Автор Тема: Арийската раса  (Прочетена 29266 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен TAPATOPycanoff

• Junior Member
  • *
  • Публикации: 41
  • Алергичен към идиоти
Re: Арийската раса
« Отговор #64 -: Февруари 21, 2015, 17:13:04 »
Явно и ти  Не си стъпвал в Германия, но 100% съм убеден, че НИКОГА не си съпвал в Бав-АРИЯ, за да те улесня, столицата на БаяАРИЯ е Мюнхен, друг известен БавАРскИ град е Нюрнберг, та в тази част на Германия, и както и преди отбелязах - АВСТРИЯ(нали знаеш къде се намира Австрия) огромна част от НАСЕЛЕНИЕТО, което НЕ се е смесвало с други ПОД РАСИ или ПОДЕТНИЧЕСКИ групи, та ВСИЧКИ ТЕ са с ТЪМНА коса, тъмни очи, има разбира се и много със сини очи, има и  руси, но това НЕ се дължи на СМЕСВАНИЯ с ДРУГИ РАСИ !!!!!!!!!!!!!!!

Адолф Хитлер, Хайнрих Химлер, Херман Гюринг, д-р Йозеф Гьобелс, Алфред Розенберг, Мартин Борман, Рудолф Хес, Йоахим фон Ринбентроп, Алберт Шпеер(нали знаеш какви са изброените?!),....и тн и тн. са с ЧЕРНИ, ТЪМНИ КОСИ ,  те Германци ли са, или са "мелези" :laugh-1:, щото всички са с проверено РОДОСЛОВИЕ - 7 поколения НАЗАД( ти знаеш ли си ПРОИЗХОДА 5 поколения назад, а ?!) да не искаш пък да кажеш, че Арийският ни елит е съставен от "мелези" :laugh-1:,  кажи ми моля те, най - малкото поне за да ме развеселиш малко !
Хитлер е австриец, но както и да е...( въпреки че няма кой знае каква разлика между немци и австрийци).

Явно не знаеш какво е рецесивен ген. Да те улесня: Ако един от прародителите на Хитлер( напр.) е бил тъмнокос римлянин( тоест смешението се е случило преди повече от 1500 години, а не от "7-мо коляно"), всичките деца, които той има ще са тъмнокоси, понеже генът за руса коса е рецесивен спрямо по- тъмните цветове( спрямо червенокосите не знам). Тея потомци имат 75% шанс да станат родители на тъмнокоси и 25% шанс на са руси( разбира се, това зависи от много фактори, но по лична преценка няма да ги изброявам за да не те объркам). Тъмнокосите внуци на тоя римлянин ще имат 50% шанс да имат тъмнокосо поколение, като тоя шанс се запазва за всяко следващо тъмнокосо поколение( а за русите тоя шанс клони към 0%). Можеш ли да направиш връзка между текущото състояние на бавАРСКИя фенотип и това, което току- що прочете, или и за това ще трябва да ти помагаме?
Понеже много мразя някой да разпростанява ЛЪЖИ, и то откровенни долни и смехотворни, не говоря само за свободните ти съчинения за БАВАРЦИТЕ, които както ти казах НИКОГА НЕ са били с РУСИ коси(има книги написани от Баварци, в които пише че БългАРИТЕ сме родственици с БАВАРЦИТЕ, ама кой да чете), огромна част са със сини очи, но спирам до тук, защото в случая ме развесели с глупостите за Арийството .
Също така има и книги, които твърдят, че славяните са по- близки до скандинавците от колкото немците.
ама кой да чете

Не знаех че Арийството е възникнало в Германия, че е запазена марка на Германия,  или че русата коса, сините очи и бялта кожа са запазена марка на АРИЙСТВОТО(АНАНЕРБЕ, институт на SS ДОКАЗA още през 1943г. че цвета на; очите, косата и кожата НЕ СА РАСОВ БЕЛЕГ/ ПРИЗНАК!!!) , или че АРИЙЦИТЕ са изглеждали по този начин(аз познавам ЛИЧНО множество АРАБИ,  които на 100% ОТГОВАРЯТ и по трите показатела)  искам да те успокоя, че  нито АРИЙЦИТЕ са от Германия, НИТО има Арийци, или Арийство ВЪЗНИКНАЛО в Скандинавия, скандинавските страни, нито  Викингите са АРИЙЦИ, нито пък славянските ЦИГАНИ са АРИЙЦИ !
В NS под "ариец" се е имало в предвид германски + скандинавски племена( демек норди). Тоест в чистата си форма( без да имат какъвто и да е ненордски, включително и ДАЛЕЧЕН(2000+ години назад, а не "7 колена назад" роднина) са руси, бели и синеоки.

Расите НЯМАТ запазени марки, може би освен черепа. Расите са съвкупност от белези... Тея трите белега са просто най- очевидните- черепът невинаги се изследва лесно с невъоръжено око.
Единствените ВЛАДЕТЕЛИ, ЦАРЕ, които са се обявявали като ЦАРЕ/ЦАР на АРИЙЦИТЕ са ПЕРСИЙСКИТЕ ВЛАДЕТЕЛИ - ЦАРЕ от династията на АХЕМЕНИДИТЕ, НИТО в Германия, НИТО в Скандинавия, НАЙ - МАЛКО в пък в МАНГАЛИЯ, имам предвид славянска русия до 19-ти век някой ИЗОБЩО е чувал за АРИЙЦИ, Арийство и тн и тн. !!!
Арийците или Ариите от (др.-инд. ā́rya-, ав. airya-, на староперс.: ariya-) е самоназвание на древните Индоевропейcки народи на Персия........................

Името Персия произлиза от Персис - древногръцката форма на Парс (или Фарс), област намираща се в югозападната част на страната, откъдето произлиза династията на Ахеменидите, създателите на Иран (Персийската империя).

А името Иран произлиза от древноперсийското Аryanam, означаващо - земята на Арийците,  Персите винаги са наричали с това име своята държава и през 1935 г. го налагат на останалата част от света, като се преименуват на ИРАН  ! 

Това е представата на науката за арийците през онзи период: http://en.wikipedia.org/wiki/Aryan_race
Обърни специално внимание на нордическата група: http://en.wikipedia.org/wiki/Nordic_race
Знаеш ли, че в Историческия музей в Техеран(където лично съм бил няколко пъти), или столицата на Иран, има СВЕТОВНА КАРТА,  над картите на всяка държава е написано какви са населяващите определената държава,  но знаеш ли ВЪРХУ кои  ДВЕ държави в света пише, че са ПЕРСИЙЦИ,  едната разбира се е ИРАН, а другата е ................, и тя е............., и нейното име е............. Бълг-АРИЯ !!!

Сподели споменатата карта тогава.
НАЙ - МАЛКО в пък в МАНГАЛИЯ, имам предвид славянска русия
Изобщо имаш ли някаква реална представа какво е това житовно циганина и как то се различава от славянина? И как, по дяволите, тая "циганска" държава е важен фактор в световната политика? И защо нашия благороден свят народ е избрал славянския език, а не славния бългАРИЙски
Жокер: Циганите са номади, които нямат нито трайно местообитание, нито земеделие, докато славяните за с уседнал начин на живот и добре развито земеделие и животновъдство.
« Последна редакция: Февруари 21, 2015, 17:14:47 от TAPATOPycanoff »
"Уважавай всички народи, обичай само собствения."

Неактивен Siegfried

• Premium user
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 1,928
  • Religion: Christianity-Catholic Christianity-Catholic
« Отговор #65 -: Февруари 23, 2015, 10:32:21 »
Хитлер е австриец, но както и да е...( въпреки че няма кой знае каква разлика между немци и австрийци).

Явно не знаеш какво е рецесивен ген. Да те улесня: Ако един от прародителите на Хитлер( напр.) е бил тъмнокос римлянин( тоест смешението се е случило преди повече от 1500 години, а не от "7-мо коляно"), всичките деца, които той има ще са тъмнокоси, понеже генът за руса коса е рецесивен спрямо по- тъмните цветове( спрямо червенокосите не знам). Тея потомци имат 75% шанс да станат родители на тъмнокоси и 25% шанс на са руси( разбира се, това зависи от много фактори, но по лична преценка няма да ги изброявам за да не те объркам). Тъмнокосите внуци на тоя римлянин ще имат 50% шанс да имат тъмнокосо поколение, като тоя шанс се запазва за всяко следващо тъмнокосо поколение( а за русите тоя шанс клони към 0%). Можеш ли да направиш връзка между текущото състояние на бавСя фенотип и това, което току- що прочете, или и за това ще трябва да ти помагаме?Също така има и книги, които твърдят, че славяните са по- близки до скандинавците от колкото немците. В NS под "ариец" се е имало в предвид германски + скандинавски племена( демек норди). Тоест в чистата си форма( без да имат какъвто и да е ненордски, включително и ДАЛЕЧЕН(2000+ години назад, а не "7 колена назад" роднина) са руси, бели и синеоки.

Расите НЯМАТ запазени марки, може би освен черепа. Расите са съвкупност от белези... Тея трите белега са просто най- очевидните- черепът невинаги се изследва лесно с невъоръжено око.
Това е представата на науката за арийците през онзи период: http://en.wikipedia.org/wiki/Aryan_race
Обърни специално внимание на нордическата група: http://en.wikipedia.org/wiki/Nordic_raceСподели споменатата карта тогава.Изобщо имаш ли някаква реална представа какво е това житовно циганина и как то се различава от славянина? И как, по дяволите, тая "циганска" държава е важен фактор в световната политика? И защо нашия благороден свят народ е избрал славянския език, а не славния бългАРИЙски
Жокер: Циганите са номади, които нямат нито трайно местообитание, нито земеделие, докато славяните за с уседнал начин на живот и добре развито земеделие и животновъдство.

Имаш ли представа, защо според науката - комплексираните мъже с малки репродуктивни органи, постоянно обясняват,  че органът им бил много- много голям, та и ти с тия ОГРОМНИ БУКВИ, явно искаш да ни обясниш, че в областта на расология си една огромна и пълна НУЛА !!! :laugh-1:
Наистина ли си мислиш ,че точно аз не знам къде е роден А.Хилер ?!  :laugh-1:

Но да се върнем на обърканото и разхврляно постче, и  По -  Големи СЛАВЯНОФИЛСКИ тъпотии от твоите съм чел, затова няма с какво ново да ме изненадате съвето-русофилите другарю професор !  :laugh-1: Ти да не си "професор" Димитър Иванов :laugh-1:, др. "професор" слушайте ме много внимателно, расите др."професор" имат запазена марка, защото са САМО 3(ТРИ) (а ти за  етнически групи ли си искал да пишеш,  незнам, то само нЕкой АКАДЕМИК от библиотекарския  би ти разбрал.......) , ще ти ги изредя(защото знам как ви дават "професорските" титли в библиотекарския) ;
1) . Европеидна РАСА,
2). Монголоидна РАСА и
3).  Негроидна РАСА 
Това са РАСИТЕ познати на науката, ти явно си открил и други допълнителни раси, ама тя по принцип научната ви работа в библиотекарския е все такава нескопосана и предимно партийна(в смисъл славянофилска и болшевишка), а не научна и все е под шапката на КГБ, съветските-руски  служби, на ЦИГАНСКИЯ КОПТОР славянска рАсия  !!!

За езика на БългАРИИте...., след всичките славянофилски глупости които прочетох съм убеден, че ТИ си избрал славянския език предполагам на рАсия за да говориш в къщи и с животните си на двора, но аз и всеки един БЪЛГАРИН говорим на БЪЛГАРСКИ ЕЗИК, а в българския има НАД 4 000 ИРАНСКИ ДУМИ( а НЕ славянски), а това, че някакви ЦИГАНИ от Азия са приели нашият език(и религия), но са го променили за да сложат циганските  си СЛАВЯНСКИ падежи и да наблъскат в него хилядите  си славянски думи, които в БЪЛГАРСКИЯ НЕ съществуват, си е проблем изцяло на ЦИГАНСКАТА БЕНЗИОНАСТАНЦИЯ рАсия, мислеща се за държава, а не наш проблем !!! Виждам че е твой проблем, но всеки съветофил-русофил има твоите проблеми, затова не се притеснявай , не си сам !

И само да допълня, че когато Кан Еспор(на Ирански Орел) идва на Балканския полуостров "високо развитата" ЦИГАНСКА цивилизация на славяните НЕ Е ПОЗНАВАЛА КОЛЕЛОТО :laugh-1: :laugh-1: :laugh-1: Но искам някой да ми ги идентифицира теЯ славяни. Да ми обясни културата, която са създали. Философията, която са ни оставили. Естетиката, до която са се докоснали. Трагедията, която са изживяли. Върховете, до които са се издигнали. Бездната, в която са пропаднали. Искам идентификация. С имена. С предмети. С текстове. Както е във всички човешки култури. Епоси. Легенди. Приказки. Разкажете ми една славянска народна приказка. Изпейте ми една славянска народна песен. Покажете ми славянски храм или култово, културно и каквото и да е средище от преди “прабългарите” по “славянските” земи. И защо от тези ваджишки славяни в нито един музей няма нито едно материално експонатче. От траките ни е останал един харман злато. От трибалите имаме керамика, писмени знаци, даже и рибарче. От римляни, от гърци, от даки, от викинги, даже от индианци и австралийски аборигени, от секакви е останало по нещо, само от славяните до ден днешен нищо не съм видял. Излиза, че те са ни оставили само едната славянка за да роди Пресветите братя Кирил и  Методий(за да може руснЯците да обясняват че Кирил и Методий са славяни :laugh-1:, а Българската Азбука била славянска :laugh-1:), и мен, за да могат руснаците да ме обиждат, че съм им брат . :laugh-1:

PS И както казва приятелят ми Белчо Дончев: Няколко идиота в нашата държавица не искаме да сме славяни по простата причина, че не можем да сме комунисти !!! Такива сме се родили-деформирани и ограничени нещастници, които тъпо и упорито се имаме за българи. Защото бащите и майките ни са били българи, защото бабите и дядовците са ни били българи, и защото и ние сме българи. Знаем, че ако заспим едновремено всичките идиоти, тутакси управляващите ни демократични източноправолинейни славяни ще обявят татковината ни за втората след Русия свещенна славянска джамахирия, поради което ние, идиотите на България, никога не спим. Поне никога едновремено. И в най-мракобесните славяно-съветски времена, години и епохи, винаги е имало буден поне по един от нас, та ето така сме избудували до днес......

« Последна редакция: Февруари 23, 2015, 10:39:18 от Siegfried »
Да ЖИВЕЕ 9-ти ЮНИ, да ЖИВЕЕ Цанков !
Истинският БългАрски Химн Шуми Марица;

"Аз" - Дарий, Цар Велик, Цар на Царете, Цар на много народи, син на Хистасп, Ахеменид, Персиец, син на Персиец, Ариец от Арийския род !

Българио, за тебе тѣ умрѣха, една бѣ ти достойна зарадъ тѣхъ, и тѣ за тебъ достойни, майко, бѣха !

Неактивен Сосипатор

• Registered user
  • Senior Member
  • Публикации: 829
  • Religion: Christianity-Orthodox Christianity-Orthodox
« Отговор #66 -: Февруари 23, 2015, 13:33:53 »
ЗигХайл, много е гадно да говориш на славянски език и да отричаш мръсните славяни нали?

Хехехех, голем купон.

Неактивен FELDMARSCHALL

• Moderator
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 2,912
  • АРИЕЦ
  • Зодия: Scorpio Scorpio
« Отговор #67 -: Февруари 23, 2015, 17:26:32 »
На тебе колко пъти трябва да ти се обяснява, че т.нар. "славянски езици" е измислено понятие само и само за да се скрие истината, че всички тези народи говорят модификация на старобългарския език, погрешно наричан старославянски. Като гледам някои не само са свикнали да ни се краде историята, както макетата го правят, но и го приемат за нещо нормално...

Неактивен Сосипатор

• Registered user
  • Senior Member
  • Публикации: 829
« Отговор #68 -: Февруари 23, 2015, 20:12:11 »
На тебе колко пъти трябва да ти се обяснява, че т.нар. "славянски езици" е измислено понятие само и само за да се скрие истината, че всички тези народи говорят модификация на старобългарския език, погрешно наричан старославянски. Като гледам някои не само са свикнали да ни се краде историята, както макетата го правят, но и го приемат за нещо нормално...

Фелди, ти даваш ли си сметка че ако това което говорят славянските народи е модификация на "старобългарския", това автоматично означава че ние с тех сме първи роднини. Виж, със "славянски езици" може да минем и да не сме рода, но ако те говорат на български, това означава че сме едно с тех поне що се отнася до произход. Е, за мен произхода е пълна глупост, но вие държите на него.

Неактивен TAPATOPycanoff

• Junior Member
  • *
  • Алергичен към идиоти
« Отговор #69 -: Февруари 27, 2015, 13:14:23 »
Имаш ли представа, защо според науката - комплексираните мъже с малки репродуктивни органи, постоянно обясняват,  че органът им бил много- много голям, та и ти с тия ОГРОМНИ БУКВИ, явно искаш да ни обясниш, че в областта на расология си една огромна и пълна НУЛА !!! :laugh-1:

(АНАНЕРБЕ, институт на SS ДОКАЗA още през 1943г. че цвета на; очите, косата и кожата НЕ СА РАСОВ БЕЛЕГ/ ПРИЗНАК!!!)

Единствените ВЛАДЕТЕЛИ, ЦАРЕ, които са се обявявали като ЦАРЕ/ЦАР на АРИЙЦИТЕ са ПЕРСИЙСКИТЕ ВЛАДЕТЕЛИ - ЦАРЕ от династията на АХЕМЕНИДИТЕ,
Welcome to the club.

Но да се върнем на обърканото и разхврляно постче, и  По -  Големи СЛАВЯНОФИЛСКИ тъпотии от твоите съм чел, затова няма с какво ново да ме изненадате съвето-русофилите другарю професор !  :laugh-1: Ти да не си "професор" Димитър Иванов :laugh-1:, др. "професор" слушайте ме много внимателно, расите др."професор" имат запазена марка, защото са САМО 3(ТРИ) (а ти за  етнически групи ли си искал да пишеш,  незнам, то само нЕкой АКАДЕМИК от библиотекарския  би ти разбрал.......) , ще ти ги изредя(защото знам как ви дават "професорските" титли в библиотекарския) ;
1) . Европеидна РАСА,
2). Монголоидна РАСА и
3).  Негроидна РАСА 
Това са РАСИТЕ познати на науката, ти явно си открил и други допълнителни раси, ама тя по принцип научната ви работа в библиотекарския е все такава нескопосана и предимно партийна(в смисъл славянофилска и болшевишка), а не научна и все е под шапката на КГБ, съветските-руски  служби, на ЦИГАНСКИЯ КОПТОР славянска рАсия  !!!
>цигани
>славяни

Не съм сигурен дали е сатира или в действителност някой човек с мозък някога е казал такова нещо. Може и пародия да е

Дай пример за запазена марка на расите, без която даден човек не би бил част от тая раса, а с нея би бил със сигурност от нея.

За езика на БългАРИИте...., след всичките славянофилски глупости които прочетох съм убеден, че ТИ си избрал славянския език предполагам на рАсия за да говориш в къщи и с животните си на двора, но аз и всеки един БЪЛГАРИН говорим на БЪЛГАРСКИ ЕЗИК, а в българския има НАД 4 000 ИРАНСКИ ДУМИ( а НЕ славянски), а това, че някакви ЦИГАНИ от Азия са приели нашият език(и религия), но са го променили за да сложат циганските  си СЛАВЯНСКИ падежи и да наблъскат в него хилядите  си славянски думи, които в БЪЛГАРСКИЯ НЕ съществуват, си е проблем изцяло на ЦИГАНСКАТА БЕНЗИОНАСТАНЦИЯ рАсия, мислеща се за държава, а не наш проблем !!! Виждам че е твой проблем, но всеки съветофил-русофил има твоите проблеми, затова не се притеснявай , не си сам !
Дано не бъркаш българи и прабългари, че тогава вече си е изчуластрило матерналното тяло. "Нашият" език е т.н. "Стар български", над когото са работели учениците на Кирил и Методий, твърде тежко взаимства от славянския( ще да е заради голямото славянско население в държавата ни по онова време).

И само да допълня, че когато Кан Еспор(на Ирански Орел) идва на Балканския полуостров "високо развитата" ЦИГАНСКА цивилизация на славяните НЕ Е ПОЗНАВАЛА КОЛЕЛОТО :laugh-1: :laugh-1: :laugh-1: Но искам някой да ми ги идентифицира теЯ славяни. Да ми обясни културата, която са създали. Философията, която са ни оставили. Естетиката, до която са се докоснали. Трагедията, която са изживяли. Върховете, до които са се издигнали. Бездната, в която са пропаднали. Искам идентификация. С имена. С предмети. С текстове. Както е във всички човешки култури. Епоси. Легенди. Приказки. Разкажете ми една славянска народна приказка. Изпейте ми една славянска народна песен. Покажете ми славянски храм или култово, културно и каквото и да е средище от преди “прабългарите” по “славянските” земи. И защо от тези ваджишки славяни в нито един музей няма нито едно материално експонатче. От траките ни е останал един харман злато. От трибалите имаме керамика, писмени знаци, даже и рибарче. От римляни, от гърци, от даки, от викинги, даже от индианци и австралийски аборигени, от секакви е останало по нещо, само от славяните до ден днешен нищо не съм видял. Излиза, че те са ни оставили само едната славянка за да роди Пресветите братя Кирил и  Методий(за да може руснЯците да обясняват че Кирил и Методий са славяни :laugh-1:, а Българската Азбука била славянска :laugh-1:), и мен, за да могат руснаците да ме обиждат, че съм им брат . :laugh-1:
Сам каза, че Русия е славянска. Направи си извода къде да търсиш тея неща, които така и не си виждал в живота си.

Както и да е, Тацит( римски историк) ги причислява към германците заради техния уседнал начин на живот- строели жилища, били добре въоръжени и се прехранвали от земеделие, животновъдство и разбойничество.
Цитат
Поминък и обществен живот

Славяните водели уседнал начин на живот, който несъмнено дал отражение върху техния бит, общество и култура. Основният им поминък е лов, риболов, събирачество, постепенно усвояват земеделието, като отглеждат редица култури – жито, ръж, просо, бобови растения, лен и коноп. В славянските некрополи освен зърнени храни са открити и много кости на животни, което показва и развитие на скотовъдството. Византийският писател Псевдомаврикий съобщава, че славяните отглеждали много добитък, а Прокопий отбелязва, че антите принасяли в жертва на своите богове бикове. От балканското население усвояват лозарството.

Славянски земеделски оръдия на труда

Намерените земеделски сечива, грънчарски изделия и оръжия свидетелстват и за развитието на редица занаяти като ковачеството, грънчарството, дърводелството, тъкачеството и др. Първоначално керамиката била изработвана на ръка, което придавало на славянските съдове груби и несъвършени форми. Впоследствие те възприели грънчарското колело, усъвършенствали и технологията за приготвяне и изпичане на глината, което увеличило здравината на изработваните съдове. Славяните строели селищата си край реки, езера и блата, най-често в естествени и труднопроходими места. Основен тип бил землянката и полуземлянката, изградени от плет и глина, но постепенно започнал да си пробива път и каменният градеж. Славяните правели по няколко изхода на своите жилища, за да могат по-бързо да избягат в случай на вражеско нападение. Социалната структура на славянското общество в общи линии не се отличавала от тази на другите варварски народи, появили се на историческата сцена в прехода от Античност към Средновековие. Основната обществена единица била родовата община, оглавявана от старейшина. Няколко родови общини образували племето, което се управлявало от племенен вожд, наречен княз. Властта му била ограничена от общото събрание на племето - т. нар. вече, в което влизали всички мъже воини. Този начин на управление направил силно впечатление на Прокопий Кесарийски, който подчертава, че славяните не се управляват от един човек, а „живеят в демокрация\" и затова винаги „общо разглеждат полезните и трудни работи\". А Псевдомаврикий, като има предвид византийското самодържавие и строга централизация, характеризира управлението на славяните като „анархия\". Несъмнен авторитет в славянското племе имал съветът на старейшините, който се превърнал в главен помощник на княза.

Религиозни вярвания

Религиозните вярвания на славяните били тясно свързани с начина им на живот. Те обожествявали природните сили, от които зависело благополучието им. На върха на богатия божествен пантеон на славяните стоял творецът на мълнията - бог Перун. Редом с него особено почитани били богът на стадата и подземния свят Волос, богът на плодородието Дажбог, богът на огъня и занаятите Сварог, богинята на красотата, брака и любовта Лада и др. Славяните вярвали също така в съществуването на свръхестествени същества, надарени с човешки образ, които могли да влияят върху плодородието и съдбата на хората. Това били т. нар. вили, самодиви и русалки, обитаващи реки и непроходими гори. За да умилостивят боговете и осигурят за себе си здраве и успех във войните, славяните извършвали жертвоприношения. В своите светилища те поставяли различни каменни или дървени идоли, пред които се кланяли и пеели езически молитви. Бил разпространен и фетишизмът - преклонението и вярата в чудодейната сила на свещени дървета, камъни и различни предмети. От най-древни времена сред славяните съществувал и култът към мъртвите. Основен погребален ритуал бил трупоизгарянето. Заедно с праха на мъртвия в гробовете оставяли и съдове с храна и различни предмети, за да му служат в отвъдния свят. Погребенията на славяните се придружавали с особени ритуали. Един от тях бил т. нар. тризна - своеобразно военно състезание. Над гроба на умрелия било устройвано и угощение (страва).
PS И както казва приятелят ми Белчо Дончев: Няколко идиота в нашата държавица не искаме да сме славяни по простата причина, че не можем да сме комунисти !!! Такива сме се родили-деформирани и ограничени нещастници, които тъпо и упорито се имаме за българи. Защото бащите и майките ни са били българи, защото бабите и дядовците са ни били българи, и защото и ние сме българи. Знаем, че ако заспим едновремено всичките идиоти, тутакси управляващите ни демократични източноправолинейни славяни ще обявят татковината ни за втората след Русия свещенна славянска джамахирия, поради което ние, идиотите на България, никога не спим. Поне никога едновремено. И в най-мракобесните славяно-съветски времена, години и епохи, винаги е имало буден поне по един от нас, та ето така сме избудували до днес......
Не сме чисти славяни в никакъв случай( не знам дали дори има такива), но наличието на славянски гени в генотипа ни е реалност.

Никой съвременник с функциониращ мозък не би бил комунист.

[/quote]
« Последна редакция: Февруари 27, 2015, 13:20:58 от TAPATOPycanoff »

Неактивен Siegfried

• Premium user
  • Hero Member
  • *
« Отговор #70 -: Февруари 27, 2015, 14:24:22 »
Welcome to the club.

>цигани
>славяни

Не съм сигурен дали е сатира или в действителност някой човек с мозък някога е казал такова нещо. Може и пародия да е

Дай пример за запазена марка на расите, без която даден човек не би бил част от тая раса, а с нея би бил със сигурност от нея.

Дано не бъркаш българи и прабългари, че тогава вече си е изчуластрило матерналното тяло.
"Нашият" език е т.н. "Стар български", над когото са работели учениците на Кирил и Методий, твърде тежко взаимства от славянския( ще да е заради голямото славянско население в държавата ни по онова време).
Сам каза, че Русия е славянска. Направи си извода къде да търсиш тея неща, които така и не си виждал в живота си.

Както и да е, Тацит( римски историк) ги причислява към германците заради техния уседнал начин на живот- строели жилища, били добре въоръжени и се прехранвали от земеделие, животновъдство и разбойничество.Не сме чисти славяни в никакъв случай( не знам дали дори има такива), но наличието на славянски гени в генотипа ни е реалност.

Никой съвременник с функциониращ мозък не би бил комунист.

Не сме чисти славяни в никакъв случай( не знам дали дори има такива), но наличието на славянски гени в генотипа ни е реалност.

В твоя ген.....,  даже НЕ се и съмнявам, че има славянски гени, и вЕрвай ми аз не искам да споря дали ти имаш славянски гени, аз сум убеден че имаш,  аз обяснявам  какви сме Българите, а не малцинствените групи в България, в които малцинствени групи влизате и вие славяните !!!

Какво значи това - запазена марка на расите  :laugh-1:употребен в твоята оценка, цитирана по-горе и защо този термин не се среща в нито един български, или чуждестранен научен труд по антропология ?!

Досега в антропологията се говори само за европеиден, монголоиден и негроиден расов тип :laugh-1:

"Аз" - Дарий, Цар Велик, Цар на Царете, Цар на много народи, син на Хистасп, Ахеменид, Персиец, син на Персиец, Ариец от Арийския род !

Българио, за тебе тѣ умрѣха, една бѣ ти достойна зарадъ тѣхъ, и тѣ за тебъ достойни, майко, бѣха !

Неактивен TAPATOPycanoff

• Junior Member
  • *
  • Алергичен към идиоти
« Отговор #71 -: Февруари 27, 2015, 17:35:57 »
В твоя ген.....,  даже НЕ се и съмнявам, че има славянски гени, и вЕрвай ми аз не искам да споря дали ти имаш славянски гени, аз сум убеден че имаш,  аз обяснявам  какви сме Българите, а не малцинствените групи в България, в които малцинствени групи влизате и вие славяните !!!
Трябва да си баят объркан, за да твърдиш, че българите нямаме славянски генетични белези. Според мен трябва да си направиш един ДНК тест, така или иначе имаш пари да обикаляш целия свят- 1000-та лева, които тоя тест струва, едва ли ще са ти проблем. Освен ако не си тираджия, разбира се. Те и те обикалят света, но акъла при тях не е жизненоважна необходимост.

Пък ако излезеш чист прабългарин, ще те вкараме в музей като експонат, където гидовете ще те сочат и ще казват "Това е последният оцелял прабългарин. Внимавайте, че има алергия към славяните [мъмрейки: не че може да каже кой е славянин и кой "бългАрин"]" .
Какво значи това - запазена марка на расите  :laugh-1:употребен в твоята оценка, цитирана по-горе и защо този термин не се среща в нито един български, или чуждестранен научен труд по антропология ?!

Досега в антропологията се говори само за европеиден, монголоиден и негроиден расов тип :laugh-1:

[...]др. "професор" слушайте ме много внимателно, расите др."професор" имат запазена марка, защото са САМО 3(ТРИ) (а ти за  етнически групи ли си искал да пишеш,  незнам, то само нЕкой АКАДЕМИК от библиотекарския  би ти разбрал.......) , ще ти ги изредя(защото знам как ви дават "професорските" титли в библиотекарския)[...]
Ти ми кажи що е то, ти го използва това словосъчетание.

Неактивен Siegfried

• Premium user
  • Hero Member
  • *
« Отговор #72 -: Март 04, 2015, 11:52:54 »
Трябва да си баят объркан, за да твърдиш, че българите нямаме славянски генетични белези. Според мен трябва да си направиш един ДНК тест, така или иначе имаш пари да обикаляш целия свят- 1000-та лева, които тоя тест струва, едва ли ще са ти проблем. Освен ако не си тираджия, разбира се. Те и те обикалят света, но акъла при тях не е жизненоважна необходимост.

Пък ако излезеш чист прабългарин, ще те вкараме в музей като експонат, където гидовете ще те сочат и ще казват "Това е последният оцелял прабългарин. Внимавайте, че има алергия към славяните [мъмрейки: не че може да каже кой е славянин и кой "бългАрин"]" .Ти ми кажи що е то, ти го използва това словосъчетание.

Нямах желание да падам до твоето елементарно славянско ниво, но след като продължаваш да ръсиш едни и същи чекистки/руснЯшки лъжи и глупости относно генетиката на Арийският ни народ, няма как да не ти кажа, че си много негратамотно славянче(с промито от руската пропаганда мозъче), но това е ваш генетически белег - запазена марка при 99, 9% от славяните, затова никой не ти се сърди. Ограничеността на вашият етнос е изестна на нас българите още от времето когато предците ни са завладели тези земи и са видели, че славяните сте по - назад в развитието си от множество Африкански/НЕГЪРСКИ народи, по това време славяните ВСЕ ОЩЕ НЕ сте познавали -  КОЛЕЛОТО...., което както и да го погледнем си е доста обезпокоително !  :laugh-1: :laugh-1: :laugh-1:

Относно ДНК теста, няма защо АЗ да си правя ДНК тест за да съм убеден, че нямам гени на славянски мангал, гени на славянски мангал може да има българин,  който  някъде в родът си има смесване на Арийската си кръв, със непълноценна славянска кръв, или майка му, баща му, дядовци, бабите му(нЕкой от тях)......, да се е смесвал  със славянски мангали от; сърбия, русия, полша...и тн !!!
Нямам представа защо не си запознат, но българите нямаме славянски ГЕНИ, иначе как би ми обяснил този "феномен" -  с изследванията на нашата научна експедиция в Иран, която направи ДНК тестове на жители на райони(в днешен) Иран, които до ден днешен твърдят че са българи и ДНК тестовете на 98,8 % съвпадат с ДНК-то на българи от тук- от БългАРИЯ, къде е славянския ГЕН на сънародниците ни в Иран и как така те нямат славянски ген, а пък ДНК анализите им съвпадат на 98, 99% с нашите ДНК анализи  :laugh-1: пък и колко процента остават за славянския ГЕН, след като българите имаме и минимално количество Тракийски ген ?!  :laugh-1:

Обидата че съм тираджията ми хареса, много остроумно, в смисъл остроумно по - КДСарски, можеш да "похвалиш" оперативният си работник, и да му кажеш, че е много прост и с нищо не се различава от тъпите оперативни работници отпреди 10.11.89г. ! 

И последно само да ти кажа, че такова нещо като -  ПРАбългари НЯМА/нЕма :laugh-1:(НЯМА и българин, да не говорим за български НАЦИОНАЛИСТ, който би си позволил да нарича ПРЕДЦИТЕ ни с подобно ОБИДНО определение, като  -  ПРА-Българи), има ДРЕВНИ бългАРИ, ПРАбългари беше измислено като определение за древните ни ПРЕДЦИТЕ, защото с това определение комунистите искаха да  кажат,  че днешните българи НЯМАМЕ НИЩО ОБЩО с древните ни предци, след като са ПРА.....,   ти също явно искаш да правиш АБСОЛЮТНО СЪЩИТЕ КОМУНИСТИЧЕСКИ/АНТИБЪЛГАРСКИ ВНУШЕНИЯ с определението ПРА- българи, що така бе славянче ?! :laugh-1:
« Последна редакция: Март 04, 2015, 11:56:29 от Siegfried »

Неактивен TAPATOPycanoff

• Junior Member
  • *
  • Алергичен към идиоти
« Отговор #73 -: Март 04, 2015, 18:33:56 »
Нямах желание да падам до твоето елементарно славянско ниво, но след като продължаваш да ръсиш едни и същи чекистки/руснЯшки лъжи и глупости относно генетиката на Арийският ни народ, няма как да не ти кажа, че си много негратамотно славянче(с промито от руската пропаганда мозъче), но това е ваш генетически белег - запазена марка при 99, 9% от славяните, затова никой не ти се сърди. Ограничеността на вашият етнос е изестна на нас българите още от времето когато предците ни са завладели тези земи и са видели, че славяните сте по - назад в развитието си от множество Африкански/НЕГЪРСКИ народи, по това време славяните ВСЕ ОЩЕ НЕ сте познавали -  КОЛЕЛОТО...., което както и да го погледнем си е доста обезпокоително !  :laugh-1: :laugh-1: :laugh-1:
Никъде не съм се самоопределил като славянин. Измисляш си глупости или халюцинираш.

Фактът, че българите имаме славянски гени е подкрепян и от Запада, това какво говори за руската пропаганда? Особено факта, че Западна Европа винаги е била срещу Русия? Ще поддържат техните "лъжи", чиято цел е да засилят позициите на Русия на Балканите??

Впрочем какво се е случило със славяните, когато прабългарите на Аспарух са се населили в днешните земи? Изпъдени са настрани за да не пречат, но са повиквани да стават войници и да се бият за чужда държава? Ами външната политика на Крум, Маламир и Пресиян и вътрешната на Омуртаг и Борис какво са правили с тея "подчовеци"?

Сравнението между индо- европейци и негроиди ще го приема за шега, но не бих се изненадал ако си го казал сериозно, все пак сравняваш и циганите със славяните, което е нехарактерно за хора с каквито и да е познания в сферата.

Но съм абсолютно съгласен, че прабългарите са били "по- висши" от славяните. Тук спор просто няма.

Относно ДНК теста, няма защо АЗ да си правя ДНК тест за да съм убеден, че нямам гени на славянски мангал, гени на славянски мангал може да има българин,  който  някъде в родът си има смесване на Арийската си кръв, със непълноценна славянска кръв, или майка му, баща му, дядовци, бабите му(нЕкой от тях)......, да се е смесвал  със славянски мангали от; сърбия, русия, полша...и тн !!!
Не ми дреме в какво си убеден, особено като знам в какво вярваш в момента. Не можеш да гарантираш, че прапрапра[...]прабаба ти, след като са я освободили от византийско робство, е можела да направи разлика между прабългарин и славянин.

Твърде много съвременници са "убедени", че имат душа на земна костенурка, но са се родили в грешното( човешко) тяло и за това прекарват остатъка от живота си правейки се на костенурки. Но колкото и да си вярват, те ще си останат хора, т.е. колкото и да си вярваш, че нямаш кръв със славянски белези, това не променя истината.

Нямам представа защо не си запознат, но българите нямаме славянски ГЕНИ, иначе как би ми обяснил този "феномен" -  с изследванията на нашата научна експедиция в Иран, която направи ДНК тестове на жители на райони(в днешен) Иран, които до ден днешен твърдят че са българи и ДНК тестовете на 98,8 % съвпадат с ДНК-то на българи от тук- от БългАРИЯ, къде е славянския ГЕН на сънародниците ни в Иран и как така те нямат славянски ген, а пък ДНК анализите им съвпадат на 98, 99% с нашите ДНК анализи  :laugh-1: пък и колко процента остават за славянския ГЕН, след като българите имаме и минимално количество Тракийски ген ?!  :laugh-1:
Тея цифри са недобре обяснени: Не става ясно коя част от ДНК-то е еднаква. Да ти напомням ли, че се предполага, че 99% от гените на негроидите е същото като на европейците, а се говори, че 50% от човешките гени съвпадат с ДНК-то на банана( всички тия числа са толкова омотани, че на никого не му става ясно за какво се говори).

Обидата че съм тираджията ми хареса, много остроумно, в смисъл остроумно по - КДСарски, можеш да "похвалиш" оперативният си работник, и да му кажеш, че е много прост и с нищо не се различава от тъпите оперативни работници отпреди 10.11.89г. ! 
:laugh-1:
И последно само да ти кажа, че такова нещо като -  ПРАбългари НЯМА/нЕма :laugh-1:(НЯМА и българин, да не говорим за български НАЦИОНАЛИСТ, който би си позволил да нарича ПРЕДЦИТЕ ни с подобно ОБИДНО определение, като  -  ПРА-Българи), има ДРЕВНИ бългАРИ, ПРАбългари беше измислено като определение за древните ни ПРЕДЦИТЕ, защото с това определение комунистите искаха да  кажат,  че днешните българи НЯМАМЕ НИЩО ОБЩО с древните ни предци, след като са ПРА.....,   ти също явно искаш да правиш АБСОЛЮТНО СЪЩИТЕ КОМУНИСТИЧЕСКИ/АНТИБЪЛГАРСКИ ВНУШЕНИЯ с определението ПРА- българи, що така бе славянче ?! :laugh-1:
Пра- българи, древни българи, болгари, прото- българи- наричай ги както си искаш. Едно и също е.

Неактивен Siegfried

• Premium user
  • Hero Member
  • *
« Отговор #74 -: Март 04, 2015, 19:02:45 »
........
Пра- българи, древни българи, болгари, прото- българи- наричай ги както си искаш. Едно и също е.

Точно така, приеми че халюцинирам и повече не се занимавай с мен, бъди си със славянски гени, аз не искам и никога не бих си помислил да те карам да се съмняваш, че ти самият имаш славянски гени, и моля те най - важното приеми, че аз съм един боклук от мръсния запад, който просто иска да засили позициите на Русия на Балканите  :lol: !  Това е........

Неактивен TAPATOPycanoff

• Junior Member
  • *
  • Алергичен към идиоти
« Отговор #75 -: Март 04, 2015, 22:31:54 »
приеми че халюцинирам и повече не се занимавай с мен

приеми, че аз съм един боклук от мръсния запад, който просто иска да засили позициите на Русия на Балканите  :lol: !  Това е........
Никъде не съм се самоопределил като славянин. Измисляш си глупости или халюцинираш.

Фактът, че българите имаме славянски гени е подкрепян и от Запада, това какво говори за руската пропаганда? Особено факта, че Западна Европа винаги е била срещу Русия? Ще поддържат техните "лъжи", чиято цел е да засилят позициите на Русия на Балканите??
Определено ще съм наясно с халюцинациите ти от сега нататък.

Неактивен Siegfried

• Premium user
  • Hero Member
  • *
« Отговор #76 -: Март 05, 2015, 08:49:57 »
Определено ще съм наясно с халюцинациите ти от сега нататък.

НапраУ нЕма да мога да спА таЯ вечер.........

И много те моля повече не ме занимавай със славянските си въжделения........

Неактивен Мишок

• Banned
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 4,512
« Отговор #77 -: Март 05, 2015, 09:29:31 »
Хората живеещи на запад знаят колко струват западните хора, знаят колко струват и т.н. славяни и започва да излиза че славяните ( приятни или не ) са арийците, а хората от запада някаква нисша раса.
Славяните са работливите, силните физически, войнствените със запачен все още някакъв морал. Хората от запада ги уважават и се страхуват от тях.

Неактивен TAPATOPycanoff

• Junior Member
  • *
  • Алергичен към идиоти
« Отговор #78 -: Март 05, 2015, 12:44:31 »
НапраУ нЕма да мога да спА таЯ вечер.........

И много те моля повече не ме занимавай със славянските си въжделения........
А ти не ни занимавай с фактически грешните ти простотии, целящи само и единствено да ни разделят.

Неактивен Siegfried

• Premium user
  • Hero Member
  • *
« Отговор #79 -: Март 05, 2015, 13:23:35 »
А ти не ни занимавай с фактически грешните ти простотии, целящи само и единствено да ни разделят.

Че кой иска да разделя вас славяните от нас Българите ?! :lol:
Кога и как славянски мангал може да има, или да е имал нещо общо с Арийския си господар българина, ти нещо пак си се объркал, аз никога не бих изрекъл подобно АНТИБЪЛГАРСКО-РУСНяШКО-БОЛШЕВИШКО-СКВЕРНОСЛОВИЕ, че българите можем да имаме нещо общо с белите ЦИГАНИ славяните, следователно, не деля българите, а деля ЦИГАНИТЕ в случая славяните, от българите, нали така ?!  :lol:
Иначе Ти(а не аз) от няколко дена ми преписваш някакви руснЯшки/рубладжийски глупости и комунистическите ЛЪЖИ налагани от РУСИЯ и разпространявани по време на комунизма в България, че славяните сте имали нещо общо с нас БЪЛГАРИТЕ, че бългАРИИте сме били СЛАВЯНИ :lol: :lol: :lol: , общото е че славяните живеете в държавата ни, ползвате благата на Арийският ни народ и държава и се представяте по света като БългАРИ, това е общото ви с нас, друго общо с нас нямате !

вЕрвай ми, не само аз мисля за вас по този начин..........:
Подчовекът/СЛАВЯНИНА, в биологическо отношение е  подобен на човека, създание на природата, което има ръце, крака, определен тип мозък, очи и уста, въпреки всичко, това представлява едно съвсем различно и ужасно създаниe.
И все пак това е една страховита същност, която само притежава черти на лицето, близки до човешките, но която в духовно отношение стои по – ниско и от всяко животно.
В душата на това същество царува ужасен хаос, инстинктивно желание за унищожение, примитивна похот, неприкрита подлост. Подчовек/СЛАВЯНИН,.......и нищо друго!
Тежко ти, ако забравиш за това !
Heinrich Luitpold Himmler

Колко прав е бил Хайнрих....,   Тежко ти, ако забравиш за това !

« Последна редакция: Март 05, 2015, 13:47:04 от Siegfried »

Tags:

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18