Автор Тема: Красимир Каракачанов  (Прочетена 20568 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен skadansk

• Senior Member
  • Публикации: 619
Re: Красимир Каракачанов
« Отговор #10 -: Януари 19, 2009, 18:14:50 »
В Търново вие имате повече хора. Колко предприятия има Ковачки в Търново? Все едно да те питам колко ваши са тръгнали от перник и колко на Ковачки?  :P
КОПНЕНИЕ

Все туй копнение в духът
все туй скиталчество из път
на който не съзирам края.

И поглед вечно устремен
напред, към утрешния ден
без там пристанище да зная...

Неактивен Сосипатор

• Registered user
  • Senior Member
  • Публикации: 830
  • Religion: Christianity-Orthodox Christianity-Orthodox
« Отговор #11 -: Януари 19, 2009, 20:28:00 »
На мен нема какво да ми обясняваш за МВРО. Аз 27 години съм живял в Македония, имам досиета, баща ми е лежал по затвори, а дедите ми са избивани за българщината. В България живея едва от 3 години.
Участвал съм в организациите които лидера ви (Спас Ташев по-точно, макар че и Каракачанов е идвал) организираха, в Щип, Струмица, Кратово. киснал съм на Пиротска 5, и съм раздавал литература из Македония. Моето досие в ДБК е над 200 страници, веднъж даже и са ме били за каузата, в полицията.

И по-малко или повече съм запознат с така нареченото ВМРО. 

Мерси, нема нужда.  Вредата от него е сто хиляди пъти по-голема от ползата. А да не говорим веднъж като дойдох на Пиротска 5, и какво ще видя, шиптарите на Ахмети дошли пичагите тука и с "ВМРО" си спретнали некви сделки и сметки. И от горе на всичко, хора от Кавадарци хващат връзки през ВМРО на Каракачанов, което да иска от ДУИ да назначи децата им в държавната администрация. Нали тогава току що беше свършила войната, и ДУИ се беха настанили във властта.
И тогава ми пукна филма, аз дето три месеца съм спал в калта, и не съм събувал по две седмици кубинките във войната, дето пред очите ми шиптарите пръснаха мозъка на мой приятел и съратник, дето са  ме обстрелвали по цял ден с какво ли не, тука да си правя сметки с Али Ахмети и с тия дето избиваха невинно цивилно население.
Ебал съм им мамата на тая ченгесарска сган. От тогава съм заклет противник на тая псевдо-националистка сбирщина наречена МВРО.
Ако некога Атака или некоя друга  националистка партия вземе достатъчно власт, приоритет требе да е изчистването не на Доган и Сергей, а на такива ченгесари като свинята Каракачанов, и наглата сбирщина около него.

Неактивен skadansk

• Senior Member
« Отговор #12 -: Януари 19, 2009, 20:50:05 »
Сосипаторе, това обяснява защо, когато бяха яли бой от келешите в Скопие, Джамбазки беше тичал в едно кафе-сладкарница да звъни на албанците да идват да ги спасяват, както и беше станало в последствие  ;D
КОПНЕНИЕ

Все туй копнение в духът

И поглед вечно устремен
напред, към утрешния ден

Неактивен Сосипатор

• Registered user
  • Senior Member
  • Публикации: 830
  • Religion: Christianity-Orthodox Christianity-Orthodox
« Отговор #13 -: Януари 19, 2009, 20:58:08 »
Сосипаторе, това обяснява защо, когато бяха яли бой от келешите в Скопие, Джамбазки беше тичал в едно кафе-сладкарница да звъни на албанците да идват да ги спасяват, както и беше станало в последствие  ;D

Хора които се бият против своите, и викат шиптари да ги бранят, не са хора, а жалки отрепки. Каквито и да са, тия в Македония са българи. Не може човек да е приятел с шиптарите, и да работи против своите. Ама те вместо да се сближат с хората там, те им работят зад гърба. Събират в секи град най-гнусната сган която за пари и майка си ще продаде, и правят некви организации, които според мен служат хората в Македония активно да се отвращават от българщината. И не един и двама са ми го казвали. 

Ако има нещо отвратително и смрадливо в българската политика, това е ВМРО и агента "Иван" ли беше как беше се му забравям името.

Неактивен Мамарчев

• Senior Member
  • Публикации: 591
  • Зодия: Taurus Taurus
« Отговор #14 -: Януари 19, 2009, 22:16:27 »
И какво? Като те нападат в Скопие, да не им се отговаря ли? Ако теб те бият тук в България, ще стоиш ли мирно, докато те налагат, макар и сънародници?
Живял в Македония, ратник за българщината, а върл сърбоман... Дали кой е ченгето?  :icon_rolleyes:

П.П. Не забравяй, че ВМРО си е сътрудничело с албанците доста преди днешните дни. Най-малко сме се били рамо до рамо по време на Охридското въстание. Да не говорим за друг съвместни антисръбски инициативи, Сосипаторе.
« Последна редакция: Януари 20, 2009, 00:20:11 от Мамарчев »
БОГ, НАЦИЯ, ОРГАНИЗАЦИЯ!!!

Неактивен fw

• Forum Member
  • **
  • Публикации: 120
« Отговор #15 -: Януари 19, 2009, 22:42:39 »
И какво? Като те нападат в Скопие, да не им се отговаря ли? Ако теб те бият тук в България, ще стоиш ли мирно, докато те налагат, макар и сънародници?

Джамбазки написа в последната си статия точно обратното:

"Веднага в София се надигнаха всякакви псевдонационалисти, в голямата си част крайно неграмотни исторически, зовящи за „отмъщение” и „възмездие”. Над кого? Над „македонците”. От кого? От „българите”.

Явно за лидера на ВМРО-МО си точно такъв. Сам си прави изводите :)
« Последна редакция: Декември 15, 2020, 05:33:02 от Hatshepsut »

Неактивен Мамарчев

• Senior Member
« Отговор #16 -: Януари 19, 2009, 23:03:03 »
Първо, не съм обвързан с което и да е мнение на Ангел. Аз съм член на ВМРО, споделям идеологията на Организацията, но това не означава, че съм лишен от правото на собствена мисъл.
Второ, самозащита има само до момента на преустановяване на нападението. Продължаващото след това насилие е чиста проба агресия.

Неактивен skadansk

• Senior Member
« Отговор #17 -: Януари 19, 2009, 23:05:36 »
Живял в Македония, ратник за българщината, а върл сърбоман... Дали кой е ченгето?  :icon_rolleyes:

Ти хубаво им отговаряй, но е малко смешно да викаш албанци да те спасяват или греша?  :-\
КОПНЕНИЕ

Все туй копнение в духът

И поглед вечно устремен
напред, към утрешния ден

Неактивен Мамарчев

• Senior Member
« Отговор #18 -: Януари 19, 2009, 23:17:13 »
Ами айде отиди с още не повече от 10 младежи на кея и да видим как ще реагираш, ако дойдат организираните групи. Не винаги се стига до там, но ако се получи, едва ли ще ти бъде леко.

Неактивен fw

• Forum Member
  • **
  • Публикации: 120
« Отговор #19 -: Януари 19, 2009, 23:20:49 »
Ами айде отиди с още не повече от 10 младежи на кея и да видим как ще реагираш, ако дойдат организираните групи. Не винаги се стига до там, но ако се получи, едва ли ще ти бъде леко.

По-добре да изям няколко шамара от колкото да се обаждам на албанците. От 2-3 шамара никой не умрял. Добре, че навремето ВМРО са били истиснки мъже и българи, а не такива путьовци като вас.