Обща категория > Спортни новини

ПФК Левски София

<< < (4/29) > >>

Aryan1488:
ОБЕДИНЕНИЕТО ПРАВИ СИЛАТА!

АТАКА В МРАКА:
"Динамо-витоша" за пореден път загуби от ВЕЛИКИЯ отбор на "Локомотгив" София ! Сега ги чака и бой от "Литекс"... и отпадане от "Жилина"...

но не това е най-важното, по-важно е КОЙ позволи на футболни отборчета да носят имената на Левски, Ботев, Волов... че и Видима-Раковски! Моята тоалетна чиния е Видима, а Раковски е български НАЦИОНАЛЕН герой! Всички такива отбори ТРЯБВА НЕЗАБАВНО ДА СЕ ПРЕИМЕНУВАТ: "Ботев" да стане "Тракия" /както беше по живково време/, а "Левски" да избира между старото "Динамо" и по-новото "Витоша".

Хитлер:
И аз съм за преименуването на тези отбори,но надали ще бъде направено някога....

Национална Съпротива:

--- Цитат на: AТАКА В МРАКА в Септември 25, 2008, 07:11:54 ---"Динамо-витоша" за пореден път загуби от ВЕЛИКИЯ отбор на "Локомотгив" София ! Сега ги чака и бой от "Литекс"... и отпадане от "Жилина"...

но не това е най-важното, по-важно е КОЙ позволи на футболни отборчета да носят имената на Левски, Ботев, Волов... че и Видима-Раковски! Моята тоалетна чиния е Видима, а Раковски е български НАЦИОНАЛЕН герой! Всички такива отбори ТРЯБВА НЕЗАБАВНО ДА СЕ ПРЕИМЕНУВАТ: "Ботев" да стане "Тракия" /както беше по живково време/, а "Левски" да избира между старото "Динамо" и по-новото "Витоша".

--- Край на цитат ---

А може ли да изберем малко по-старото ни и първо ЛЕВСКИ СОФИЯ,а ма чекай...то и сега е така...айде без тъпотий.
От България има ли смисъл да се вадят проценти (не че имам статия или нещо подобно) колко са от Левски,и че нито 1 от тях няма да иска да бъде пипнато името на отбора ни?

И понеже,поста ти много ама много ме издразни ще ти кажа да се биеш с репортери и да не се занимаваш с футбол стари ми приятелю.

Александър:

--- Цитат на: Национална Съпротива в Септември 25, 2008, 16:49:39 ---да се биеш с репортериприятелю.

--- Край на цитат ---
Той е репортер. Иначе той е от петолъчковците(буквално)... Та благодарение на комунистическото му мислене(от рода "тито е герой) ражда такива изцепки.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
Премини на пълна версия