Автор Тема: Предаването "Хванати в изневяра"  (Прочетена 4500 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Wulko88Topic starter

• Forum Member
  • **
  • Публикации: 266
  • ИМАМ ДОСТА ВУЛГАРЕН ЕЗИК
Предаването "Хванати в изневяра"
« -: Септември 11, 2008, 10:20:30 »
какво мислите за помията внесена от запад - Хванати в изневяра ??
гледах първите епизоди и мога със сигурност да твърдя че са нагласени с актъори..
Въпросът не е в това, а че предаването е изключително опасна манипулация, всяваща във връзките на хората постоянно съмнение, и даже по начина по който е нагласено предаването, изкривява реалността, и зъздават чувство че наистина няма щастлива връзка между хората...
ако ви се струва, че пак това са някакви конспирации, просто започнете да го гледате и вижте влиянието му след време
МНОГО ОБИЧАМ ДА ПИЯ

Неактивен Skarlet

• Hero Member
  • Публикации: 1,812
  • хуманистка
  • Зодия: Sagittarius Sagittarius
Re: Предаването "Хванати в изневяра"
« Отговор #1 -: Септември 11, 2008, 11:00:08 »
какво мислите за помията внесена от запад - Хванати в изневяра ??
гледах първите епизоди и мога със сигурност да твърдя че са нагласени с актъори..
Въпросът не е в това, а че предаването е изключително опасна манипулация, всяваща във връзките на хората постоянно съмнение, и даже по начина по който е нагласено предаването, изкривява реалността, и зъздават чувство че наистина няма щастлива връзка между хората...
ако ви се струва, че пак това са някакви конспирации, просто започнете да го гледате и вижте влиянието му след време

Сериозно ли има такава дивотия?  :kill: Чудят се какво да измислят!  :devil: Сега хората ще започнат да се съмняват в партньорите си, да ги следят,  да викат камери да дебнат да ги хванат в крачка и до какво ще доведе това? До още разводи? До неспособност да се довериш на човека до теб?  :o А колко си семейства ще се съсипят, дори и никой от двамата да не е хванат в изневяра, заради загубата на доверие? Аман....  :devil: :devil: :devil:

Тук, в Испания, има едно подобно, казва се "Детектора на лъжата". В него, може да участва всеки, който се съмнява, че съпругът/та, гаджето, родителите, децата, приятелите и т.н. го лъжат. Просто довеждаш този, в чиито думи се съмняваш, в предаването, слагат го на полиграфа и му задават въпроси и лъжата, ако има такава, си лъсва. По-лошото е обаче, когато човека не е излъгал, да го подлагат на такова унижение пред цяла Испания, сигурно е ужасно, има хора, които буквално се разплакват от унижение. Гледах го това "шоу" няколко пъти и направо се отвратих.  :down: :down:

Неактивен Wulko88Topic starter

• Forum Member
  • **
  • Публикации: 266
  • ИМАМ ДОСТА ВУЛГАРЕН ЕЗИК
« Отговор #2 -: Септември 11, 2008, 11:27:04 »
лошото е че ще има отрепки които ще участват
МНОГО ОБИЧАМ ДА ПИЯ

Неактивен Commando Ultra

• Banned
  • Forum Member
  • *
  • Публикации: 166
  • УЕФСКИ ТЕЛ АВИВ (1914-2008) R.I.P.
« Отговор #3 -: Септември 11, 2008, 11:48:39 »
Няма какво да се очудваме. Където управляват ционистите моралът е заврян в ъгъла, а вместо него царства развратът.

Неактивен Севар Вананд

• Senior Member
  • Публикации: 860
  • Борете се!
  • Зодия: Leo Leo
« Отговор #4 -: Септември 11, 2008, 13:29:12 »
Риалити шоутата са пълна помия и доусложняват и без това тежкото положение. Те спомагат за моралния упадък. Когато поемем управлението на Държавата ще забраним всякакви предавания от сорта!
Ако и ние не успеем, за България няма бъдеще!

Неактивен Генерал Колев

• Registered user
  • Hero Member
  • Публикации: 2,567
  • България над всичко!
« Отговор #5 -: Септември 11, 2008, 13:38:24 »
Това предаване ти е най- малкия проблем, Wulko88.  Малък си и още не си усетил онова разяждащо съмнение, което мъчи много семейни двойки. Може наистина първите епизоди да са с актьори, но постепенно героите ще станат реални. Много по- голям, да не кажа фундаментален, е проблемът с едни други предавания- например развращаващото и тотално промиващо мозъците на хората "Биг брадър". Именно срещу такива предавания трябва да насочим усилията си!
България над всичко!

Неактивен Севар Вананд

• Senior Member
  • Публикации: 860
  • Борете се!
  • Зодия: Leo Leo
« Отговор #6 -: Септември 11, 2008, 13:44:41 »
Това предаване ти е най- малкия проблем, Wulko88.  Малък си и още не си усетил онова разяждащо съмнение, което мъчи много семейни двойки. Може наистина първите епизоди да са с актьори, но постепенно героите ще станат реални. Много по- голям, да не кажа фундаментален, е проблемът с едни други предавания- например развращаващото и тотално промиващо мозъците на хората "Биг брадър". Именно срещу такива предавания трябва да насочим усилията си!
Всички предавания от сорта са проблем. Аз това дори не съм го гледал, но няма и смисъл. Ясно ми е за какво може да става въпрос. Но наистина определено най-големия проблем е Биг Брадър.
Ако и ние не успеем, за България няма бъдеще!

Неактивен Skarlet

• Hero Member
  • Публикации: 1,812
  • хуманистка
  • Зодия: Sagittarius Sagittarius
« Отговор #7 -: Септември 11, 2008, 14:22:45 »
Малък си и още не си усетил онова разяждащо съмнение, което мъчи много семейни двойки.

И това ли е начина да провериш, дали съмненията ти имат покритие? Да накараш камера да следи партньора ти, а после кадрите да се излъчат по телевизията и да ги види цяла България?  :down: :down: :down:

Неактивен Генерал Колев

• Registered user
  • Hero Member
  • Публикации: 2,567
  • България над всичко!
« Отговор #8 -: Септември 11, 2008, 18:15:15 »
Тук сме на едно мнение с Варненчик.
България над всичко!

Неактивен makebulgar

• Forum Member
  • **
  • Публикации: 465
  • Зодия: Aquarius Aquarius
  • Religion: Atheism Atheism
« Отговор #9 -: Септември 11, 2008, 18:57:55 »
Ммм да! Да му мислят тия дето изневеряват, и да се оглеждат за камери! :) Като решиш да седиш на два стола, накрая може да се окаже, че те снимат как падаш и от двата! :)
Зороастър и Буда били атеисти! Невероятно, но факт!

Неактивен Атила

• Banned
  • Senior Member
  • *
  • Публикации: 566
  • Атила вожда на Велико-Българите
  • Зодия: Scorpio Scorpio
« Отговор #10 -: Септември 11, 2008, 20:43:04 »
Не знам за вас?! но за мен е доста долно и непочтенно да се ровиш из личният живот на човек, като правиш подобни риалити предавания и печелиш солидни суми пари за сметка на сгрешилият човек. Бил изневерявал човека, и това трябва да се показва пред цяла една нация и да ни занимават с егоцентризма на ревнивеца, защото понеже завалията си мисли че като е женен за даден човек или най-малкото пък сгоден за него, че има право над този човек. Извинявам се много! но всеки човек е роден със свободена воля и никои няма правото да му я отнема свободата пък била и тя подписана в гражданското. Ревноста си е психично отклонение на индивида и по никакъв начин не се оправдава. Всеки индивид има власт над своето си тяло и своята си душа, и може да прави каквото си иска с нея. Но по някакъв си начин или някаква си причина, да проявява ревност към даден човек това си е сериозна предпоставка за психиатрична болница. Лично аз за себе си мога да говоря, че дори и да се оженя един ден което със сигурност ще стане, не само че няма да ревнувам жена си, но дори ще я подкрепям в стремежат си да изпитва истинската тръпка от живота. Ако тази жена ме обича и истински и държи на мен, няма да ме ревнува, и ще държи на съпружеските си задължения. Но ако не ме обича не виждам смисъл защото трябва да я принуждавам да ми бъде вярна само защото ни държи свързани един подпис наречен граждански брак. Колкото ревнуваш един човек тои толкова изпитва удоволствието да те мами и изневерява. Държиш ли се хладен и студен спрямо ревноста, то със сигурност този човек ще те обича до влудяване. Не може ти да се чувстваш комфортно и да искаш да бъдеш обичан, а да не отвръщаш със същото и да се жертваш в името на най-близкият до теб човек. Това е причината 98% да има изневери и раздели че единият от двамата партнйори проявява първичен егоизъм и да не се интересува от това другият какво изпитва и чувства.
« Последна редакция: Декември 17, 2011, 18:12:35 от Hatshepsut »

Неактивен Бай Иван

• Hero Member
  • Публикации: 1,281
  • Зодия: Scorpio Scorpio
  • Religion: Christianity-Orthodox Christianity-Orthodox
« Отговор #11 -: Септември 11, 2008, 20:50:29 »
Не съм го гледал това, та не знам за какво точно става дума, ама кофти звучи. Бай Брадър те гледа, нещо от сорта.

Неактивен makebulgar

• Forum Member
  • **
  • Публикации: 465
  • Зодия: Aquarius Aquarius
  • Religion: Atheism Atheism
« Отговор #12 -: Септември 11, 2008, 21:01:12 »
 :) Една позната ще участва. Ноември месец. И ще играе роля  :)
В началото ще е по сценарий, а не с реални случаи.   :)
Зороастър и Буда били атеисти! Невероятно, но факт!

Неактивен Deadly Conviction

• Forum Member
  • **
  • Публикации: 209
  • Religion: Christianity-Catholic Christianity-Catholic
« Отговор #13 -: Септември 11, 2008, 22:18:10 »
Биг Брадъри, Сървайвъри и такива помии като тази отдавна не гледам, това си е чиста еврейска промивка на мозъка  :devil:

Неактивен Mасон

• Senior Member
  • Публикации: 522
  • Sic transit gloria mundi
« Отговор #14 -: Септември 11, 2008, 22:23:11 »
Толкова ли е трудно да превключите на друг канал или просто да изключите телевизора?
И аз не ги харесвам. Съответно не ги и гледам. ;)
Principes mortales, respublica aeterna!

Неактивен Ванадий

• Hero Member
  • Публикации: 1,532
« Отговор #15 -: Септември 11, 2008, 22:37:21 »
То сега няма ли правят бай брадъри пак  :-P явно са им малко. но най ми е чудно кой ги гледа тия работи...

Tags:

Предаването на Георги Жеков

Започната от FELDMARSCHALL

Отговора: 208
    Прегледи: 49085
    Последна публикация Ноември 01, 2014, 07:28:11
    от omerzen