
Наистина храктерът на човек е свързан с музиката, която слуша.Пусни ми любимият му албум, трябва ми да го изслушам целия и ще ти кажа какъв е даденият човек като тип характер.
Не виждам някаква добра перспектива за детето. Баща му е в чужбина, майка му е фолк дива.

Ако е момиче. На 8 ще изпее първата си собствена песен, продуцирана от Планета Пайнер. На 12 ще тръгне с мангал. На 15 ще е станала вече на 30-40 патки. На 19 ще проституира и пее по кръчмите като майка си.

Ако е момче. На 9 ще знае текстовете на повечето поп-фолк хитове. На 13 вече ще е завършен алкохолик. На 17 ще се научи да си пише името. На 21 ще емигрира, за да срами Българското име в чужбина.

Дано да не се случи нищо подобно с това дете! Дано детенцето да не става като майка си! Но това му предстои, ако не се намесим ние и не спрем чалгата.
Ако и ние не успеем, за България няма бъдеще!

Неактивен Александър

• Senior Member
  • Публикации: 714
  • Шуми Марица окървавена...
  • Зодия: Pisces Pisces
« Отговор #36 -: Октомври 12, 2008, 21:37:28 »
На 9 ще знае текстовете на повечето поп-фолк хитове. На 13 вече ще е завършен алкохолик. На 17 ще се научи да си пише името. На 21 ще емигрира, за да срами Българското име в чужбина.
Кратка биографията на мишока...  :lol:  :lol:  :lol:
"С дързостта на младите и мъдростта на старите да възродим нацията и България."

Неактивен Р.Н.Б.

• Forum Member
  • **
  • Публикации: 63
« Отговор #37 -: Октомври 13, 2008, 00:36:15 »
Чул една нова за него дума и решил нашия да се отъждестви с нея :kill: Подобни изказвания будят смях. Но не е монголоид де...

Неактивен Metoman_88

• Senior Member
  • Публикации: 939
  • Зодия: Cancer Cancer
« Отговор #38 -: Октомври 13, 2008, 00:41:08 »
На 9 ще знае текстовете на повечето поп-фолк хитове. На 13 вече ще е завършен алкохолик. На 17 ще се научи да си пише името. На 21 ще емигрира, за да срами Българското име в чужбина.
Кратка биографията на мишока...  :lol:  :lol:  :lol:
А частта с Евангелието къде е  :lol: :lol: :lol:
Ще измислим нови хитрини,
закони всякакви игри.
Наш човек на пост там, ще внедрим
далавера с него да въртим.

Неактивен АТАКА В МРАКА

• Banned
  • Forum Member
  • *
  • Публикации: 388
  • НЕ МОЖ' СПРЯ ТОЯ ВЛАК!!!
  • Religion: None None
  • Politics: Communist Communist
« Отговор #39 -: Октомври 13, 2008, 07:20:44 »
В момента дават предаване за футбола в Англия, и даваха интервю с Валери Божинов. Питаха го за ситуацията в България, и той каза, че иска да дойде времето когато България ще изглежда добре, а между другото каза: "..аз съм националист.." и си показа татуировкака на ръката с нашето знаме!

е...ах го и националиста!!! ако е националист, да се връща в България и да отива да играе в ЛОКОМОТИВ МЕЗДРА или в МИНЬОР ПЕРНИК - това са най-БЪЛГАРСКИТЕ отбори в А група...
« Последна редакция: Септември 14, 2016, 14:48:26 от Hatshepsut »
ЛОКОМОТИВ СОФИЯ

Неактивен Android_Swarm

• Forum Member
  • **
« Отговор #40 -: Октомври 13, 2008, 18:13:02 »
Ако беше монголоид нямаше да му се вижда вътрешната част на окото,която прилича на оризово зърно.Не знам точното и название.
Но монголоидите се отличават с тази особена черта.Носът му също не е монголоиден.Жълтите имат широки и къси носове, а неговият нос е по-скоро гръцки.Лицето му не е толкова широко ( пък ако става въпрос има и немци с широки лица, погледнете Рудолф Хес например,който е типичен немец).

П.П. А относно циганите сред тях има и бели екземпляри.

Най-добрият начин за разпознаване е да се вгледате в устните и ако може да му видите венците.
Лилави са.Морави. Ако видите човек с лилави венци бъдете сигурни, че е поне 1/4 мангал (или индиец).

Неактивен FELDMARSCHALL

• Moderator
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 2,912
  • АРИЕЦ
  • Зодия: Scorpio Scorpio
« Отговор #41 -: Октомври 13, 2008, 18:28:31 »
Абе важното е че е направил едно българче и сигурно ще направи
още. А вие продължавайте със злобата си...
Рядко български футболисти заявяват, че са националисти... повечето
са облъчени от чифутска интернационална пропаганда, смятат за нормално
негри да играят в националния отбор :down:, понеже това било необратим
процес на хубавата глобализация... :-[
Божинов е добро момче и всичко е постигнал със собствен труд.Жалко че
често се контузва...

Неактивен Болгардингезе

• Senior Member
  • Публикации: 979
  • mąθran
    • http://www.geocities.com/bulgarian_aviation/Aviation/Bulgarian.htm
« Отговор #42 -: Октомври 13, 2008, 18:31:48 »

Откъде тази злоба против Божинов? Разбирам неприязънта ти към чалга-културата, но само това ли е причината да го мразиш в червата.

Или може би просто мъжка завист, поради това, че всяка жена си мечтае да бъде с него (почти всяка, няма как да не са ви казвали колко го харесват), че е известен и има пари.  ;D

Ами евала на човека, постигнал е нещо а да не забравяме че е доста млад.Колко хора на възрастта му могат да се похвалят с неговите постижения?
Точно на него ще завиждам! :lol: :lol: :-P :-P :eusa_naughty: :kill: :kill:
Иран ,Армения - вечни приятели с България.
Както и горе ,тъй и долу!

Неактивен FELDMARSCHALL

• Moderator
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 2,912
  • АРИЕЦ
  • Зодия: Scorpio Scorpio
« Отговор #43 -: Октомври 13, 2008, 18:42:33 »
Не завиждайте на красавеца Божинов! 8)

Неактивен club28

• Junior Member
  • *
  • Публикации: 49
« Отговор #44 -: Ноември 03, 2008, 09:00:44 »
А бе националист ама май и той беше във шоуто на азис.

Tags: