Автор Тема: Красимир Каракачанов  (Прочетена 20568 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Мамарчев

• Senior Member
  • Публикации: 591
  • Зодия: Taurus Taurus
Re: Красимир Каракачанов
« Отговор #20 -: Януари 19, 2009, 23:27:08 »
Ами айде отиди с още не повече от 10 младежи на кея и да видим как ще реагираш, ако дойдат организираните групи. Не винаги се стига до там, но ако се получи, едва ли ще ти бъде леко.

По-добре да изям няколко шамара от колкото да се обаждам на албанците. От 2-3 шамара никой не умрял. Добре, че навремето ВМРО са били истиснки мъже и българи, а не такива путьовци като вас.

О, БНС напред... Айде като не си "путьо" утре отивай в Скопие и раздавай пропагандни материали като нас. До гуша ми дойде от "мъже" като теб. Не знаят и половината от случващото се, но иначе много силни...
БОГ, НАЦИЯ, ОРГАНИЗАЦИЯ!!!

Неактивен Огражден

• Forum Member
  • **
  • Публикации: 90
« Отговор #21 -: Януари 19, 2009, 23:29:04 »
Първо - очевидно е, че една част от хората, които пишат тук никога не са стъпвали в Македония.
Второ - сърбоманщината в този форум е безумна! Сърбоманщината беше главният враг, заедно с комунизма, на ВМРО, на БМСОП, Р.Н.Б., Легионерите, че дори и на БРАННИК (която половината тук сигурно ненавиждат, защото е била "казионна").
Трето - Каракачанов може и да има грехове, като личност, както грехове има всеки човек. Но в националната кауза аз не съм бил свидетел да е направил нещо, което да не е съобразено с нуждите и борбата на българщината! Не се сещам за друг наш съвременен политик, който да е сторил повече за сънародниците ни зад граница! Да не говорим за анархистки разпокъсаните и насъскани помежду си "интернет националисти". Знам, че разногласията са съпътствали националистическите ни организации винаги - винаги патриотичните младежки съюзи са се борели за едни и същи млади хора и са се конфронтирали в идеите си, макар че общите им крайни цели са били еднакви. Но наглото и долно отношение и обругаване между тях винаги са били изключения. А сега всички знайни и незнайни интернет борци са се надъхали да обслужват политически интереси, като обругават най-силната и организирана патриотична организация в България - ВМРО. И ако някой може да ми каже, коя патриотична организация днес е по-организирана и е събрала под знамената си повече млади и интелигентни момчета и момичета - да заовяда.

Неактивен fw

• Forum Member
  • **
  • Публикации: 120
« Отговор #22 -: Януари 19, 2009, 23:30:43 »
Ами айде отиди с още не повече от 10 младежи на кея и да видим как ще реагираш, ако дойдат организираните групи. Не винаги се стига до там, но ако се получи, едва ли ще ти бъде леко.

По-добре да изям няколко шамара от колкото да се обаждам на албанците. От 2-3 шамара никой не умрял. Добре, че навремето ВМРО са били истиснки мъже и българи, а не такива путьовци като вас.

О, БНС напред... Айде като не си "путьо" утре отивай в Скопие и раздавай пропагандни материали като нас. До гуша ми дойде от "мъже" като теб. Не знаят и половината от случващото се, но иначе много силни...

Не съм от БНС да те предопредя преди да започнеш да хленчиш.
Ще оставя други хора да ти кажат за случаят с откриване на паметника на Тодор Александров в гр. Велес и какви "материали" раздадохте тогава.

Неактивен fw

• Forum Member
  • **
  • Публикации: 120
« Отговор #23 -: Януари 19, 2009, 23:31:43 »
Първо - очевидно е, че една част от хората, които пишат тук никога не са стъпвали в Македония.
Второ - сърбоманщината в този форум е безумна! Сърбоманщината беше главният враг, заедно с комунизма, на ВМРО, на БМСОП, Р.Н.Б., Легионерите, че дори и на БРАННИК (която половината тук сигурно ненавиждат, защото е била "казионна").
Трето - Каракачанов може и да има грехове, като личност, както грехове има всеки човек. Но в националната кауза аз не съм бил свидетел да е направил нещо, което да не е съобразено с нуждите и борбата на българщината! Не се сещам за друг наш съвременен политик, който да е сторил повече за сънародниците ни зад граница! Да не говорим за анархистки разпокъсаните и насъскани помежду си "интернет националисти". Знам, че разногласията са съпътствали националистическите ни организации винаги - винаги патриотичните младежки съюзи са се борели за едни и същи млади хора и са се конфронтирали в идеите си, макар че общите им крайни цели са били еднакви. Но наглото и долно отношение и обругаване между тях винаги са били изключения. А сега всички знайни и незнайни интернет борци са се надъхали да обслужват политически интереси, като обругават най-силната и организирана патриотична организация в България - ВМРО. И ако някой може да ми каже, коя патриотична организация днес е по-организирана и е събрала под знамената си повече млади и интелигентни момчета и момичета - да заовяда.

Tи сериозно ли го мислиш това? За Каракачанов и МВРО?

Неактивен Огражден

• Forum Member
  • **
  • Публикации: 90
« Отговор #24 -: Януари 19, 2009, 23:34:32 »
Да - мисля го.
А сега ти ми отговори - дай ми име на съвременен политик, направил повече за българите в Македония от Каракачанов. Давай!

Неактивен Мамарчев

• Senior Member
  • Публикации: 591
  • Зодия: Taurus Taurus
« Отговор #25 -: Януари 19, 2009, 23:35:22 »
fw, не знам за Велес, тъй като не бях там. От ВТ имаше само едно момче тогава и ще го питам за подробности. Знам обаче какво съм правил аз в БЮРМ с моите съратници и точно заради това ме дразнят нападки като излятите в тази тема, особено от Сосипатор, който очевадно си няма и идея за какво пише.
БОГ, НАЦИЯ, ОРГАНИЗАЦИЯ!!!

Неактивен Кавалеристъ

• Newbie
  • Публикации: 1
« Отговор #26 -: Януари 19, 2009, 23:42:12 »
Ако хабяхте толкова енергия да защитавате интересите на България, колкото да плюете по ВМРО и Красимир Каракачанов цена нямаше да имате.Вие обаче си имате други по-важни каузи за защитаване, като това да ревете за "братята" сърби. С какво ВМРО и Красимир Каракачанов предадоха българските национални каузи ?!? Или вие просто сте научили нещо наизуст и само това си знаете - така е най-лесно да. Няма нужда от мислене.
« Последна редакция: Януари 19, 2009, 23:44:00 от Кавалеристъ »

Неактивен Черноземски

• Newbie
  • Публикации: 2
« Отговор #27 -: Януари 19, 2009, 23:44:14 »
Хахаха.. били сме бягали...Айде няма нужда...Миналата година на 2 март във Велес кой бягаше момчета?За това нищо не казвате нали?нали били наши само бе?Що ви целеха с камъни?Когато се запознаете с условията на живот в БЮРМ тогава говорете кой кого викал и защо го викал на помощ...
И да ви върна годинки назад...Дргуа проява на вашата смелост беше една вечер на НДК. Мощното "бнс напред" за колко секунди се превърна в "бнс бягай"?
Относно протеста на 18-ти...Това че е имало работници какво ти пречи?те също живеят в тази държава и имат право на мнение.И наистина ако протеста беше платен и хората които не отидат ги грози заплаха,защо имаше полупразни автобуси?
Говорите ми за "Атака"...Припомнете си техните митинги във София.Какво се виждаше от предаванията хора с пълни торби...На въпросите защо са тук отговаряха : да видим София...И вземи намери някои статии на Волен от началото на 90-те години и тогава ми говори,че е националист...Когато ние протестирахме и правехме подписки той се снимаше гол за реклами на уиски мисля...Благодаря от такива националисти!Пък и да не забравяме тия 22-ма ли колко бяха тия чисти българи,половината от които се оказаха педофили и дилъри...
На три морета граници ще мием
България ще бъде земен рай
победно знаме гордо ще развеем
на хаоса ще сложим край!

Неактивен Wulko88

• Forum Member
  • **
  • Публикации: 266
  • ИМАМ ДОСТА ВУЛГАРЕН ЕЗИК
« Отговор #28 -: Януари 19, 2009, 23:50:29 »
за какво се карате, врагът е отвън, не под вашите блузи, не с каране се решава този проблем с Македония ами със семе, което е късно вече да се посее,
вашите изтъркани представи за обективност се изчерпват с въпросът за човешкото двуличие, при положение, че отникъде не се знае релаността, опирайки се на факти оповестени на компрометирани институции...
Принципно въпросът може да се разгледа от 2 посоки - едната представлява мнение, взето под влияние на друго съзнание, второто е граничещо с реалността и представлява мнение на човек, не толкова изпаднал в асоциален дилириум и психологична криза, опираща се на копиране на чуждо - натрапено определение на даден факт, при положение, че липсва собствената преценка, която и да не липсва пак няма да е обективна, разговорът става шаблонен, без да има никаква полза от него...
МНОГО ОБИЧАМ ДА ПИЯ

Неактивен logx

• Senior Member
  • Публикации: 931
  • Обичайте Родината си!
    • Български националисти
« Отговор #29 -: Януари 20, 2009, 00:11:45 »
Браво, Wulko88. Хубаво изказване.
И така животът продължава
вечният си мъдър кръговрат.
Някой постоянно оцелява,