Автор Тема: Красимир Каракачанов  (Прочетена 20089 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Генерал Колев

• Registered user
  • Hero Member
  • Публикации: 2570
  • България над всичко!
Re: Красимир Каракачанов
« Отговор #60 -: Януари 21, 2009, 13:47:39 »
1. Добруджански, направи разграничение между ВМРО на Гоце, Даме, Тодор и Ванче с МВРО на Каракачанов. Разликата е огромна!
2. ИМА значение кой е начело на ВМРО! Защото ако не беше например Ванче Михайлов в трудните години след братоубийствената война, ВМРО щеше да се разпадне на много организацийки и нямаше да съществува. По начина, по който го казваш, за всички е ясно, че се опитваш да оневиняваш Каракачанов и да му издействаш индулгенция. Недей, безсмислено е!
3. Това, че носиш ВМРО в сърцето си няма нищо общо с днешното МВРО на сегашния председател- нищо общо. Аз също, както и всеки един истински българин, носим ВМРО в сърцата си, както и болката по Македония, но това не означава, че искаме да имаме нещо общо със сегашното МВРО.
4. Гарантирам ти, въпреки че не съм от Добрич, че привсички положения имате бивши членове на БКП или на друга партия. Няма как да е иначе, след като лидера ви е бил.
5. Пророци ВМРО никога не е имала! Имала е смели мъже, истински патриоти, българи до мозъка на костите си, но не и пророци.
6. Мога ли да попитам за кои "вас" народът пее песни? За теб, за Каракачанов или за някой друг? Народът пее песни за Гоце, Тодор, Ванче, Миле и т.н., но не и за доносника Каракачанов и за нито един от вас от днешното МВРО!
България над всичко!

Неактивен Мамарчев

• Senior Member
  • Публикации: 591
  • Зодия: Taurus Taurus
« Отговор #61 -: Януари 21, 2009, 14:11:53 »
  Много "пророци" е имало ВМРО през годините, но днес за тях никой ни си спомня

Генерал Колев, Добруджански имаше предвид, че много пророци са предвещавали нашето замиране, особено по времето на "могъщото СДС".
Добруджански, един от тези "убедителни пророци", беше част от Костовата върхушка през 90-те години и дейно участва с брат си в "приватизацията" на обектите във Великотърновско, понастящем е член на Националния съвет на БНС, беше и водач на листата на Гвардия в общината по време на последните местни избори. Обществено забвение обхвана и неговите стари послушници в редиците на "демократите", многократно претърпявали крах в борбата си с нас...
БОГ, НАЦИЯ, ОРГАНИЗАЦИЯ!!!

Неактивен menchabg

• Junior Member
  • *
  • Публикации: 7
« Отговор #62 -: Януари 21, 2009, 14:29:37 »
1. Добруджански, направи разграничение между ВМРО на Гоце, Даме, Тодор и Ванче с МВРО на Каракачанов. Разликата е огромна!
2. ИМА значение кой е начело на ВМРО! Защото ако не беше например Ванче Михайлов в трудните години след братоубийствената война, ВМРО щеше да се разпадне на много организацийки и нямаше да съществува. По начина, по който го казваш, за всички е ясно, че се опитваш да оневиняваш Каракачанов и да му издействаш индулгенция. Недей, безсмислено е!
3. Това, че носиш ВМРО в сърцето си няма нищо общо с днешното МВРО на сегашния председател- нищо общо. Аз също, както и всеки един истински българин, носим ВМРО в сърцата си, както и болката по Македония, но това не означава, че искаме да имаме нещо общо със сегашното МВРО.
4. Гарантирам ти, въпреки че не съм от Добрич, че привсички положения имате бивши членове на БКП или на друга партия. Няма как да е иначе, след като лидера ви е бил.
5. Пророци ВМРО никога не е имала! Имала е смели мъже, истински патриоти, българи до мозъка на костите си, но не и пророци.
6. Мога ли да попитам за кои "вас" народът пее песни? За теб, за Каракачанов или за някой друг? Народът пее песни за Гоце, Тодор, Ванче, Миле и т.н., но не и за доносника Каракачанов и за нито един от вас от днешното МВРО!
Цитат

Струва ми се,че днес истинските българи-патриоти не са чак толкова много!Тежко! И дано да греша в тази си преценка! Но, смятам, че доказали се на себе си родолюбци, доказали се във времето и не загубили убежденията си, не заслужават да им се режат крилата и да бъдат плюти!
Признай, все пак,че не може да се сравнява ВМРО на Тодор Александров, ВМРО на Ванче Михайлов, ВМРО на Каракачанов-между тях стоят различията на времето, на политическата обстановка, на идейните промени, на смяна на средствата за борба и още много неща....
На мен ми се струва по-важно,че вашият основен анти-коз към нас-"сегашното ВМРО няма нищо общо..." не е съвсем издържан, защото ние , на събрания, дори не говорим за председателя на ВМРО, ние следваме все още идеята ,заради която е създадена през 1893 г. организацията.
Що се отнася за песните...ако всеки един от нас(говоря за националистите като цяло в България) направи нещо толкова значимо, както тези, за които пеем днес, то удовлетворението,че го е сторил, ще му е достатъчно!
« Последна редакция: Януари 21, 2009, 14:32:37 от menchabg »

Неактивен Добруджански

• Newbie
  • Публикации: 4
« Отговор #63 -: Януари 21, 2009, 15:16:23 »

Радвам се, че си сложил ник на Генерал Иван Колев - все пак  съм и в ръководството на Инициативния комитет за построяване на паметник на този бележит Българин в града ни. Странното е, че в този комитет, в който членуват достойни добруджанци, липсват представители на други формации, в т.ч. и патриотични.
 А, още по-странно ми се струва без да си от Добрич да твърдиш, неща, за които аз съм напълно сигурен. Само това ми е достатъчно за да преценявам написаното от теб като преднамерено.

Но пак повтарям, че трябва да търсим формулата, която ще ни обедини, а не малкото камъче, което ще обръща "каруцата на патриотизма"!

Неактивен Генерал Колев

• Registered user
  • Hero Member
  • България над всичко!
« Отговор #64 -: Януари 21, 2009, 16:19:28 »
Нищо не казваш за осаналите точки, по които те оборих. Да позная ли защо? Защото няма какво да кажеш! Може би наистина си този, за който писа Мамарчев. Склонен съм да му вярвам. Ето затова страшно много олекваш, направо хвърчиш, нямаш и грам тежест. Хубаво е, че си част от инициативния комитет за построяването на паметника на най- прекрасния български кавалерийски генерал, но и това не може да наклони везните в твоя полза, пък още по- малко на МВРО!
България над всичко!

Неактивен Мамарчев

• Senior Member
« Отговор #65 -: Януари 21, 2009, 17:17:44 »
Може би наистина си този, за който писа Мамарчев.

Генерал Колев, явно не съм се изразил добре. В предходния ми отговор не съм говорил въобще за личността на Добруджански. Само се обръщах към него. Съжалявам за недоразумението.  ::) Говорех за човек, който и той познава с инициали И. С..
« Последна редакция: Януари 21, 2009, 17:19:15 от Мамарчев »

Неактивен Бай Иван

• Hero Member
  • Публикации: 1284
  • Зодия: Scorpio Scorpio
  • Religion: Christianity-Orthodox Christianity-Orthodox
« Отговор #66 -: Януари 21, 2009, 17:36:19 »

Генерал Колев, явно не съм се изразил добре. В предходния ми отговор не съм говорил въобще за личността на Добруджански. Само се обръщах към него. Съжалявам за недоразумението.  ::) Говорех за човек, който и той познава с инициали И. С..
Мамарчев, когато говориш за ИС от ВТ и го упрекваш,ще бъдеш ли така добър да приложиш доказателства./За такива приемам единствено и само документи/ Ако не можеш, то тогава не само, че думите ти увисват във въздуха, но и си позволяваш да клеветиш.

Неактивен Генерал Колев

• Registered user
  • Hero Member
  • България над всичко!
« Отговор #67 -: Януари 21, 2009, 17:55:17 »

В такъв случай се извинявам на Добруджански, ако съм го обидил по този въпрос, но по всички останали точки си оставам на същото мнение.
България над всичко!

Неактивен Мамарчев

• Senior Member
« Отговор #68 -: Януари 21, 2009, 18:25:40 »

Мамарчев, когато говориш за ИС от ВТ и го упрекваш,ще бъдеш ли така добър да приложиш доказателства./За такива приемам единствено и само документи/ Ако не можеш, то тогава не само, че думите ти увисват във въздуха, но и си позволяваш да клеветиш.

Бай Иване, а твоите съмишленици прилагат ли доказателства към клеветите си?
Колко уличаващи документи си видял за Костов и върхушката му?
« Последна редакция: Януари 21, 2009, 18:28:01 от Мамарчев »

Неактивен Kondolov

• Forum Member
  • **
  • Публикации: 325
« Отговор #69 -: Януари 21, 2009, 18:31:44 »
Браво бе,като чета ми идва да взема една дряновица и да почна да млатя ама тия дето пишат тъпотите.Първо никои не ни е плащал д ходим на протеста и го заявявам наи отговорно.Каракачанов ви е виновен с кое бе амсалаци,че не се подава на простотите на Болен/псевдонационалистите/.Говорите против ВМРО и протеста ни,ами само ден преди това Сидеров подписа в БТВ ,че като спечели изборите щял да отвори АЕЦ,видите ли да го изберем.Не момчета млади не хвъргаите камани по ВМРО ,че може да паднат на ваще глави.В наща Общинска организация има 800 членове,нито сме помяри нито недозрели а хора зрели и стъпили здраво на земята.И от тяхно име Ви казвам гледаите си ваще гащи не бъркаите в други ,че не се знае какво ще хванете. :devil:
Единство и сила.

Неактивен Бай Иван

• Hero Member
  • Публикации: 1284
  • Зодия: Scorpio Scorpio
« Отговор #70 -: Януари 21, 2009, 18:47:46 »

Бай Иване, а твоите съмишленици прилагат ли доказателства към клеветите си?
Колко уличаващи документи си видял за Костов и върхушката му?

Говоря ти, като човекът ИИ, който познава ИС, не като член на организация. Човекът ИИ не е оклеветил никой! По този ред на мисли, вземи се съвземи и се извини, още повече, че ИС не пише тук и не може да се защити.

Неактивен Сосипатор

• Registered user
  • Senior Member
  • Публикации: 831
« Отговор #71 -: Януари 21, 2009, 19:40:57 »
Браво бе,като чета ми идва да взема една дряновица и да почна да млатя ама тия дето пишат тъпотите.Първо никои не ни е плащал д ходим на протеста и го заявявам наи отговорно.Каракачанов ви е виновен с кое бе амсалаци,че не се подава на простотите на Болен/псевдонационалистите/.Говорите против ВМРО и протеста ни,ами само ден преди това Сидеров подписа в БТВ ,че като спечели изборите щял да отвори АЕЦ,видите ли да го изберем.Не момчета млади не хвъргаите камани по ВМРО ,че може да паднат на ваще глави.В наща Общинска организация има 800 членове,нито сме п...и нито недозрели а хора зрели и стъпили здраво на земята.И от тяхно име Ви казвам гледаите си ваще гащи не бъркаите в други ,че не се знае какво ще хванете. :devil:

Kато почнете така, на нас никой не ни е плащал,  ами естествено че никой нема да ви плаща на вас. Вие да не би да сте некакви играчи? Вие сте обикновени активисти, и един вид пушечно месо. Винаги сте на повода, защо ще има нужда некой на вас да плаща? Ако не щете вие, ще се намерат други будали да кряскат и викат. Нема нужда некой да ви плаща.
Виж за Каракачанов обаче, нещата стоят друго яче. Той като какъв се явява в живота?  Цел  живот в парламента, и цел живот играч. И некой си мисли че Каракачанов това го прави ей така от любов към българщината.

Неактивен Nordwave

• Founder
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 4391
  • R.I.P. 2017
    • Български националисти
  • Интереси: История
  • Зодия: Capricorn Capricorn
« Отговор #72 -: Януари 21, 2009, 19:45:02 »
Преди много време създадох тази страница за обединение - Родово Наследство - Български Националисти. Страницата се подържа от българи, поставящи българската си същност и съдбата на България преди всичко. Ние целим запазването на българската народност и обнова на българската държава. Ние целим обединение на българските националисти от всички националистически организации. Ако тази тема продължава да е повод за раздор, ще я заключа!

Неактивен menchabg

• Junior Member
  • *
  • Публикации: 7
« Отговор #73 -: Януари 22, 2009, 07:01:53 »
Преди много време създадох тази страница за обединение - Родово Наследство - Български Националисти. Страницата се подържа от българи, поставящи българската си същност и съдбата на България преди всичко. Ние целим запазването на българската народност и обнова на българската държава. Ние целим обединение на българските националисти от всички националистически организации. Ако тази тема продължава да е повод за раздор, ще я заключа!
Няма начин да се избегне тази словесна престрелка, особено тук, при условие,че заглавието на темата предразполага към такива. Тук не е оставено място за различно мнение- директно даденият човек е наречен "нищожество"!
Това, което се опитваш да избегнеш, и то виждам-съвсем искрено ти е неприятно, на мен и моите съмишленици -също, се нарича "мерене на националистически п...и", знаеш го добре!

Неактивен Генерал Колев

• Registered user
  • Hero Member
  • България над всичко!
« Отговор #74 -: Юни 17, 2009, 13:27:21 »
Ще си позволя да цитирам дословно един коментар, който открих в интернет:

Чета днес едно лепкаво интервю на Валерия Йонкова. Лепкаво заради интервюираният г-н политикан от ДС, пренесъл киселата си воня в една бивша славна Организация и опозорил над стогодишна история на патриотизъм и себеотрицание. Един факир на службите, превърнал като на майтап ВМРО в МВРО. Гледам и не вярвам на ушите си. А не вярвам, защото знам как убедително може да мами влашки циганин. Особено, когато е генетично заложено от баща му, също доносник на службите.
По долу, ще се опитам да преведа част от лъжите и инсинуациите на разбираем за аудиторията език.

Г-н Каракачанов, има ли в крайна сметка недоволство и “воеводски бунтове” заради влизането на ВМРО в РЗС?
- Всичките тези инсинуации целят объркване в нашите избиратели. Защото такова нещо няма.

Лъжа: Избирателите, доколкото останаха будали, са объркани не от друго, а от врътките в широкият ханш на самият Каракачанов. То не беше Софиянски и Мозер, Напред - назад, БЗНС-та, консолидации налево-надесно, Гюргювден и Капон, Сини коалиции, РЗСта...
Свет да му се извие на многострадалният български избирател и симпатизант на ВМРО, та чак да заповръща от световъртеж...
И да, има "такова нещо". Само че, гьонсурата му дебел, как да го усети?

Няма никаква истина в твърдението, че ще искат смяната ви, така ли?
- Вчера ми се обажда ваша колежка и ме пита: “Как ще коментирате едно писмо, в което пише, че структурите са недоволни?” Казах им да ми го прочетат. Отговорът беше: ”Чакайте малко, че не можем да го намерим”. Това е несериозно. Ако има такова писмо, нека да видим кой го е написал.

Инсинуация: Много бла-бла, малко отговор. Иска да види кой писал, какво писал, да му четат като баба на внуче...
Сериозно е. Доносник от Шести отдел на ДС, не може да не усеща какво е причинил, какво се случва и какво го чака. Просто печели време, за да окопае протежетата си, евентуално те да го заместят.
За доказателство на твърдението ми ще ви кажа, че от петък форума на МВРО е затворен "до отстраняване на някои технически проблеми..." :)
Чудно, какви ли са проблемите? Сърбежи в задните части от благопожелания? Или кво?

И все пак, г-н Каракачанов, смущаващо за избирателите е вашето присъединяване към РЗС. Вие все пак имате по-друга идентичност като партия.
- Когато имаш три дни до регистрация на листите в парламента, какво можеш да направиш? Какви са вариантите? Общо взето не са много.

Лъжа и едновременно инсинуация: Внедрените във ВМРО доносници и негодните им протежета имаха не три дни, не три месеца, не три години, а четиринайсет години да се подготвят, да направят нещо съществено, да спечелят доверието на избирателите. Само че, той и шайката некадърници които събра, 14 години се занимават активно само с експлоатиация на ВМРО за лични цели. И веене на байраци по икиндия.

Обидихте ли се на Иван Костов, който каза, че вашето присъствие в коалицията противоречи на принципите на СДС?
- Защо тогава ми се обади? Аз не съм го търсил Костов.
Той ли ви се обади?
-Лично. Ако отрече, има разпечатка, когато се обади в понеделник сутринта, денят след евроизборите. И ще се разбере кой се е обадил – аз не него или той на мене.

Тлъста лъжа и инсинуация: Толкова е нелепо това твърдение, че чак е смешно. За какво да му се обажда Костов? М? От какъв зор? За да му каже, че в Синята Коалиция не приемат ченгета като него и Ватев? Г-н Каракачанов, много ви моля, четат и умни хора, не само протежетата от Младежката ви организация. Бъдете по-логичен.
По отношение на това кой на кой звънял. Още сега мога да се обадя на човек, който да му даде номера ми и да му каже, че искрено се разкайвам и искам да му се извиня. Пък после ще вадя разпечатки кой на кой звъннал пръв. Елементарни ченгеджийски номера.

По нататък дори не си заслужава да се обсъжда какво излъгал и какво манипулирал. Нивото му е ниско както винаги, лесно ще го хванете. Но ви съветвам да избягвате да четете подобни лепкаво-кисели излияния на компрометирани до мозъка на костите си партийни лумпени. Заразно е.
« Последна редакция: Февруари 10, 2013, 20:26:50 от Hatshepsut »
България над всичко!