Автор Тема: Арийската раса  (Прочетена 29244 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен TAPATOPycanoff

• Junior Member
  • *
  • Публикации: 41
  • Алергичен към идиоти
Re: Арийската раса
« Отговор #80 -: Март 07, 2015, 13:33:17 »
Че кой иска да разделя вас славяните от нас Българите ?! :lol:
Току що го направи.
Кога и как славянски мангал може да има, или да е имал нещо общо с Арийския си господар българина, ти нещо пак си се объркал, аз никога не бих изрекъл подобно АНТИБЪЛГАРСКО-РУСНяШКО-БОЛШЕВИШКО-СКВЕРНОСЛОВИЕ, че българите можем да имаме нещо общо с белите ЦИГАНИ славяните, следователно, не деля българите, а деля ЦИГАНИТЕ в случая славяните, от българите, нали така ?!  :lol:
Как точно различаваш "славянин", който казва че е българин и как разбираш, че човека срещу теб е "бългАрин". Изобщо как различаваш дали някой от твоите въображаеми "бългАри" имат славянски гени??
Иначе Ти(а не аз) от няколко дена ми преписваш някакви руснЯшки/рубладжийски глупости и комунистическите ЛЪЖИ налагани от РУСИЯ и разпространявани по време на комунизма в България, че славяните сте имали нещо общо с нас БЪЛГАРИТЕ, че бългАРИИте сме били СЛАВЯНИ :lol: :lol: :lol: , общото е че славяните живеете в държавата ни, ползвате благата на Арийският ни народ и държава и се представяте по света като БългАРИ, това е общото ви с нас, друго общо с нас нямате !
Въобразяваш си простотии отново- никога не съм казвал, че българите сме чисти славяни.

вЕрвай ми, не само аз мисля за вас по този начин..........:
Подчовекът/СЛАВЯНИНА, в биологическо отношение е  подобен на човека, създание на природата, което има ръце, крака, определен тип мозък, очи и уста, въпреки всичко, това представлява едно съвсем различно и ужасно създаниe.
И все пак това е една страховита същност, която само притежава черти на лицето, близки до човешките, но която в духовно отношение стои по – ниско и от всяко животно.
В душата на това същество царува ужасен хаос, инстинктивно желание за унищожение, примитивна похот, неприкрита подлост. Подчовек/СЛАВЯНИН,.......и нищо друго!
Тежко ти, ако забравиш за това !
Heinrich Luitpold Himmler

Колко прав е бил Хайнрих....,   Тежко ти, ако забравиш за това !

Хитлер в края на войната е променил мнението си за славяните. За тоя предател Химлер не ми дреме кой знае колко.
Голяма смешка си с двата текста, които така упорито копираш и поставяш. Ще е добра идея поне тях да напишеш малко по- грамотно.

Някак си оприличавам дейстивята ти като на жертва на инсулт.
"Уважавай всички народи, обичай само собствения."

Неактивен vailen

• Premium user
  • Forum Member
  • *
  • Публикации: 404
« Отговор #81 -: Март 07, 2015, 19:33:58 »
Тараторе, май че и славяните са като арийците: политически продукт на тъпоглави политици.
България над всичко!

Неактивен Siegfried

• Premium user
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 1,928
  • Religion: Christianity-Catholic Christianity-Catholic
« Отговор #82 -: Март 09, 2015, 10:52:00 »
Току що го направи.Как точно различаваш "славянин", който казва че е българин и как разбираш, че човека срещу теб е "бългАрин".

Как ви различавам ли, ами така :ВСИЧКИ славяни  СТЕ наследници на комунистически фамилии, като това не означава ,че непременно трябвеа да сте членове на БКП, или БСП, или както казва един мой приятел : Да си славянин не е кой знае каква загуба на чест, достойнство и автентичност. Да си славянин означава просто, че не знаеш какъв си, което много лесно те прави комунист...............

Изобщо как различаваш дали някой от твоите въображаеми "бългАри" имат славянски гени??Въобразяваш си простотии отново- никога не съм казвал, че българите сме чисти славяни.
То и чист педераст няма :lol:, *** :laugh-1: Българите НЯМАМЕ СЛАВЯНСКИ ГЕНИ, запомни го това и престани да пишеш руснЯшките и комунистически глупости ! За твое огромно съжаление българите и АНТРОПОЛОГИЧЕСКИ НЕ ПРИЛИЧАМЕ на славянските цигани,  за теб нямам представа от какъв произход си, но щом си толкова убеден, че имаш някакви славянски гени в ТЕБ, това означава,  че или майка ти, или баща ти са от славянски произход !!!

Хитлер в края на войната е променил мнението си за славяните. За тоя предател Химлер не ми дреме кой знае колко.
Голяма смешка си с двата текста, които така упорито копираш и поставяш. Ще е добра идея поне тях да напишеш малко по- грамотно.
Някак си оприличавам дейстивята ти като на жертва на инсулт.

Верно ли Хитлер променил мнението си за славяните :lol:, това кога ти го каза, докато бяхте заедно в бункера, или докато бягахте в подводницата за латинска Америка :lol: , незнам откъде ви подбират и наемат за да ви пускат тук да бълвате подобни глупости и ЛЪЖИ, но специално за Националсоциализма, нещо си се объркал, че можеш точно с мен да спориш и най - важното да разпространяваш подобни ДОЛНОПРОБНИ Лъжи....  :laugh-1:Кво стана славянофила, не ти  мунаха номерцата и започна да ОБИЖДАШ, защо така бе, нали уж славяните бяхте много интелигентни и възпитани, това ли ви е възпитанието :laugh-1:. ***

Понеже явно с чел предимно руски книжчици за NSDAP и А.Хитлер, а в тях освен ЛЪЖИ и МАНИПУЛАЦИИ няма какво друга да прочетеш, прочети книгата на -  Карол Грюнберг - Тайната История на SS  и в нея ще разбереш , колко Хилер е обичл славяните и руснЯците, отдолу ти пускам няколко снимчици от  тази много изключително интригуваща книжка:

Нови доказателства за арийския произход на Българите
http://www.rozetabg.com/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8-%D0%B4%D0%BE%D0%BA%D0%B0%D0%B7%D0%B0%D1%82%D0%B5%D0%BB%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%B0-%D0%B7%D0%B0-%D0%B0%D1%80%D0%B8%D0%B9%D1%81%D0%BA%D0%B8%D1%8F-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B8%D0%B7/

ДНК доказа, че не сме славяни......:

http://www.google.bg/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&ved=0CC0QFjAA&url=http%3A%2F%2Fdnes.dir.bg%2Fnews.php%3Fid%3D6541326&ei=vtrmUI2GN6SE4ATs7oDQBw&usg=AFQjCNHTV5WnynvMw3RvsOMmXjcDs9Cjdw&bvm=bv.1355534169,d.Yms

Редактирано от модератор: Премахнати обидни думи спрямо регистриран потребител.
« Последна редакция: Март 09, 2015, 13:49:17 от Hatshepsut »
Да ЖИВЕЕ 9-ти ЮНИ, да ЖИВЕЕ Цанков !
Истинският БългАрски Химн Шуми Марица;

"Аз" - Дарий, Цар Велик, Цар на Царете, Цар на много народи, син на Хистасп, Ахеменид, Персиец, син на Персиец, Ариец от Арийския род !

Българио, за тебе тѣ умрѣха, една бѣ ти достойна зарадъ тѣхъ, и тѣ за тебъ достойни, майко, бѣха !

Неактивен TAPATOPycanoff

• Junior Member
  • *
  • Алергичен към идиоти
« Отговор #83 -: Март 09, 2015, 20:06:19 »
Тараторе, май че и славяните са като арийците: политически продукт на тъпоглави политици.
Арийци до ~20в. са били наричани народите, говорещи индо- европейски езици и са смятани за част от европеидната раса и са наследници на първоначалните прото- индо- европейци. Не става ясно кои са другите европеидни раси.

Славяните си имат собствени бит, култура и език, част от които са налични и при нас. Това не значи, че сме славяни, разбира се.

Но да тръгнеш като някои хора от тоя форум да обясняваш как славяните са едва ли не белокожи цигански негри е не само олигофрения, но и крайно вредно за цялата бяла раса, понеже в момента сме в най- опасното време да си бял- разединението няма да ни помогне по какъвто и да е начин. Особено като вземем впредвид, че Русия( т.е. една """""""подчовешка""""""" държава) е една от държавите с най- малко педерастия в Европа, което я прави естествен съюзник на тея, които не искаме трансатлантическите "ценности" да се наложат насила върху нас.

Неактивен TAPATOPycanoff

• Junior Member
  • *
  • Алергичен към идиоти
« Отговор #84 -: Март 09, 2015, 22:23:02 »
Как ви различавам ли, ами така :ВСИЧКИ славяни  СТЕ наследници на комунистически фамилии, като това не означава ,че непременно трябвеа да сте членове на БКП, или БСП, или както казва един мой приятел : Да си славянин не е кой знае каква загуба на чест, достойнство и автентичност. Да си славянин означава просто, че не знаеш какъв си, което много лесно те прави комунист...............
Тоест... Славяните са хора, които не знаят какви са?

U WOT M8 ??

То и чист педераст няма :lol:, *** :laugh-1: Българите НЯМАМЕ СЛАВЯНСКИ ГЕНИ, запомни го това и престани да пишеш руснЯшките и комунистически глупости ! За твое огромно съжаление българите и АНТРОПОЛОГИЧЕСКИ НЕ ПРИЛИЧАМЕ на славянските цигани,  за теб нямам представа от какъв произход си, но щом си толкова убеден, че имаш някакви славянски гени в ТЕБ, това означава,  че или майка ти, или баща ти са от славянски произход !!!
Тогава какво се е случило със славяните, които Аспарух е заварил? Или с политиката на Крум/Маламир/Пресиян да присъединява тежконаселени със славяни земи към тогавашното ни ханство? И още по- интересно- Какво е направил Омуртаг със славянските князе??

Моля те, помогни ми да разбера дали майка ми/баща ми е славянка/ин. Какви белези трябва да търся?

Верно ли Хитлер променил мнението си за славяните :lol:, това кога ти го каза, докато бяхте заедно в бункера, или докато бягахте в подводницата за латинска Америка :lol: , незнам откъде ви подбират и наемат за да ви пускат тук да бълвате подобни глупости и ЛЪЖИ, но специално за Националсоциализма, нещо си се объркал, че можеш точно с мен да спориш и най - важното да разпространяваш подобни ДОЛНОПРОБНИ Лъжи....  :laugh-1:Кво стана славянофила, не ти  мунаха номерцата и започна да ОБИЖДАШ, защо така бе, нали уж славяните бяхте много интелигентни и възпитани, това ли ви е възпитанието :laugh-1:. ***
Aко от теб става човек би оценил как твоята "свръхчовешка" армия е победена от някакви си "подчовеци", особено взимайки впредвид идиотските действия на Сталин( като чистките на офицери малко преди войната). Съветската армия е наричана "Червената парна машина"( или нещо подобно), защото когато един руснак е убит, на негово място веднага се явява нов. Не всяка армия може да се похвали с такива войници, особено ако са "подчовеци". Да споменавам ли обсадата на Ленинград, която би прекършила и най- борбените народи, но не и тея "подчовеци".

Не е нормално твоята "свръхчовешка" армия да е победена от някакви "подчовеци"( които ти така настояваш да сравняваш с цигани). Или армията ти не е свръхчовешка( но понеже знаем че германците са висококачествен народ, ще приемем това твърдение за вярно), или враговете ти не са подчовеци.

На Хитлер това му се е случило, и взимайки впредвид какво е казал за поляците
Цитат на:  Adolf Hitleр
"Въпреки проявената чест/храброст от много полски войски, мръсните дела[ които са по заповед на еврейското полско правителство] контрастират като може би най- ужасните дела през последните няколко века."
... (т.е. единственото лошо нещо, което той споменава( поне в тази реч) е за болшевишкото правителство на тея славяни), след като ги е окупирал, е напълно логично да се твърди, че към края на войната поне с малко е започнал да уважава руснаците.

Това с подводницата е голяма обида за човек, който живее само и единствено заради своята Германия. Хитлер, като истински доблестен мъж, загива заедно с делото си, може би защото знае, че не може да живее в свят без Германия. Истината може и никога да не я научим, понеже винаги има вероятност да е избягал като истински пикльо( който той НЕ Е), така че ако наистина го смяташ за стойностен индивид никога не бил заявил, че е способен на такива действия... Разбира се, ако вярваш в такива неща.
Понеже явно с чел предимно руски книжчици за NSDAP и А.Хитлер, а в тях освен ЛЪЖИ и МАНИПУЛАЦИИ няма какво друга да прочетеш, прочети книгата на -  Карол Грюнберг - Тайната История на SS  и в нея ще разбереш , колко Хилер е обичл славяните и руснЯците, отдолу ти пускам няколко снимчици от  тази много изключително интригуваща книжка:
Айде да ги видим поотделно:

Значи... SS са изтребвали славяните все едно са пилци, но... Виж просто какви снимки имам пък аз:
Еле, мале! СТРАШНО! РУСКИ ПОДЧОВЕК В НЕМСКА УНИФОРМА! Еле, мале...

Чакай, не сме свършили:

А! Още двама?? И са усмихнати?!... Еле, мале...

И сега- личният ми фаворит. С любимите ти 3-ти SS Totenkompf:

Maйко мила... Впрочем казаците( надявам се да си ги познал) са били около 300 000 и всички са се борили срещу комунизма. А руснаците в немската армия( Руска освободителна армия, Русская освободительная армия, съкратено като "РОА") са били общо около 1 000 000:

Забележи железния кръст на гроба им. Като за подчовеци са им отдали огромна чест с тоя жест, равняваща се като на "арийски всръхчовек".

На немците ще да им е било трудно със всичките тея подчовеци наоколо.

ШОК И УЖАС! ПЪЛНА БОНБА! ШОКИРФВАЩО!11!1!!!111 ТА ТОЙ ГО ДОКОСВА ?!!?!?!11/едно/1/11!!!!!!!!/2

Както и да е, напред към следващата снимка:

Да, SS са били изключително верни на делото си. Това ли се пробваш да докажеш?

Това просто доказва омразата на Хитлер към комунизма( и следователно комисарите). Пише "комисарите", а не "руснаците" в случай, че не си забелязал. Да, споменати са "расови" различия, но на тях изобщо не е наблегнато.
Нови доказателства за арийския произход на Българите
http://www.rozetabg.com/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8-%D0%B4%D0%BE%D0%BA%D0%B0%D0%B7%D0%B0%D1%82%D0%B5%D0%BB%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%B0-%D0%B7%D0%B0-%D0%B0%D1%80%D0%B8%D0%B9%D1%81%D0%BA%D0%B8%D1%8F-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B8%D0%B7/
Явно ще се наложи да цитирам собственото ти "доказателство":
Цитат на:  rozetabg.com
След направените генетични анализи се потвърди, че древните Българите са дошли от Памир, което опровергава старата теория за славянският ни произход.
Това "доказателство" по абсолютно никакъв начин не оспорва всеизвестния факт за смесването на прабългарите с балканските славяни и траки. И трите народа са индо- европейски, тоест няма смесване на расите.

Няма да споменавам очевидните правописни грешки в споменатия сайт.

ДНК доказа, че не сме славяни......:

http://www.google.bg/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&ved=0CC0QFjAA&url=http%3A%2F%2Fdnes.dir.bg%2Fnews.php%3Fid%3D6541326&ei=vtrmUI2GN6SE4ATs7oDQBw&usg=AFQjCNHTV5WnynvMw3RvsOMmXjcDs9Cjdw&bvm=bv.1355534169,d.Yms
Това е същото проучване, но публикувано в друг сайт с изпусната най- важната дума. И тя е
Цитат на:  rozetabg.com
древните
Не знам защо си дал линк от два различни сайта, в които пише за една и съща експедиция.

Цитат

И аз мога да те хуля, но просто не е гот. Не бих се подигравал на дядо си, понеже съм наясно с ефектите на възрастта върху човешките мозъци.
« Последна редакция: Март 09, 2015, 22:29:55 от TAPATOPycanoff »

Неактивен vailen

• Premium user
  • Forum Member
  • *
  • Публикации: 404
« Отговор #85 -: Март 09, 2015, 22:55:04 »
Но да тръгнеш като някои хора от тоя форум да обясняваш как славяните са едва ли не белокожи цигански негри е не само олигофрения,...
Знам че има още хора, които се образоват по идеите и хартиите на: Кропоткин, Бакунин, А. Хитлер, К. Маркс и Лисенко. Дори и тези, които се образоват по Библията и корана, са по за извинение от тях. Виждал съм генетично увредени хора, така че подобни писания не ме смущават, а по-скоро ме избива на смях и много обичам да се подигравам на такива индивиди, които ги пишат. Но 115 години генетика не са много и все нещо политически коректно може изплува- като мазно петно. Нека Ч. Дарвин и Гр. Мендел, спокойно да почиват в мир; те са си свършили работата, както трябва.
Митовете за славяните(какви са те? кои са? що правят на тази земя?), са си само митове. Колко прилика имаме с поляците, а чехите, словаците? Това ми напомня за следното: щом живееш в СССР, значи си съветски човек, а щом си съветски човек значи си руснак. Нищо че Царска Русия(а по-късно и СССР) е владяла около 130 народности, но всичките минават под общ знаменател...
Защо няма открити артефакти от славянски поселища по българските земи? Барем едно гърне да бяха оставили, с'тинка също, да не говорим за писменост и т.н. Да бяха натрупали някаква могила за радост на иманяри и археолози, но и това го няма... и ... няма и да го има.

... но и крайно вредно за цялата бяла раса, понеже в момента сме в най- опасното време да си бял- разединението няма да ни помогне по какъвто и да е начин.
Българските националисти, изпървом трябва да преодолеят националния си манталитет. Другото е по-лесно. А и разделението се подклажда отвън, внасят се съвсем излишни теми и задачи, които обезкуражават по-слабите духом, а по-енергичните теглят по една ..... и те се отказват.
Сляпото(и безумно) пропагандиране на т.нар. "евроатлантически ценности" карат г-н Путин, и неговата Русия да изглеждат като морални стожери, при положение, че и той е лицемер като западните си колеги. Това че не съм съгласен с еврорастията и с външната политика на САЩ(НАТО), мисля че не ме прави русофил, въпреки че получавам редовно тази дамга от техните агент-провокатори.
България над всичко!

Неактивен Siegfried

• Premium user
  • Hero Member
  • *
« Отговор #86 -: Март 10, 2015, 09:38:51 »
Арийци до ~20в. са били наричани народите, говорещи индо- европейски езици и са смятани за част от европеидната раса и са наследници на първоначалните прото- индо- европейци. Не става ясно кои са другите европеидни раси.
Славяните си имат собствени бит, култура и език, част от които са налични и при нас:eusa_clap:  :giggle: Това не значи, че сме славяни, разбира се.
Но да тръгнеш като някои хора от тоя форум да обясняваш как славяните са едва ли не белокожи цигански негри е не само олигофрения, но и крайно вредно за цялата бяла раса, понеже в момента сме в най- опасното време да си бял- разединението няма да ни помогне по какъвто и да е начин. Особено като вземем впредвид, че Русия( т.е. една """""""подчовешка""""""" държава) е една от държавите с най- малко педерастия в Европа, което я прави естествен съюзник на тея, които не искаме трансатлантическите "ценности" да се наложат насила върху нас.

Да кажем ДОБРЕ ДОШЪЛ на поредния РУБЛАДЖИЯ във форума,  не......, не ми благодари..,  ти сам се издаде др ПАНСЛАВИСТ РУСОФИЛ :laugh-1:

Нямаше нужда от всичките ти напъни, ясно е че ти искаш евроАЗИЙСКИте ЦЕННОСТИ на РАССИЯ,  искаш да се върне ЗАВИСИМОСТТА на България от любимата ти ЦИГНСКА русия и пак СЛАВЯНСКИТЕ ти БРАТЯ руснЯците да ни наложат да УЧИМ, че предците ни били КРИВОКРАКИ монголоидни цигани , които прекарвали по цял ден по конете си, че не сме имали ИКАКВА култура, че СЛАВЯНИТЕ ПРЕТОПИЛИ АРИЙСКИТЕ НИ ПРЕДЦИ, че Кирил и Методий са ЮЖНИ СЛАВЯНИ, но не те, а  Владимир Илич ЛЕНИН е измисли Кирилицата, да в СССР УЧЕХА че В ЛЕНИН е ИЗМИСЛИЛ Азбуката, в СЪВЕТСКА РУСИЯ измислиха, че азбуката ни НЕ Е БЪЛГАРСКА, а е СЛАВЯНСКА.......

Ама ти верно си бил гоУЕма работа, "прикритият" СЛАВЯНСКИ ПРОПАГАНДАТОР :lol:...........

Сега слушай и ако можеш попивай : АРИЙЦИТЕ не са народите говорещи индоевропейски езици, РАСАТА НЕ СЕ ОПРЕДЕЛЯ ПО ЕЗИКА ***,  ако някой АБОРИГЕН в Папуа Нова Гвинея говори - индоевропейски език и той ли е АРИЕЦ ?! :laugh-1: 

Запомни,  че АРИЙЦИТЕ са ЕДИНСТВЕНО и САМО ПЕРСИЙСКИТЕ/Ирански  НАРОДИ,  един от които ДОКАЗАНО сме ние Болг-АРИИте.
Интересно, защо в музея в ТЕХЕРАН(това ДОКАЗВАТ и световните учени) ЕДИНСТВЕНИЯТ народ в СВЕТА извън Иран, който е ПРИЗНАТ за ПЕРСИЙСКИ/АРИЙСКИ народ сме ние Болг-АРИИте ???!!! Защо ли УЧЕНИТЕ НИКОГА  не се слагат славяните в графата - АРИЙСКИ народ :laugh-1:

Единствени в СВЕТА  ЦАРЕ/владетели, които се определят, като ЦАР на АРИЙЦИТЕ са ПЕРСИЙСКИТЕ Царе/Владетели, затова в момента ПЕРСИЯ, а НЕ РУСИЯ носи името ИРАН(или е домът на предците ни) което име произлиза от древноперсийското АRYA-nam, означаващо земята на Арийците,  запомни го това НАЙ - НАКРАЯ  и претестани да лееш СЛАВЯНОФИЛСКАТА си ПРОРУСКА-БОЛШЕВИШКА пропаганда и да внушаваш, че всеки бял ЦИГАНИН(като руснЯците) можел да се нарече АРИЕЦ, или потомък на АРИЙЦИТЕ ! :lol: 

СЛАВЯНИТЕ и славянските ПЛЕМЕНА НЕ са АРИЙСКИ племена, НИКОЙ УЧЕН ДАЖЕ и СЪВЕТСКИ, НИКОГА НЕ си е и помислял да напише ПОДОБНА МАЛОУМЩИНА,  НЯМАЩА Абсолютно НИКАКВА НАУЧНА ОБОСНОВКА и СТОЙНОСТ !

Славяните(ако е имало ИЗОБЩО такива по нашите земи) НИКОГА НЕ СА ИМАЛИ ДЪРЖАВА, НИКОГА НЕ СА ИМАЛИ КУЛТУРА, НИКОГА НЕ СА ИМАЛИ ИЗКУСТВО, защото поне ЕДИН АРТЕФАКТ щеше да бъде намерен по нашите ЗЕМИ, а до момента такъв НЕ е  ОТКРИТ !!!

Славаните са едни най обикновенни русокоси ЦИГАНИ, и са една ДОСТА СЛАБОРАЗВИТА етническа група, която преди идването на АРИЙСКИТЕ НИ ПРЕДЦИ по тези места е живеела в тръстикови коптори, славяните НИКОГА НЕ СА ВОДИЛИ ЗАСЕДНАЛ ЖИВОТ, те са ЧЕРГАРСКИ ЦИГАНСКИ племена, които не са познавали даже КОЛЕЛОТО до идването на АРИЙСКИТЕ НИ ПРЕДЦИ,  най - голямото достижение на белите СЛАВЯНСКИ ЦИГАНИ е дишането под вода през тръстикова сламка   :lol:!!!

PS По време на ВСВ в SS моето момче е имало; Палестински, Албански полкове, Казашки, Чеченски полкове,  както и УКРАИНСКИ полкове, нито Плаестинцтите, нито Албанците, нито Казаците, НАЙ - МАЛКО - Украинците са СЛАВЯНИ, руснЯци(или СЛАВЯНИ) НИКОГА не са служили в армията на РАЙХА , най - малко в SS  друг път като искаш да РАЗПРОСТРАНЯВАШ подобни смехотврни ЛЪЖИ, първо провери информацията и след това се ИЗЛАГАЙ !   

И за финал, възпитанието и произхода ми НЕ позволяват да падна на комплексарското ти ниво и ОБИДИ, присъщи за непълноценните етнически групи в БългАРИЯ  !!!

« Последна редакция: Март 10, 2015, 12:54:48 от Hatshepsut »

"Аз" - Дарий, Цар Велик, Цар на Царете, Цар на много народи, син на Хистасп, Ахеменид, Персиец, син на Персиец, Ариец от Арийския род !

Българио, за тебе тѣ умрѣха, една бѣ ти достойна зарадъ тѣхъ, и тѣ за тебъ достойни, майко, бѣха !

Неактивен TAPATOPycanoff

• Junior Member
  • *
  • Алергичен към идиоти
« Отговор #87 -: Март 10, 2015, 12:31:01 »
Да кажем ДОБРЕ ДОШЪЛ на поредния РУБЛАДЖИЯ във форума,  не......, не ми благодари..,  ти сам се издаде др ПАНСЛАВИСТ РУСОФИЛ :laugh-1:

Нямаше нужда от всичките ти напъни, ясно е че ти искаш евроАЗИЙСКИте ЦЕННОСТИ на РАССИЯ,  искаш да се върне ЗАВИСИМОСТТА на България от любимата ти ЦИГНСКА русия и пак СЛАВЯНСКИТЕ ти БРАТЯ руснЯците да ни наложат да УЧИМ, че предците ни били КРИВОКРАКИ монголоидни цигани , които прекарвали по цял ден по конете си, че не сме имали ИКАКВА култура, че СЛАВЯНИТЕ ПРЕТОПИЛИ АРИЙСКИТЕ НИ ПРЕДЦИ, че Кирил и Методий са ЮЖНИ СЛАВЯНИ, но не те, а  Владимир Илич ЛЕНИН е измисли Кирилицата, да в СССР УЧЕХА че В ЛЕНИН е ИЗМИСЛИЛ Азбуката, в СЪВЕТСКА РУСИЯ измислиха, че азбуката ни НЕ Е БЪЛГАРСКА, а е СЛАВЯНСКА.......

Ама ти верно си бил гоУЕма работа, "прикритият" СЛАВЯНСКИ ПРОПАГАНДАТОР :lol:...........
Значи, щом не одобрявам педерастията и Русия също не одобрява педерастията, значи съм славянофилски комунист?

Сега слушай и ако можеш попивай : АРИЙЦИТЕ не са народите говорещи индоевропейски езици, РАСАТА НЕ СЕ ОПРЕДЕЛЯ ПО ЕЗИКА кретен,  ако някой АБОРИГЕН в Папуа Нова Гвинея говори - индоевропейски език и той ли е АРИЕЦ ?! :laugh-1: 

Запомни,  че АРИЙЦИТЕ са ЕДИНСТВЕНО и САМО ПЕРСИЙСКИТЕ/Ирански  НАРОДИ,  един от които ДОКАЗАНО сме ние Болг-АРИИте.
Интересно, защо в музея в ТЕХЕРАН(това ДОКАЗВАТ и световните учени) ЕДИНСТВЕНИЯТ народ в СВЕТА извън Иран, който е ПРИЗНАТ за ПЕРСИЙСКИ/АРИЙСКИ народ сме ние Болг-АРИИте ???!!! Защо ли УЧЕНИТЕ НИКОГА  не се слагат славяните в графата - АРИЙСКИ народ :laugh-1:
Това не е моето становище, а становището на науката през 19-20 век. Народите са имали характерни езици, защото не са имали съвременните възможности да пътуват и да учат толкова много езици. Но явно не можеш да загрееш за какво става въпрос.

Единствени в СВЕТА  ЦАРЕ/владетели, които се определят, като ЦАР на АРИЙЦИТЕ са ПЕРСИЙСКИТЕ Царе/Владетели, затова в момента ПЕРСИЯ, а НЕ РУСИЯ носи името ИРАН(или е домът на предците ни) което име произлиза от древноперсийското АRYA-nam, означаващо земята на Арийците,  запомни го това НАЙ - НАКРАЯ  и претестани да лееш СЛАВЯНОФИЛСКАТА си ПРОРУСКА-БОЛШЕВИШКА пропаганда и да внушаваш, че всеки бял ЦИГАНИН(като руснЯците) можел да се нарече АРИЕЦ, или потомък на АРИЙЦИТЕ ! :lol: 

СЛАВЯНИТЕ и славянските ПЛЕМЕНА НЕ са АРИЙСКИ племена, НИКОЙ УЧЕН ДАЖЕ и СЪВЕТСКИ, НИКОГА НЕ си е и помислял да напише ПОДОБНА МАЛОУМЩИНА,  НЯМАЩА Абсолютно НИКАКВА НАУЧНА ОБОСНОВКА и СТОЙНОСТ !
Заповядай: http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D1%80%D0%B8%D0%B9%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%80%D0%B0%D1%81%D0%B0
Понеже разбирам, че и грам нямаш идея от английския език, се наложи да споделя по- кратката версия, налична в уикипедия.

Славяните(ако е имало ИЗОБЩО такива по нашите земи) НИКОГА НЕ СА ИМАЛИ ДЪРЖАВА, НИКОГА НЕ СА ИМАЛИ КУЛТУРА, НИКОГА НЕ СА ИМАЛИ ИЗКУСТВО, защото поне ЕДИН АРТЕФАКТ щеше да бъде намерен по нашите ЗЕМИ, а до момента такъв НЕ е  ОТКРИТ !!!
Славяни със сигурност е имало по нашите земи. Явно си изпуснал уроците в училище за славянските набези във Византия, както и 5-те обсади на Солун.

Славаните са едни най обикновенни русокоси ЦИГАНИ, и са една ДОСТА СЛАБОРАЗВИТА етническа група, която преди идването на АРИЙСКИТЕ НИ ПРЕДЦИ по тези места е живеела в тръстикови коптори, славяните НИКОГА НЕ СА ВОДИЛИ ЗАСЕДНАЛ ЖИВОТ, те са ЧЕРГАРСКИ ЦИГАНСКИ племена, които не са познавали даже КОЛЕЛОТО до идването на АРИЙСКИТЕ НИ ПРЕДЦИ,  най - голямото достижение на белите СЛАВЯНСКИ ЦИГАНИ е дишането под вода през тръстикова сламка   :lol:!!!
Явно не знаеш какво е циганин.

Чакай, значи предците ни като са дошли всъщност са заварили славяни( според собствените ти думи). Какво се е случило с тях? (за трети път те питам)

PS По време на ВСВ в SS моето момче е имало; Палестински, Албански полкове, Казашки, Чеченски полкове,  както и УКРАИНСКИ полкове, нито Плаестинцтите, нито Албанците, нито Казаците, НАЙ - МАЛКО - Украинците са СЛАВЯНИ, руснЯци(или СЛАВЯНИ) НИКОГА не са служили в армията на РАЙХА , най - малко в SS  друг път като искаш да РАЗПРОСТРАНЯВАШ подобни смехотврни ЛЪЖИ, първо провери информацията и след това се ИЗЛАГАЙ !   
Да бе чиек, името на "Руска освоботителна армия" няма нищо свързано със самата Русия. Поредния невероятен изблик на логика от твоя страна.

И за финал, възпитанието и произхода ми НЕ позволяват да падна на комплексарското ти ниво и ОБИДИ, присъщи за непълноценните етнически групи в БългАРИЯ  !!!
Налага ли се да цитирам модератора, който е изрязал обидните ти думи от коментара???

Тоест според собствените ти думи: Ти си паднал на комплексарското ниво на обиди, присъщи за непълноценните етнически групи в БългАРИЯ  !!!

Май открихме циганина в тоя форум.

Неактивен TAPATOPycanoff

• Junior Member
  • *
  • Алергичен към идиоти
« Отговор #88 -: Март 10, 2015, 14:51:21 »

:laugh-1:

Неактивен Siegfried

• Premium user
  • Hero Member
  • *
« Отговор #89 -: Март 10, 2015, 18:14:33 »
Значи, щом не одобрявам педерастията и Русия също не одобрява педерастията, значи съм славянофилски комунист?
Ей какъв шегаджия си ми ти, не ме интересува дали одобряваш. или не одобряваш педерастията, за Националсоциализма тези изроди никога не са били никакъв проблем, ние бързо и окончателно решаваме проблема с педерастите, проблема е че ръсиш панславянска и проруска пропаганда тук,  това е проблема и той НЕ е мой, проблема си е твой,  таваришЧ потомствен комунист !   
Това не е моето становище, а становището на науката през 19-20 век. Народите са имали характерни езици, защото не са имали съвременните възможности да пътуват и да учат толкова много езици. Но явно не можеш да загрееш за какво става въпрос.
Аз моето момче не загрявам, евреите и славяните загрявате в камерите !!!

Заповядай: http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D1%80%D0%B8%D0%B9%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%80%D0%B0%D1%81%D0%B0
Понеже разбирам, че и грам нямаш идея от английския език, се наложи да споделя по- кратката версия, налична в уикипедия.
 Славяни със сигурност е имало по нашите земи. Явно си изпуснал уроците в училище за славянските набези във Византия, както и 5-те обсади на Солун.
 Явно не знаеш какво е циганин.
Как да не знам какво е циганин,  нали ТИ няколко пъти ме нарече ЦИГАНИН, интересното обаче е, че и според руснЯците българите сме били - ЦИГАНИ, или цигански народ; МЕЛЕЗ между Тюрки, монголи, славяни, джагали.... и тн и тн. с криви крака, с две думи - клошари, обикаляли на конете си напред назад,  интересното е, че  всичките ти теорийки съвпадат на 100% със СЪВЕТСКИТЕ и руските разбира се, за произхода на бългАРИте, само забрави да кажеш, че СЛАВЯНИТЕ(т.нар. СЛАВЯНСКО МОРЕ :lol:) са ни претопили.

Иначе когато аз съм учил АНТИБългарските, КОМУНИСТИЧЕСКИ,  пропагандни глупости на РУСИЯ(заложени в КОМУНИСТИЧЕСКАТА просветна програма на БОЛШЕВИШКА България) за славяните, не само в училище......., ти още не си бил и в проекция !
В линкчето което с измамно самочувствие си ми постнал,  пише ТОЧНО това което АЗ съм написал, че АРИЙЦИТЕ са единствено и САМО -  ПЕРСИЙЦИТЕ, НЕ славяите, не ингелизите, не руснЯците... и тн. !!!

Аз никога не съм твърдял, НЯМА как да твърдя,  нито НЯКЪДЕ съм писал, нито бих написал подобна ГЛУПОСТ, че имало Арийска РАСА :lol:, защото освен, че е малоумно,  научно това е ПЪЛЕН АБСУРД,  както за милионен път ще ти повторя,  има ТРИ ОСНОВНИ РАСИ и те са;

1)ЕВРОПЕИДНА
2)НЕГРОИДНА
3)МОНГОЛОИДНА   

Запомни го това МОЛЯ те !!!

А Арийците(както казва и ВЕЛИКИЯТ Дарий) сме от АРИЙСКИЯТ - РОД,  Р О Д, четеш ли  Р-О-Д,  а НЕ Арийска РАСА , АРИЙСКИ   Р.... О.... Д !!!

Чакай, значи предците ни като са дошли всъщност са заварили славяни( според собствените ти думи). Какво се е случило с тях? (за трети път те питам)
 Да бе чиек, името на "Руска освоботителна армия" няма нищо свързано със самата Русия. Поредния невероятен изблик на логика от твоя страна.

Налага ли се да цитирам модератора, който е изрязал обидните ти думи от коментара???

Сега ще ти обясня и за твоите предци,  та като моите предци бългАРИте са дошли по тези места, са заварили твоите предци - славяните(Исторически това е една ЛЪЖА, но да приемем, че тук е имало славяни, за да се позабавлявам още малко с теб) питаш ме какво се било случило със славяните, нали ?  Нека да ти отговоря с въпрос, а какво се е случило с евреите и славяните, като Националсоциалистите са дошли на власт ?  :laugh-1:

Ти гледай да не се наложи АЗ да цитирам АДИНИСТРАТОРА  !!!

PS
Интересно пропуснал си пак да ПОЛЪЖЕШ, как според ТЕБ имало руснЯци и славяни във Вермахта и SS  :lol:
« Последна редакция: Март 10, 2015, 18:21:31 от Siegfried »

Неактивен Балкан

• Junior Member
  • *
  • Публикации: 19
« Отговор #90 -: Март 10, 2015, 23:28:03 »
Като се започне от училище да ти се втълпява,че си потомък на славяните и гордо можеш да се считаш за част от техния "вид". Ама от друга страна си бил малко по-нисш и от тях, защото прабългарите са поставени по-долу благодарение на тази абсурдна идея, която не се уповава на никакви факти, ами само се е повтаряла достатъчно дълго, че се е превърнала в закон.
Проблема не е във вече изградените представи на отделни индивиди, гласящи че сме хибриди с огромен процент славянска кръв. Явно комунистическата пропаганда и до днес се радва на успех. Достатъчно сме обезверени и разделени на свои и чужди, докато мълчаливо се съгласяваме, че управлението куца, действията на малцинствата и нашето бездействие по темата бавно,но сигурно ще ни се отплати,при което ние пак няма да можем да си стъпим на краката,защото в тази държава  голяма част от българите са жертва на собствената си безхарактерност, а невежеството на други не може да се спори.

Всеки избира в какво да вярва, хубаво. Ама защо първо не хвърли един белтък на вече съществуващите факти, които са изведени от някой по-умен и са резултат от проучвания и изследвания? Като зачита само собствените си виждания, които е видно,че бъдеще нямат, изопачава родното.

Нали арийски е синоним на благороден. Айде, лесно е да отречем факти излезли наяве не достатъчно отдавна и да ни е трудно да им повярваме, след като до сега са ни дрънкали,че сме славянохибриди. Но ще отречем ли славното ни минало? Едва ли. Значи хем искаме промяна, хем се плашим от нея, не можем да повярваме в нещо не до там известно или кой знае крито, така този факт се обръща срещу нас и "жънем" разочарование след разочарование. Никой ли не се замисли защо? Продължаваме да си тъпчем на едно място и да си пеем старата песен.

Пък и е прието да не се обсъжда много-много "качеството" на расите и факта,че арийската раса е по-добра от другите(така казано),затова и е трудно вижданията,свързани с произхода на народа ни да са трудно разбираеми за нашата съвременност,която придобива само отрицателни черти напоследък, което ще докара и "свои и чужди"(както обичаме да се делим ние) до регрес. Всички хора,представители на която и да е раса са част от природата,но славяните(в случая сме замесени с тях) определено не са най-добрата и част.

Ако въпросът за произхода ни бъде поставен както трябва,без заобиколки и стремежи да угодим на мярата за привидния интернационализъм, то тогава резултати в положителна насока няма да липсват. Преди всичко трябва да сме българи със ясна позиция. Така няма да изпитваме и нужда да лазим в краката на предатели, представители на някакви подвидове. Всичко постепенно може да се нареди.
Човек,който е в състояние да издържи изпитанията няма да бъде сломен от събитията.

Неактивен TAPATOPycanoff

• Junior Member
  • *
  • Алергичен към идиоти
« Отговор #91 -: Март 10, 2015, 23:37:20 »
Знам че има още хора, които се образоват по идеите и хартиите на: Кропоткин, Бакунин, А. Хитлер, К. Маркс и Лисенко. Дори и тези, които се образоват по Библията и корана, са по за извинение от тях. Виждал съм генетично увредени хора, така че подобни писания не ме смущават, а по-скоро ме избива на смях и много обичам да се подигравам на такива индивиди, които ги пишат. Но 115 години генетика не са много и все нещо политически коректно може изплува- като мазно петно. Нека Ч. Дарвин и Гр. Мендел, спокойно да почиват в мир; те са си свършили работата, както трябва.
Митовете за славяните(какви са те? кои са? що правят на тази земя?), са си само митове. Колко прилика имаме с поляците, а чехите, словаците? Това ми напомня за следното: щом живееш в СССР, значи си съветски човек, а щом си съветски човек значи си руснак. Нищо че Царска Русия(а по-късно и СССР) е владяла около 130 народности, но всичките минават под общ знаменател...
Защо няма открити артефакти от славянски поселища по българските земи? Барем едно гърне да бяха оставили, с'тинка също, да не говорим за писменост и т.н. Да бяха натрупали някаква могила за радост на иманяри и археолози, но и това го няма... и ... няма и да го има.
Българските националисти, изпървом трябва да преодолеят националния си манталитет. Другото е по-лесно. А и разделението се подклажда отвън, внасят се съвсем излишни теми и задачи, които обезкуражават по-слабите духом, а по-енергичните теглят по една ..... и те се отказват.
Сляпото(и безумно) пропагандиране на т.нар. "евроатлантически ценности" карат г-н Путин, и неговата Русия да изглеждат като морални стожери, при положение, че и той е лицемер като западните си колеги. Това че не съм съгласен с еврорастията и с външната политика на САЩ(НАТО), мисля че не ме прави русофил, въпреки че получавам редовно тази дамга от техните агент-провокатори.
Очевидно прекарах 30 минути да пиша отговор, който да се изтрие накрая............ ужс

TL;DR:
- твърде абсурдно звучи всичките тея истории за славянски нашествия, обсади на Солун, па 7-те славянски племена, пък това че били познати с грънчарството си, Тацит с неговите проучвания на венедите, пък то не било и как славяните са овладели византийските обсадните машини[...] да са фантазия, особено взимайки впредвид, че световни научни центрове ги подкрепят, въпреки омразата на Запада към Русия
- гърне, за което се говори, че е славянско:
- не съм сигурен дали изобщо има сериозен български национализъм или всичко стига само до "Дела трябват, а не думи", след което се губи в пространството
- дегенеративните западни "ценности" не са "слепи", а нарочно набивани в кратуните на съвременните нихилисти/ хедонисти
- Нормално е Путин да печели уважение, щом не само не е забранил побоищата над педераси, ами даже и взе шофьорските книжки на травеститите. Да не говорим за невероятната откриваща церемония в Сочи, контрастираща с лайната по време на половинчасовите почивки между игрите на американския "Superbowl"
- Самата бяла/ европеидна раса е застрашена от изчезване. Ако някой иска точно в тоя момент да я разделя е не само идиот, ами и вреди много на бъдещето на Бяла Европа...
« Последна редакция: Март 10, 2015, 23:47:05 от TAPATOPycanoff »

Неактивен Siegfried

• Premium user
  • Hero Member
  • *
« Отговор #92 -: Март 11, 2015, 10:10:05 »
Очевидно прекарах 30 минути да пиша отговор, който да се изтрие накрая............ ужс

TL;DR:
- твърде абсурдно звучи всичките тея истории за славянски нашествия, обсади на Солун, па 7-те славянски племена, пък това че били познати с грънчарството си, Тацит с неговите проучвания на венедите, пък то не било и как славяните са овладели византийските обсадните машини[...] да са фантазия, особено взимайки впредвид, че световни научни центрове ги подкрепят, въпреки омразата на Запада към Русия
- гърне, за което се говори, че е славянско:
- не съм сигурен дали изобщо има сериозен български национализъм или всичко стига само до "Дела трябват, а не думи", след което се губи в пространството
- дегенеративните западни "ценности" не са "слепи", а нарочно набивани в кратуните на съвременните нихилисти/ хедонисти
- Нормално е Путин да печели уважение, щом не само не е забранил побоищата над педераси, ами даже и взе шофьорските книжки на травеститите. Да не говорим за невероятната откриваща церемония в Сочи, контрастираща с лайната по време на половинчасовите почивки между игрите на американския "Superbowl"
- Самата бяла/ европеидна раса е застрашена от изчезване. Ако някой иска точно в тоя момент да я разделя е не само идиот, ами и вреди много на бъдещето на Бяла Европа...

- Eй тВа  русофилите-ПАНслависти се извъдихте гоУеми радетели за бЕло братство :lol: , в това братство, на бЕло ли сте..., затова ли е бЕло.... :laugh-1:. Славяните не разбрахте ли, че българите още от идването ни по тези места не сме ви смятали за хора,  какво остава да правим братства с вас ?!?!

- Но ми харесва как във всеки следващ твой пост - ПРОруската и ПРОпутКинската пропаганда заемат основна част, не че още от момента в който се регистрира не те разкрих, като изходи няколко плахи ппанславистки и проруски тъпизма, но е похвално че изкара повече от седмица без изцяло да раазкриеш прикритито си, за което се надявам другарят Кутев да те предложи за Димитровска награда и снимка с руския посланик !  :laugh-1:

- Западните ценности според теб били дегенеративни, УеУе майко :laugh-1:, що руснЯшките славянски ценности НЕ с а ли дегенеративни, или според теб те в най - лошия случай са възвишени и прекрасни, а кВо ше кажеш за перменентното ПИЯНСТВО на всеки първи руснЯк и рускиня, това не е ли Духовна изроденост и дегенерация на цялата им АЛКОХОЛИЗИРАНА славянска нация ?!  :laugh-1:

- Ти сЯ УВАЖАВАШ ли другаря путКин, а УВАЖАВАШ ли го , знаш ли по какво се познава че си слаб, не само като характер, а като МЪЖ, когато нападаш слабите, в случая педерастите, и не само ги нападаш ами наляво и надясно обясняваш, как си бил смачкал, НЕ КОЙ ДА е,  а - ПЕДЕРАСТИТЕ  :lol:
Педерастите навсякъде по света са най смехотворната част от обществото, на която със зъби да скръцнеш се насира, но путКин седнал да се прави на мъж точно на ПЕДЕРАСТИТЕ и Не само това, ами седнал да ТРЪБИ и да се хвали,  че смачкал - педерастите в русия,  тоя на 100% е прикрит ГЕЙ,  или има комплекс към обратните, най -  вероятно като малък многократно е насилван от обратни. :lol:

-  нЕмам представа какво толкова ти хареса У церемонията У Сочи, която по нищо не се различаваше от церемонията по откриването на Московската Олимпиада през 1980г.(организирана от КПСС), интересно, но и на Волен КАЗАЧОКА много му беше харесло откриването в Сочи :laugh-1:, той разбира се използва много по -  високопарни похвали от теб, е аз никога не съм се самнявал, че съветофилите имате еднакъв вкус..... :laugh-1:

нЕма ли пак да постнеш некоя друга снимчица на Казаци, или Украинци във Вафен SS, и да лъжеш, че това били руснЯци и славяни на снимките   :lol: , между другото има БЪЛГАРСКА Бригада във Вафен SS,  ама и в нея славяни НЕ е имало, имало е САМО бългАРИ !
« Последна редакция: Март 11, 2015, 10:15:38 от Siegfried »

Неактивен omerzen

• Premium user
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 4,223
  • R.I.P. 2015
  • Religion: Christianity-Orthodox Christianity-Orthodox
« Отговор #93 -: Март 11, 2015, 10:45:51 »
Фанатичната омраза към част от българските предци които са славяни, също и към българското православие няма и няма умора. Това е тежка форма на патология. Уникален медицински случай.
За да разберат европейците поведението на циганите, първо европейците трябва да разберат че циганите не са европейско население.

Неактивен Siegfried

• Premium user
  • Hero Member
  • *
« Отговор #94 -: Март 11, 2015, 12:50:15 »
Фанатичната омраза към част от българските предци които са славяни, също и към българското православие няма и няма умора. Това е тежка форма на патология. Уникален медицински случай.

Kaза РУСОФИЛА, плачкащ от сутрин до вечер за рАсия, славянското братство и българо-съветската дружба  :lol:

Ти вероятно не си запознат, но НЕЗАВИСИМАТА Българска(не съветска, не руска, нито пък славянска) НАУКА и АРХЕОЛОГИЯ неопровержимо ДОКАЗАХА, че бългАРИте НЯМАМЕ славянски гени,  тоест БЪЛГАРИТЕ НЯМА как да имаме славянски предци :laugh-1:,  иначе е нормално и логично, вие славяните да имате славянски, а НЕ БЪЛГАРСКИ предци, от което обаче изниква ЛОГИЧНИЯТ въпрос, поради какво ти славянче, занимаваш НАС Българите в Българският националистически форум,  със славянските ви проблеми и терзания ?!?!

PS Понеже МНОГО МРАЗЯ безпочвени и най - вече ГНУСНИ манипулативни обвинения, присъщи на изповядващите РУСКИЯ-правоверен-православен-славянски шериат,  няма как да не отговоря на циничните ти нападки.

Запони, че АЗ НЕ мразя православието, нито мразя православните, АЗ за разлика от теб съм вярващ ХРИСТЯНИН/Католик и няма как да мразя братята си ХРИСТЯНИ/Правослвни,  доста години съм на този свят и НИТО ВЕДНЪЖ, даже в НАЙ - ЧЕРНИТЕ и МРАЧНИ КОМУНИСТИЧЕСКИ ГОДИНИ НЕ си спомням НЯКОГА да съм чул и ЕДИН от  моите свещеници, Монсеньори, или  Кардили да изрече и ЕДНА ЛОША ДУМА по адрес на православните ни братя, или Църква !!!!

НИКОГА моите свещеници НЕ са ме учили, НИТО някога са си позволили,  даже и в НАЙ - ТЕСЕН КРЪГ да обвинят православната църква(най - малко пък православните) въпреки, че от висшият клир на православната църква начело с Максим участваха в множество активни мероприятия на КДС против църквата ни, но въпреки това моите свещеници НИКОГА НЕ СИ ПОЗВОЛИХА да ХУЛЯТ, или ОБВИНЯВАТ православните ни братя и църква !!!

Да не ти казвам обаче какви ЦИНИЧНИ ОБИДИ сме получавали от православни свещеници; АЗ, семейството ми, децата ми в училище, мои приятели, роднини католици, просто заради това, че сме Католици, да не ти обяснявам за ЦИНИЧНИТЕ ОБИДИ на които съм се наслушал, като някой свещеник(независимо от какъв ранг) е разбирал че сме Католици, да не ти преразказвам какви цветисти псувни, цинични обиди, анатема сме чували и понасяли,  с разбираема почуда.
А искаш ли да ти кажа, колко пъти абсолютно НЕОБОСНОВАНО НЕ ни позволяваха да КУМУВАМЕ(в православна църква)  ПРОСТО защото АЗ съм  Католик, като имаш предвид,  че жена ми не е Католичка,  защото НАШАТА ЦЪРКВА не прави разлика межу католици и правослвани, нашата църква казва, че двете църкви сме ЕДНО(единствено НЕ може да се женим за протестантки) и НЯМАШЕ НИКАКЪВ проблем тя да се ожени за мен в Католическа църква(НИКОЙ от свещениците ми, НЕ припадна, че е православна, никой НЕ я обиди за това че е православна, НИКОЙ не я анатемоса, никой не й каза, че е правславна безбожничка, никой не я нарече  ЕРЕТИЧКА...........) с ПРАВОСЛАВНОТО си кръщелно свидетелство,  единствено ходихме заедно(при нас е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО) на предбрачен Катехизис,  я сега се сети,  дали след 10-ти след декомунизацията  :laugh-1: от православната Църква й позволиха и да направи и православна сватба с мен,  разбира се че НЕ !!! :laugh-1:   

Всеки нормален човек, не и ТИ, разбира че аз не ОБВИНЯВАМ  Православната църква във НИЩО, аз.., както и всеки нормален православен трябва да е ПРОТИВ политизирането РУСИФИЛИзирането на православната църква на България, всеки нормален христянин трябва да е ПРОТИВ ползването на православната църква за РУСОФИЛСКА и СЛАВЯНОФИЛСКА ПРОПАГАНДА, за отъждестваяването на православната църква с ЕТНОС- СЛАВЯНСТВОТО, с държава РУСИЯ, или който не обича русия не е православен, който не се насира и по цял ден не се моли за бладоденствието на путКин, на русия и руския народ НЕ е православен и тем подобни ПРОСТОТИИ и ГНУСНИ геополитически БЕЗУМИЯ на РУСКИЯ-правоверен-православен-славянски-шериат, нямащи НИЩО ОБЩО с ХРИСТЯНСКАТА религия и вяра, но имащи за цел ЕДИНСТВЕНО и САМО да създават ПОСЛУШНИ ПОДЛОГИ на РУСКИЯ ИМПЕРИАЛИЗЪМ и ПОЛИТИКА !!!   

omerzen понеже от сутрин до вечер ревеш за нЕкво -  славянско братство,  се сетих за Поляците и Чехите, които са СЛАВЯНИ, но пък са КАТОЛИЦИ,  та въпроса ми е към теб веещият ежедневно знамето на славянското братство -  Чехите и Поляците НЕ са ли ви - СЛАВЯНСКИ БРАТЯ, въпреки че са "мръсни" Католици ? :lol:

Редактирано от модератор: Консолидация на два последователно пуснати постинги.
« Последна редакция: Март 11, 2015, 18:34:46 от Hatshepsut »

Неактивен Siegfried

• Premium user
  • Hero Member
  • *
« Отговор #95 -: Март 11, 2015, 17:16:21 »
omerzen, понеже винаги си предубеден, когато се опитвам да ти обясня някои неща за любимата ти циганска държавица рАсия, а и незнайно защо винаги в безсилието си ме обвиняваш,че съм бил антиправославен, ето ти една статия написана от ПРАВОСЛАВЕН,  специално за теб и всички,  както пише и в статията :lol: евразийци, нацифицирани сталинисти и православни фундаменталисти:

Защо исторически Русия се противопоставя на Запада:

http://www.dnevnik.bg/analizi/2015/03/11/2487641_zashto_istoricheski_rusiia_se_protivopostavia_na_zapada/

Tags:

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18